Kısmetse Olur’da Kim Elendi!

kısmetse olurda elenen

Kısmetse Olur’da Elemek Adayı Batuhan ve Sıla Oldu!

Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nde uzun zaman sonra dengeler değişmişti. Batuhan ve Sıla yeni eleme adayları oldu. Sürpriz kutu yine ortada bekliyordu. Bakalım kutudan ne çıkacak? Bu hafta Kısmetse Olur’da eleme adayları kim oldu?

kısmetse olurda elenen

Kısmetse Olur’da tanıdık yüzler artık evi yeni gelen yüzlere bırakmaya başladı. Evde yeni gelen adaylar çoğunlukta kaldı. Geri dönüş haftası ise merakla beklenmeye başlandı. Şeyda, Eslem ve Zeyd’in geri dönüleceği biliyorsunuz ki çok konuşuluyor.

Bu hafta ise eleme adayı olarak Batuhan ve Sıla gösterildi. Batuhan ve Sıla’nın elenmesi ise haftanın popülerlerine bağlıydı. Bu hafta Ayşenur ve Erhan favori seçildi. Oylama tablosuna bakıldığındaysa Erhan ve Ayşenur’un 8 oy aldığı yani eşit oldukları anlaşıldı.

Buna göre hepimiz biliyoruz ki eşit oy alınınca iki yarışmacı birden eleniyordu. Ama sürpriz kutudan çıkan ise sadece bir kişinin eleneceği ev halkının oylama yapması istendi.

Buna göre Sıla evde kaldı Batuhan ise gitmesi yönünde en çok ismi alan oldu. Batuhan’ın elenmesinin ardında eve Burak isimli yeni bir damat adayının geldiği görüldü.

Yeni gelen yarışmacı Burak’ın Rotinda’yı kırmızı odaya çağırıyor.

Kısmetse Olur Yarımacıları Kimler?

Kısmetse Olur Kadın Adayların İsimleri : Yeliz Açıkel (diskalifiye) Aybüke Çangal (diskalifiye), Yaren Dağ, Simge Nur Erkoç ( diskalifiye), Ayşenur İnam, Elif Nur Yel, Şeyda Nur Tunç, Tuğçe Aleyna, Cansel Ayanoğlu, Merve Demirbilek, Eslem Sena, Rotinda Kılıç, Buse Korkmaz, Buse Doğan, Sıla, Lina.

Kısmetse Olur Erkek Adayların İsimleri: Erol Yıldırım (diskalifiye), Tolga Kandemir(diskalifiye) Erhan Saffar, Oğulcan Yılmaz, Sedat Polat, Bilek Orundaş, Batuhan, Zeyd Gümüştutan, Serdar Aycan, Kaan Seyhan, Bilgehan Zeray, Çağrı Özer, Batuhan, Ozan Yakın, Berat Aksal, Onur Alp Çam, Emir Luca Koçhisarlı, Burak Genç, Burak Doğan.

Kısmetse Olur Lina Kimdir?

Kısmetse Olur Rotinda Kim?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir