Kısmetse Olur’da Kim Elendi!

kısmetse olurda elenen

Kısmetse Olur’da Elemek Adayı Batuhan ve Sıla Oldu!

Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nde uzun zaman sonra dengeler değişmişti. Batuhan ve Sıla yeni eleme adayları oldu. Sürpriz kutu yine ortada bekliyordu. Bakalım kutudan ne çıkacak? Bu hafta Kısmetse Olur’da eleme adayları kim oldu?

kısmetse olurda elenen

Kısmetse Olur’da tanıdık yüzler artık evi yeni gelen yüzlere bırakmaya başladı. Evde yeni gelen adaylar çoğunlukta kaldı. Geri dönüş haftası ise merakla beklenmeye başlandı. Şeyda, Eslem ve Zeyd’in geri dönüleceği biliyorsunuz ki çok konuşuluyor.

Bu hafta ise eleme adayı olarak Batuhan ve Sıla gösterildi. Batuhan ve Sıla’nın elenmesi ise haftanın popülerlerine bağlıydı. Bu hafta Ayşenur ve Erhan favori seçildi. Oylama tablosuna bakıldığındaysa Erhan ve Ayşenur’un 8 oy aldığı yani eşit oldukları anlaşıldı.

Buna göre hepimiz biliyoruz ki eşit oy alınınca iki yarışmacı birden eleniyordu. Ama sürpriz kutudan çıkan ise sadece bir kişinin eleneceği ev halkının oylama yapması istendi.

Buna göre Sıla evde kaldı Batuhan ise gitmesi yönünde en çok ismi alan oldu. Batuhan’ın elenmesinin ardında eve Burak isimli yeni bir damat adayının geldiği görüldü.

Yeni gelen yarışmacı Burak’ın Rotinda’yı kırmızı odaya çağırıyor.

Kısmetse Olur Yarımacıları Kimler?

Kısmetse Olur Kadın Adayların İsimleri : Yeliz Açıkel (diskalifiye) Aybüke Çangal (diskalifiye), Yaren Dağ, Simge Nur Erkoç ( diskalifiye), Ayşenur İnam, Elif Nur Yel, Şeyda Nur Tunç, Tuğçe Aleyna, Cansel Ayanoğlu, Merve Demirbilek, Eslem Sena, Rotinda Kılıç, Buse Korkmaz, Buse Doğan, Sıla, Lina.

Kısmetse Olur Erkek Adayların İsimleri: Erol Yıldırım (diskalifiye), Tolga Kandemir(diskalifiye) Erhan Saffar, Oğulcan Yılmaz, Sedat Polat, Bilek Orundaş, Batuhan, Zeyd Gümüştutan, Serdar Aycan, Kaan Seyhan, Bilgehan Zeray, Çağrı Özer, Batuhan, Ozan Yakın, Berat Aksal, Onur Alp Çam, Emir Luca Koçhisarlı, Burak Genç, Burak Doğan.

Kısmetse Olur Lina Kimdir?

Kısmetse Olur Rotinda Kim?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın