Kara Sevdam 74 Bölüm Özeti – 6 Nisan Perşembe

kara-sevdam-74

Falguni Öldü mü Öldürüldü Mü?

Kara Sevdam 74 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 74. bölümü Kanal 7 ekranlarında 6 Nisan Perşembe yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 74. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 74 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 74. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 6 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 74. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani annesiyle karşılaşamadan Falguni ölüyor. Kara Sevdam 74 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 73
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Falguni Kanchal’a hediyeler için teşekkür eder ve Nirupa ile tanışmak istediğini belirtir. Kanchal ise Nirupa’nın çok utangaç olduğunu insan içine pek çıkmadığından bahseder. Falguni’de Nirupa için hediye almıştır.

Kanchal, Ishani’nin yanına gidip Dervash’ın yengesinden kendisi için hediye geldiğini söyler. Ishani hediyeye bakıp duygusallaşır. Annesinden ona hediye gelmiştir. Kanchal yine Ishani’yi aşağı indirme konusunda baskı uygulasa da Ishani gelme taraftarı değildir.

Ishani ise yukarıdan ailesini izlemeye koyulur. Ishani, Shekar’a minnet besler. Shekar, Ishani’nin töreni rahat izleyebilmesi için aynalardan yardım alır. Ritika ise huzursuzdur. Ishani ile aynı ortamdadır ve bunu Ranvir’den saklaması hiç hoşuna gitmez.

Ritika, Ishani’ye mesaj atıp konuşmak istediğini söyler. Krishana ve Dervash birlikte yemek yer. Krishna Nirupa’dan duyduğu aşkla ilgili sözleri anlatır. Falguni bu sözlerin tanıdık geldiğini Harshad’ın kendisi için söylediği sözler olduğunu anımsar.

Falguni yeniden Kanchal’ın yanına gidip Nirupa’yı uzun zamandır tanıyormuş hissine kapıldığını onun hakkında bilgi almak istediğini belirtir. Kanchal’da idamdan kurtulduğunu oğlu Shekar’ın onu kurtardığı ile ilgili bilgiler alır. Falguni, Ishani’nin fotoğrafını Kanchal’a gösterir. Kanchal ayı kişi olduğunu söyler. Falguni kendisine de yardım ettiğini onu görmek istediğini söyler. Falguni odaya çıkınca Ishani’ye adıyla seslenir. Ondan özür diler. Bir katil olmayıp suçu neden üstüne aldığını sorgular. Ishani’nin küpelerini görüp bağrına basar. Ardından Ishani’nin telefonunu bulur. Ritika’nın ona mesaj attığını görür. Böylece Ritika’nın Ishani’nin varlığından haberdar olduğunu anlar. Peki Ranvir’de biliyor mu diye düşünür.

Kara Sevdam 74.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 6 Nisan Perşembe

Shekar, Ranvir’e kız kardeşinin nişanında dans etmesi için ısrar eder. Ritika ise Ishani’den hala bir cevap bekler. Ranvir, Ritika’nın Sharman yüzünden mutsuz olduğunu düşünür. Piste çıkarak güzel karısı için dans edeceğini söyler. Ishani ise yukardan onları izler. Ranvir ile ettiği dansları anımsar. Ritika ve Ranveer dans ederken gözleri yaşlarla dolar. 

Shekar elinde iki halhalla Ranvir’in yanına gelir. Ona Nirupa’ya hediye edeceğini hangisini beğeneceği konusunda fikir alır. Shekar Nirupa’ya hediye verirken tokat yiyeceğinden endişe duyuyordur. Ranvir beğendiği halhalı gösterir. İkili aşk üzerine sohbet eder.

Shekar elinde halhalla Ishani’nin yanına gider. Ishani hediyeyi Shekar’dan ziyade annesinin düğünle ilgilendiği için verdiğini zannedip kabul eder.

Ranvir, Ritika’yı ararken Ishani önünden geçer. Ranvir, Ishani’yi tanımaz ama ayağındaki bileklikten Shekar’ın sevdiği kız Nipura olarak tanır. Ranvir, Nirupa’nın peşinde evde koşturur durur . Ishani, Ranvir’in kendisine seslendiğini duyunca hemen odaya saklanır. Ranvir durur mu aç kapıyı da aç diye tutturur. Ishani çantasını da alarak camdan çıkıp gider. Ranvir bide kendisine odayı açmayan kızın odasına damlar. Aaa bide ne görsün odada kimsecikler yok.

Falguni terasa çıkmış Ritika’yı bekler. Onun neden Ishani’yle konuşmak istediğini düşünür. Hemen hayallere kapılıp belki aradan çıkar diye düşünür.

Falguni terasta beklerken Ishani’nin bir arabaya binip gittiğin görür. Ishani’ye seslenirken yaslandığı demirler yere düşer ve Falguni terastan çığlık atarak yere düşer.

Büyükanne Falguni’nin sesini tanır. Konaktakiler dışarı fırlar. Falguni kanlar içinde yerde yatıyordur. Ishani de habersiz arabada ilerliyordur. Ranvir Falguni anne diyerek gelir. Herkes şok içindedir.

Her ne kadar Falguni kendisi düşmüş gibi görünse de sizce Falguni öldürüldü mü? Özellikle de Ritika tarafından?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın