Fedakar 7.Bölüm Fragmanı – Fedakar 8 Nisan Cumartesi

Fedakar 7

Tarık Elif’le Evlenecek!

Merhaba Fedakar dizi severler… Fedakar dizisinde Elif ve Sefer için zor saatler devam ediyor. Güzide Sefer ve Elif’e yardım etmeye çalışsa da başarılı olamayacak. Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Fedakar 7.bölüm fragmanı yayınlandı! Fedakar 7.bölümde neler olacak? Fedakar 8 Nisan Cumartesi günü 7.bölümüyle ekrana gelecek. Fedakar son bölümde neler oldu, Fedakar yeni bölümde neler olacak? Fedakar 7.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Fedakar 1 Nisan Pazar günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Fedakar 7 bölüm izleme detayları sizlerle.

fedakar 3
fedakar dizisi

Fedakar 7 Fragmanı Yayınlandı mı?

Fedakar dizisinde Elif’in tutsaklığı devam ediyor. Üstüne vuruldu ve konakta bakıma alındı. Elif en azından kuytu köşe depolardan kurtuldu. Elif’in yaşadığı durum akıl almaz bir durum. Bir yanda kardeşi için endişe ederken diğer tarafta zorla alıkonuldu.

Sefer ve Elif için Güzide bir çıkış yolu ayarlamaya çalışıyor. Tarık ise Elif ve Sefer’i kaybetmemek için Elif’le zorla evlenecek gibi duruyor.

Hülya Karacan ise ayrı bir olay. Elif ve Ayşe, iki yaralı kuş birbirlerine kol kanat gerip bu huzursuz konakta birbirlerine merhem olacaklar.

Ayşe günden güne Elif’le duygusal bir bağ kurdu. Ayşe ilerleyen bölümlerde daha çok içe kapanabilir. Ayşe, Elif’i annesinin gönderdiğine inanıyor. Bu yüzden gelecek bölümler Ayşe’nin içine girdiği duygusal süreçlerde Elif’in yardımına ihtiyaç duyacak.

Umarız Sefer’in masum olduğu bir an önce ortaya çıkar. Yoksa diziyi izlerken gerim gerim gerileceğiz gibi duruyor.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın