Fedakar 7.Bölüm Fragmanı – Fedakar 8 Nisan Cumartesi

Fedakar 7

Tarık Elif’le Evlenecek!

Merhaba Fedakar dizi severler… Fedakar dizisinde Elif ve Sefer için zor saatler devam ediyor. Güzide Sefer ve Elif’e yardım etmeye çalışsa da başarılı olamayacak. Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Fedakar 7.bölüm fragmanı yayınlandı! Fedakar 7.bölümde neler olacak? Fedakar 8 Nisan Cumartesi günü 7.bölümüyle ekrana gelecek. Fedakar son bölümde neler oldu, Fedakar yeni bölümde neler olacak? Fedakar 7.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Fedakar 1 Nisan Pazar günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Fedakar 7 bölüm izleme detayları sizlerle.

fedakar 3
fedakar dizisi

Fedakar 7 Fragmanı Yayınlandı mı?

Fedakar dizisinde Elif’in tutsaklığı devam ediyor. Üstüne vuruldu ve konakta bakıma alındı. Elif en azından kuytu köşe depolardan kurtuldu. Elif’in yaşadığı durum akıl almaz bir durum. Bir yanda kardeşi için endişe ederken diğer tarafta zorla alıkonuldu.

Sefer ve Elif için Güzide bir çıkış yolu ayarlamaya çalışıyor. Tarık ise Elif ve Sefer’i kaybetmemek için Elif’le zorla evlenecek gibi duruyor.

Hülya Karacan ise ayrı bir olay. Elif ve Ayşe, iki yaralı kuş birbirlerine kol kanat gerip bu huzursuz konakta birbirlerine merhem olacaklar.

Ayşe günden güne Elif’le duygusal bir bağ kurdu. Ayşe ilerleyen bölümlerde daha çok içe kapanabilir. Ayşe, Elif’i annesinin gönderdiğine inanıyor. Bu yüzden gelecek bölümler Ayşe’nin içine girdiği duygusal süreçlerde Elif’in yardımına ihtiyaç duyacak.

Umarız Sefer’in masum olduğu bir an önce ortaya çıkar. Yoksa diziyi izlerken gerim gerim gerileceğiz gibi duruyor.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir