Kısmetse Olur Buse Doğan Kim?

kısmetse olur buse

Kısmetse Olur Buse Yaşı ve Burcu Ne?

Kısmetse Olur’da eve yeni gelen gelin ve damat adayları heyecanı yaşanmaya devam ediyor. Kısmetse Olur evinin yeni gelin adayı Buse Doğan. Kısmetse Olur Buse Doğan kim? Kısmetse Olur Buse Doğan kaç yaşında? Kısmetse Olur Buse Doğan ne iş yapıyor? Kısmetse Olur Buse burcu ne? Kısmetse Olur Buse kimi beğeniyor? Kısmetse Olur Buse’nin instagram hesabı ne? İşte Buse Doğan ile ilgili detaylar…

Kısmetse Olur evine yeni bir gelin adayı geldi. Kısmetse Olur Buse Doğan dikkatleri üzerine çekti. Buse Doğan’ın kiminle yakınlaşacağı merak konusu.

Kısmetse Olur Buse 22 yaşında. Sarıyer’de oturuyor ve babasıyla yaşıyor. Sahne sanatları okuyor fakat dondurmuş. Buse Sivas Divriğili. Kısmetse Olur Buse boğa burcu yükseleni aslan. Buse gezmeyi seviyor. Karşısındaki erkeğin net olması ve uzun boylu olmasını istiyor. Önemsenmeyi istiyor.

Buse Doğan eve girince Zeyd ile dans edip onu kırmızı odaya çağırdı. Zeyd ise gönlünü Elif’e kaptırmış gibi duruyor.

Kısmetse Olur Ozan Kim?

Merak Ediyorsan Tıklamalısın

Kısmetse Olur Buse İnstagram Hesabı

Kısmetse Olur Buse’nin instagram hesabı “busseddogaan” . Şu an da 2358 takipçisi bulunmakta.

Kısmetse Olur Buse Doğan İnstagram Fotoğrafları

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir