Kısmetse Olur Yeni Gelin ve Damat Adayı Kim?

kısmetse olur ozan kısmetse olur buse

Kısmetse Olur Ozan Yakın ve Kısmetse Olur Buse Doğan Eve Giriş Yaptı!

Kısmetse Olur yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor. Sedat- Elif ayrılığı, Yeliz Erol diskalifiyesi, Şeyda ve Bilek’in evden ayrılma riski derken nabız yükselmişti. Kısmetse Olur evine iki yeni aday birden giriş yapıyor. Kısmetse Olur evinin yeni gelin adayı Buse olurken Kısmetse Olur evini yeni damat adayı Ozan oluyor.

kısmetse olur

Yaşanan deprem felaketinin ardından ülkemizde milli yas ilan edilmiş dizi, eğlence vb. yayınları durmuştu. Kısmetse Olur Youtube platformunda 10 gün aranın ardından yayınlanmaya devam başladı.

Kısmetse Olur yeni bölümde Erol ve Yeliz dışarda görüştükleri için diskalifiye edildiğini öğrendik. Eleme yayını ise bir hayli sert geçti. Herkes Elif’in yazılacağını düşünüyordu. Kısmetse Olur gelin adayları şok yaşadı.

Elif’in ismi sadece iki kere yazıldı. Erhan ve Batuhan Elif’i yazan isimler oldu. İsminin yazılması ise asıl Yaren’i şok etmişti. Yaren’, Zeyd ve Sedat yazdı. Sedat, Yaren’in evdeki hükümdarlığından rahatsız olmuş onu sallamak istediğini söylemişti. Yaren isminin çıktığını görünce ağlamaya ve Sedat’a öfkesini dile getirdi.

Kısmetse Olur eleme adayı olarak Şeyda çıktı. Bilek, Çağrı ve Tolga Şeyda’yı yazdı. Erkekler evinden de Bilek eleme adayı olarak gösterildi. İkilinin evde kalıp kalmayacağı haftanın popüler gelin ve damat adayı olan Sedat ve Cansel’e bağlıydı En çok oyu olan Cansel olurken Şeyda elenmekten son anda kurtuldu. Bilek içinde bir zarf verildi. Bilek’in evde kalması da seçeceği zarfa bağlıydı. Bilek kalbinin sesini dinledi ve seçtiği zarfla evde kalmayı garantiledi.

Kısmetse Olur evinde Yeliz ve Erol diskalifiyesinin ardından Ozan ve Buse eve giriş yaptı.

Kısmetse Olur Ozan Kim?

Kısmetse Olur Ozan 29 yaşında. Kimya mühendisi. Kendisi özel bir laboratuvarda çalışıyor. Ayrıca bir aile şirketi olduğunu söylüyor. Damat adayı Ozan kendini tanıtırken Yaren’in gözleri parlıyor. Yaren bu damat adayını arkadaşı Ayşenur için düşünüyor olabilir.

Şeyda, damat adayı Ozan’a aklında bir isim olup olmadığını sorduğunda Ozan aklında beğendiği bir isim olduğunu söylüyor ve ismini asla vermek istemediğini ekliyor. Ozan dansa Şeyda’yı kaldırıyor. Batuhan ise bu harekete kendi evinde kararlarına hayranım olarak yanıt veriyor.

Kısmetse Olur Ozan sıcakkanlı olduğunu söylüyor ve negatif insanlara tahammülünün olmadığını hayatından uzaklaştırdığını belirtiyor. Hayatına artı katacak insanlara önem veriyor.

Kısmetse Olur Ozan yükseleni akrep. Kadınlarda aradığı özellik ağırbaşlı olması, kendisini taşıması. Son ilişkisi şiddetli kıskançlıktan bittiğini söyledi.

Ozan aklında beğendiği bir isim var fakat bunu açıklamak istemiyor. Çünkü aklındaki ismin tanışma yolunda olduğunu söylüyor. Ozan beğendiği ismi damatlar evinde açıkladı ve o ismin Aybüke olduğunu söyledi.

Kısmetse Olur Ozan İnstagram adresi ne?

Kısmetse Olur Ozan Yakın’ın instagram hesabı “ozanyakn”. Kısmetse Ozan’ın şu an da 1488 takipçisi bulunmakta.

Kısmetse Olur Buse Kim?

Kısmetse Olur yeni gelin adaylarından biri Buse. Buse eve girer girmez Zeyd’in iltifatlarına maruz kaldı. Zeyd” dünyanın hızını yavaşlatan bir güzelliğin var” diyerek Buse’yi etkilemeye başladı. Buse dansa Zeyd’i kaldırarak kızlar evinde Ayşenur’u çığlık çığlığa güldürdü. Buse ve Zeyd kırmızı oda da görüşmeye devam ettiler.

Kısmetse Olur Buse 22 yaşında. Sarıyer’de oturuyor ve babasıyla yaşıyor. Sahne sanatları okuyor fakat dondurmuş. Buse Sivas Divriğili. Kısmetse Olur Buse boğa burcu yükseleni aslan. Buse gezmeyi seviyor. Karşısındaki erkeğin net olması ve uzun boylu olmasını istiyor. Önemsenmeyi istiyor.

Kısmetse Olur Buse Doğan İnstagram adresi ne?

Kısmetse Olur Buse’nin instagram hesabı “busseddogaan” . Şu an da 2358 takipçisi bulunmakta.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın