Kısmetse Olur Ozan Yakın Kim?

kısmetse olur ozan

Kısmetse Olur Ozan Yaşı ve Burcu Ne?

Kısmetse Olur’da eve yeni gelen gelin ve damat adayları heyecanı yaşanmaya devam ediyor. Kısmetse Olur evinin yen damat adayı Ozan Yakın. Kısmetse Olur Ozan yakın kim? Kısmetse Olur Ozan kaç yaşında? Kısmetse Olur Ozan ne iş yapıyor? Kısmetse Olur Ozan burcu ne? Kısmetse Olur Ozan kimi beğeniyor? Kısmetse Olur Ozan’ın instagram hesabı ne? İşte Ozan Yakın ile ilgili detaylar…

Kısmetse Olur evine Ozan hızlı bir giriş yapıyor. Ozan Yakın 29 yaşında. Kendisini kimya mühendisi olarak tanıtıyor. Özel bir laboratuvarda çalıştığını ifade ediyor. Ayrıca aile şirketi olduğundan da bahsediyor.

Kısmetse Olur Ozan sıcakkanlı olduğunu söylüyor ve negatif insanlara tahammülünün olmadığını hayatından uzaklaştırdığını belirtiyor. Hayatına artı katacak insanlara önem veriyor.

Kısmetse Olur Ozan yükseleni akrep. Kadınlarda aradığı özellik ağırbaşlı olması, kendisini taşıması. Son ilişkisi şiddetli kıskançlıktan bittiğini söyledi.

Ozan aklında beğendiği bir isim var fakat bunu açıklamak istemiyor. Çünkü aklındaki ismin tanışma yolunda olduğunu söylüyor. Ozan beğendiği ismi damatlar evinde açıkladı ve o ismin Aybüke olduğunu söyledi.

Yaren bu damat adayının arkadaşı Ayşenur ile olmasını istiyor bakalım damat adayının aklında Ayşenur var mı?

Ozan, Şeyda’yı dansa kaldırıyor. Şeyda tereddütlü davransa da Ozan ile dansa kalkmayı tercih ediyor.

Ozan, Şeyda’nın Batuhan’ı tanıma yolundayken Çağrı’yla oyuna kalkmasını yakıştıramıyor ve aklında Şeyda imajının zedelendiğini onu tanımak istemediğini söylüyor. Ozan, Tuğçe’yi tanımak istediğini söylemesiyle kızlar biraz tepki göstermeye başlar. Ozan ise Tuğçe’yi koruyarak tavrını belli eder. İlk defa eve tanıyabileceği aday ihtimali gelen Ayşenur bu haberle biraz moralinin bozulduğu gözlerden kaçmıyor.

Kısmetse Olur Buse Doğan Kim?

Merak Ediyorsan Tıklamalısın

Kısmetse Olur Ozan İnstagram Hesabı

Kısmetse Olur Ozan Yakın’ın instagram hesabı “ozanyakn”. Kısmetse Ozan’ın şu an da 1488 takipçisi bulunmakta.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir