Mutlu Ol Pakistan Dizisi Konusu

Mutlu Ol

Mutlu Ol Konusu ve Oyuncuları

Merhaba Pakistan dizisi severler. Kanal 7 ekranlarında yeni yayınlanacak bir Pakistan dizisi daha geliyor. Mutlu Ol ismiyle yayınlanacak dizinin orjinal adı Mere Hamsafar… Mutlu Ol dizisinin konusu ne? Mutlu Ol dizisi oyuncuları kimler? Mutlu Ol dizisi kaç bölüm? İşte Mutlu Ol dizisine dair tüm ayrıntılar…

Mutlu Ol

Şu an da ekran yalnızca bir tane Hint dizisi kaldı o da Candan Öte… Pakistan dizileri sevilmiş olacak ki birbiri ardına yeni diziler yayınlanmaya devam ediyor. Böylece heyecan hep diri kalıyor. Mutlu Ol dizisi Yalnız Beni Sev’in yerine yayınlanacak.

Yalnız Beni Sev 3 Ekim Salı günü final bölümü ile ekrana gelecek. Yeni Pakistan dizisi Mutlu Ol 4 Ekim Çarşamba günü 21.20’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Mere Humsafar dizisi 30 Aralık 2021 – 29 Eylül 2022 tarihleri arasında 40 bölüm olarak yayınlandı. Mutlu Ol 31 Ekim Çarşamba günü final yapabilir.

Mutlu Ol dizisinin başrolünde Hania Aamir ve Farhan Saeed yer alıyor.

Mutlu Ol Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hala’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hala’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hala, Hala’nın yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hala’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hala’yla evlenir. Hala’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Mutlu Ol Mere Humsafar Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Mere Humsafar dizisi 40 bölümden oluşuyor. Bizde iki bölüm birleştirilerek yayınlandığında 20 bölüm ediyor. Böylece Mutlu Ol 20 bölümlük bir dizi olacak gibi duruyor.

Mutlu Ol  Mere Humsafar Dizisi Oyuncuları Kimler?

Hala rolünde Hania Aamir, Raees amcası ve ailesiyle birlikte yaşayan Nafees’in sevgi dolu bir kızıdır.

Farhan Saeed, Hamza rolünde Raees’in eğitimli ve şefkatli büyük oğludur.

Rifat rolünde Samina Ahmed yer alıyor. Raees, Jalees ve Nafees’in söz geçiren annesidir. Hala’nın Pakistan’da kalmasını istemiyor.

Saba Hameed, Şah Cihan rolünde, kocasına destek veren ve eve bakan Raees’in karısı.

Waseem Abbas, Raees rolünde, Hala’yı elinde tutmayı ve onu para açgözlülüğüyle büyütmeyi kabul eden Nafees’in ağabeyi.

Zoya Nasir, Sameen rolünde Jalees ve Sofia’nın yetenekli ve iyi eğitimli kızıdır.

Tara Mehmood, Sofia rolünde, Hala’dan hoşlanmayan ve eğitimli kızı Sameen’i şımartan Nafees’in karısı.

Jalees rolünde Aamir Kureshi, Raees ve ailesiyle birlikte yaşayan Nafees’in küçük erkek kardeşidir.

Khurram rolündeki Umer Shehzad, Hala’nın ondan hoşlanan ancak evliliğe hazır olmayan uzak kuzenidir.

Zorlukların ardından Hala sonunda gerçek aşkına kavuşur.

Mutlu Ol Dizisi Oyuncuları
 • Farhan Saeed
 • Hania Aamir
 • Vasim Abbas
 • Ali Han
 • Samina Ahmed
 • Saba Hamit
 • Aamir Kureyşi
 • Abdul Rauf Butta
 • Tara Mehmood
 • Zoya Nasır
 • Ömer Şehzad

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir