Mutlu Ol Pakistan Dizisi Konusu

Mutlu Ol

Mutlu Ol Konusu ve Oyuncuları

Merhaba Pakistan dizisi severler. Kanal 7 ekranlarında yeni yayınlanacak bir Pakistan dizisi daha geliyor. Mutlu Ol ismiyle yayınlanacak dizinin orjinal adı Mere Hamsafar… Mutlu Ol dizisinin konusu ne? Mutlu Ol dizisi oyuncuları kimler? Mutlu Ol dizisi kaç bölüm? İşte Mutlu Ol dizisine dair tüm ayrıntılar…

Mutlu Ol

Şu an da ekran yalnızca bir tane Hint dizisi kaldı o da Candan Öte… Pakistan dizileri sevilmiş olacak ki birbiri ardına yeni diziler yayınlanmaya devam ediyor. Böylece heyecan hep diri kalıyor. Mutlu Ol dizisi Yalnız Beni Sev’in yerine yayınlanacak.

Yalnız Beni Sev 3 Ekim Salı günü final bölümü ile ekrana gelecek. Yeni Pakistan dizisi Mutlu Ol 4 Ekim Çarşamba günü 21.20’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Mere Humsafar dizisi 30 Aralık 2021 – 29 Eylül 2022 tarihleri arasında 40 bölüm olarak yayınlandı. Mutlu Ol 31 Ekim Çarşamba günü final yapabilir.

Mutlu Ol dizisinin başrolünde Hania Aamir ve Farhan Saeed yer alıyor.

Mutlu Ol Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hala’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hala’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hala, Hala’nın yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hala’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hala’yla evlenir. Hala’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Mutlu Ol Mere Humsafar Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Mere Humsafar dizisi 40 bölümden oluşuyor. Bizde iki bölüm birleştirilerek yayınlandığında 20 bölüm ediyor. Böylece Mutlu Ol 20 bölümlük bir dizi olacak gibi duruyor.

Mutlu Ol  Mere Humsafar Dizisi Oyuncuları Kimler?

Hala rolünde Hania Aamir, Raees amcası ve ailesiyle birlikte yaşayan Nafees’in sevgi dolu bir kızıdır.

Farhan Saeed, Hamza rolünde Raees’in eğitimli ve şefkatli büyük oğludur.

Rifat rolünde Samina Ahmed yer alıyor. Raees, Jalees ve Nafees’in söz geçiren annesidir. Hala’nın Pakistan’da kalmasını istemiyor.

Saba Hameed, Şah Cihan rolünde, kocasına destek veren ve eve bakan Raees’in karısı.

Waseem Abbas, Raees rolünde, Hala’yı elinde tutmayı ve onu para açgözlülüğüyle büyütmeyi kabul eden Nafees’in ağabeyi.

Zoya Nasir, Sameen rolünde Jalees ve Sofia’nın yetenekli ve iyi eğitimli kızıdır.

Tara Mehmood, Sofia rolünde, Hala’dan hoşlanmayan ve eğitimli kızı Sameen’i şımartan Nafees’in karısı.

Jalees rolünde Aamir Kureshi, Raees ve ailesiyle birlikte yaşayan Nafees’in küçük erkek kardeşidir.

Khurram rolündeki Umer Shehzad, Hala’nın ondan hoşlanan ancak evliliğe hazır olmayan uzak kuzenidir.

Zorlukların ardından Hala sonunda gerçek aşkına kavuşur.

Mutlu Ol Dizisi Oyuncuları
 • Farhan Saeed
 • Hania Aamir
 • Vasim Abbas
 • Ali Han
 • Samina Ahmed
 • Saba Hamit
 • Aamir Kureyşi
 • Abdul Rauf Butta
 • Tara Mehmood
 • Zoya Nasır
 • Ömer Şehzad

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın