Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yarışmacıları Kim?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü 2.Sezon Yarışmacıları

Kısmetse Olur Aşkın Gücü 2.Sezon Yarışmacıları

Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmacıları kim? Kısmetse Olur Aşkın Gücü 2.Sezon Yarışmacıları heyecana heyecan katmaya geliyor. Kısmetse Olur Aşkın Gücü Youtube platformunda yayınlanmaya devam ediyor. Kısmetse Olur yarışmacılarının yaşları ve burçları merak ediliyor. Kısmetse Olur Aynur Gemici kim? Kısmetse Olur Batuhan Berke Elma kim? Kısmetse Olur Buse Ünlü kim, Kısmetse Olur Oğuz Kekin, Kısmetse Olur Hasret Şahin, Kısmetse Olur Batuhan Taşarası, Kısmetse Olur Batt, Kısmetse Olur Rümeysa Öztürk, Kısmetse Olur Leyla Kasapoğlu, Kısmetse Olur Görkem Işık kimdir?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yarışmacıları
Kısmetse olur buse batuhan berke

Kısmetse Olur Aynur Gemici 24 yaşında fizyoterapist . Aynı zamanda modellik yapıyor. Hayatında güneş gibi ısıtacak onu taşıyabilecek her anlamda yanında olabilecek bir sevgili arıyor.

Kısmetse Olur evine yeni aşk yeni arkadaşlıklar aramaya geldi. Evliliği düşünmüyor ama bir çocuğunun olmasının hayalini kuruyor.

Kısmetse Olur Batuhan Berke Elma 26 yaşında ve Lojistik işi yapıyor aynı zamanda futbolcu. Dış güzelliğe çok önem veriyor ama bir kadın zekasıyla da onu etkileyebilir.

Berke özgüvenle Kısmetse Olur evine giriş yapıyor. Kadınlara olan güvensizliği yaşadığı hayal kırıklıklarına bağlıyor. Berke oldukça romantik bir erkek. Güvenli bir ilişki arayışında. Evlilik için tüm donanımları arkasına aldığını söylüyor. Kova burcu.

Kısmetse Olur Buse Ünlü 29 yaşında ve işletme sahibi. Kriteri yok ve aşık olduğunda kriter falan gözüz görmez! 29 yıldır yaşayamadığı aşkı yaşamak istiyor ve aşk orucunu bozmaya geliyor.

Hayatını zorlaştıracak değil kolaylaştıracak birini arıyor. Kendinde eksik olanı tamamlamalı!

Kısmetse Olur Oğuz Kekin 25 yaşında gümrükçü ve ticaretle de ilgileniyor. İlişkide saygı ve sadakat olmazsa olmazı. Bu ikisi yoksa o ilişkide olmayacağını söylüyor. En uzun ilişkisi 4,5 yıl sürmüş. Ailesiyle yaşıyor. Yay burcu.

Kısmetse Olur Hasret Şahin 31 yaşında Almanya doğumlu Estetisyen. Biraz inatçı ve asi haliyle umudun bittiği yerde inadı başlarmış. İstanbul’da yaşıyor. Türkiye’ye 24 yaşında gelmiş ve Alman vatandaşı.

Uysal olduğu kadar titizlik takıntısından bahsediyor. Karşı tarafta dişe dikkat ediyor. Boyu uzun olduğu için boylu poslu birini istiyor. Cool olduğunu söylüyor. Aslın neyse neslin de o olsun diyor.

Kısmetse Olur Batuhan Taşarası kısacası Batt diyebilirmişiz. 30 yaşında rapçi. En kötü günlerinde sevecek birini arıyor. Hayvansever. İkizler burcu yükseleni akrep.

Kısmetse Olur Beyzanur Ateş 21 yaşında Sivaslı. Sağlık bakım teknisyeni. “Bence aşk denkliktir. Benim kadar heyecanlı eğlenceli ve bir o kadar da yakışıklı dengimi bulmaya geldim” diyor.

Dedikoduyu çok seviyor. Hayatı beraber dolu dolu yaşayacak birini arıyor.

Kısmetse Olur Mert Kılıç 26 yaşında modellik yapıyor. İstanbul’da yaşıyor. Kısıtlanmaktan hoşlanmıyor. 1,90 boyunda. İkizler burcu yükseleni aslan.

Kısmetse Olur Rümeysa Öztürk 24 yaşında öğretmen aynı zamanda modellik yapıyor. Bir erkekte aradığı saygı, dürüst ve zeki olması.

Ciddi bir ilişki istiyor. Aradığını bulabilirse evlenebileceğini söylüyor. İnsanlara hemen güveniyor. Kısmetse Olur evinde güvenli bir ilişki yaşayabileceğini düşünüyor.

Kısmetse Olur Oğuzhan Çengel 24 yaşında fitness eğitmeni. Bir kadında aradığı özellik dürüstlük ve saygı.

Ağırbaşlı olduğu kadar maceralı da bir tip. Büyütülüş tarzı daha gelenekselci. Evliliğe hazır olup olmadığına Kısmetse Olur evinde karar verecek. Başak burcu.

Kısmetse Olur Dilara Pusa 23 yaşında sinema televizyon mezunu. İstanbul’da tek yaşıyor. Balık burcu asla duygusal değil çünkü yükseleni aslan. Bir erkekte aradığı en önemli özellik mizah anlayışı iyi olacak, boya çok önem veriyor.

Tiktok yayıncısı 1 Mn yayıncısı var.

Kısmetse Olur Ozan Doğukan Nemsiz 29 yaşında İstanbul’da yaşıyor. Fitnes eğitmeni. 1,98 boyunda ve karşısındaki kadının nasıl göründüğü onun için önemli.

Düzenli bir ilişki kurmak için geldi. En uzun ilişkisi 2 sene. Boğa burcu.

Kısmetse Olur Yeliz Sarıgül Kılıç 22 yaşında ve işletmeci. İstanbul’da yaşıyor. Maddiyata önem vermiyor ama zekaya önem veriyor.

Gece kulübü işletmecisi ve geceleri çalışıyor. İlişkilerinde işine saygı duyulduğunu söylüyor.

Kısmetse Olur Murat Karabacak 27 yaşında fitnes eğitmeni ve İstanbul’da yaşıyor. Kişisel bakımına önem veren bir kadınla birlikte olmak istiyor. Mantığıyla hareket eder ama aşk her zaman öne geçer.

Murat flörtöz bir insan olduğunu söylüyor. Kısmetse Olur evine ciddi bir ilişki yaşamak için geldi. Boğa burcu.

Kısmetse Olur Leyla Kasapoğlu 28 yaşında aslen Azerbaycanlı. E ticaret yapıyor ve sosyal medyayla da ilgileniyor. Dengesiz bir insan olduğunu söylerken onu dengede tutaca birini arıyor. İlk etapta gözüne hitap etmesi gerekiyor.

Uzun ilişkisi olmadı. Artık evlenmek istiyor. Sabırlı bir erkek olmalı onun hayatında.

Kısmetse Olur Onur Ateş 26 yaşında barmen. Güzellik değil zeka önemli diyor. Tekirdağ’da yaşıyor. Genelde uzun ilişki tercih ediyor. Başak burcu.

Kısmetse Olur Tatiana Polo 25 yaşında Rusya’dan geldi. Aşk ve sevgi aynı şey değil ben sevgi bulmaya geldim diyor. İki senedir Türkiye’de yaşıyor.

En uzun ilişkisi 6 sene önce. Zor biri olduğunu söylüyorlarmış. Türk erkekleriyle ilişki yaşamamış.

Kısmetse Olur Görkem Işık 22 yaşında Fitnes antrenörü. İstanbul’da yaşıyor. Aslen Erzurumlu. Düzensiz hayatına düzenli bir ilişki arıyor. Herkes gibi olmayan kendi gibi olan güzel olduğu kadar akıllı olan birini arıyor. Balık burcu yükseleni ikizler.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yarışmacıları Kim?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yarışmacıları Kadın Adayların İsimleri Aynur Gemici, Buse Ünlü,Hasret Şahin, Beyzanur Ateş, Rümeysa Öztürk, Dilara Pusa, Yeliz Sarıgül Kılıç, Leyla Kasapoğlu, Tatiana Polo.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yarışmacıları Erkek Adayların İsimleri Batuhan Berke Elma, Oğuz Kekin, Batuhan Taşarası, Mert Kılıç, Oğuzhan Çengel, Ozan Doğukan Nemsiz, Murat Karabacak, Onur Ateş, Görkem Işık

“Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yarışmacıları Kim?” için 2 yanıt

 1. Aşklarım Bebeklerim avatarı
  Aşklarım Bebeklerim

  #BerBus’cuyuzzz’

 2. Kısmetse Olur beybiler avatarı
  Kısmetse Olur beybiler

  Buseeee favorimsin aşkoooo

Bir yanıt yazın

Kısmetse Olur Lina Kimdir?

Kısmetse Olur Rotinda Kim?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

2 Comments on “Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yarışmacıları Kim?”

Bir yanıt yazın