Kan Çiçekleri 153. Bölüm Fragmanı İzle – (28 Eylül Perşembe)

kan çiçekleri 153

Sabiha’nın Kim Olduğu Ortaya Çıkacak!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Dizide böyle neler oluyor? Dilan’ı kurtaracak isim Kudret olacak. Sabiha’yla ilgili ulaştığı bilgilerle yer yerinden oynayacak! Kan Çiçekleri 153.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Kan Çiçekleri 153. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 28 Eylül Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 153. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 153. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 153 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 153. bölüm izleme detayları sizlerle.

Kan Çiçekler 153
kan çiçekleri 152

Kan Çiçekleri 153 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Bu bölümde de kaçma kovalamaca devam ediyor. Dilan hapis hayatı yaşarken eskisi gibi yine odanın içine tıkılıp kalmıştır. Dilan sonunda Baran’ın kendisinden nefret etmesini sağladı. Bakalım bu aşk ne zaman kaldığı yerden devam edecek?

Kudret Sabiha’nın kim olduğuna dair bazı ipuçları elde etmeye başladı. Olayın gidişatı yavaş yavaş şekillenecek.

Dilan resmen tutsaklıktan tutsaklığa koşuyor. Böyle de hayat geçmez ki…

Ay bu Azade’ye hala alışamadık. İçinden her an o cadı kadın çıkacakmış gibi. O kadar naif bir karaktere dönüştü ki Dilan’ım da Dilan’ım diye dolaşıyor ortalıkta.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 152.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 27 Eylül Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 152 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Bir yanıt yazın

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

One Comment on “Kan Çiçekleri 153. Bölüm Fragmanı İzle – (28 Eylül Perşembe)”

Bir yanıt yazın