Kara Sevdam 86 Bölüm Özeti – 18 Nisan Salı

kara-sevdam-86

Ranvir Durmuyor!

Kara Sevdam 86 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 86. bölümü Kanal 7 ekranlarında 18 Nisan Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 86. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 86 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 86. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 18 Nisan Salı günü yayınlanacak olan 86. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Shekar ve Ishani’nin evlenebileceğini öğrenmiştir. Ranvir, Shekar’a Ishani’nin gerçek yüzünü göstermek için kolları sıvar. Kara Sevdam 86 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 86
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam dizisinde Ishani, Devarsha son zamanlarda neyi olduğunu sorar. Sürekli para düşünüyor ve para sayarken görüyordur. Ona gerçekten Krishan’yı sevip sevmediğini sorar. Devarsh seviyorum diye yanıtlar. Krishan ve ailesinin evlerine geleceği için tedirgindir. Bu yüzden her şeyin eksiksiz olmasını diler.

Ranvir’de kuyumcuya gider ve geleneksel takıları görmek ister. Kuyumcu gün içinde birinin takıları ipotek için beklettiğini söyler. Ranvir takılara bakınca şoke olur.

Krishna ve ailesi gelmiş tüm aile bir aradadır. Shekar gözlerini, Ishani’den alamaz. Ba Mehra’nın canı sıkılır ve oyun oynanır. Hint dizilerinde gördüğümüz klasik yastık kimde durursa o bir şeyler söyleyecektir. Shekar’ın sesi çok kötüdür ve herkes kulağını tıkar. Böylece aile kendince eğleniyor.

Eğlencenin ortasında eve adamlar dalıp bir an önce evi boşaltmaları için zor kullanırlar. Evin ipotekli olduğu söylenir. Ishani bu evin kiralık olduğunu ipotekli tutulamayacağını söyler. Adamlar evi satan alan adamdan bahseder. İçeri evi satın alan adam girer.

Kara Sevdam 86.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 18 Nisan Salı

Evi satın alan kişi Ranvir’dir! Ranvir acımıyor yine acımasızca davranmaya başlamıştır. Evdekiler Ranvir’i görünce şaşkın halde kalakalır. Ishani, Ritika’nın yanında sadece drama yaptığını söyler.

Ranvir komple binayı satın aldığını yerine iş merkezi kuracağından bahseder. Ranvir geri almaları için para teklif eder. Ishani parayı şak diye çıkarır. Shekar’ın parası olmadığını kendi parası olduğundan bahseder. Ranvir bu kadar parayı nasıl bulduğunu öğrenmek ister. Onu hırsızlıkla suçlamaya başlar. Shekar, Ranvir’in bu kadar ileri gitmesini kabullenemez.

Ishani parayı Nitin tarafından aldığını annesin bir fona yatırdığını ve kalan parayı kendisine verdiğini açıklar. Ranvir ise Falguni’nin hiç parası olmadığını savunur ve Ishani’nin sadece senaryo yazdığını açıklar. Ranvir asıl meseleyi açar ve evdeki altınları çalıp kuyumcuya ipotek ettirdiğini açıklar.

Bu arada Amba’ya bir düğün davetiyesi gelir. Davetiye Ponam’ın kızı Thapki’ye aittir. Bu bizim Thapki’nin düğünüdür. Ama Dhruv mu yoksa Bihaan ile olan düğün mü bilemedik. Buradan da cağnım diziyi anmış olalım!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi
  Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi Yalnız Beni Sev Konusu ve Oyuncuları Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisi daha geliyor. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzi yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı. Yalnız Beni Sev dizisinin konusu ne? Yalnız Beni Sev dizisi oyuncuları kimler? Yalnız Beni Sev dizisi kaç bölüm? İşte Yalnız Beni Sev dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Yabani Konusu ve Oyuncuları
  Yabani Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Yabani Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yeni sezonda yeni dizi heyecanları yaşanmaya devam ediyor. Yabani bu sezon yayınlanacak diziler arasında yer alıyor. Konusu merak uyandırıcı. Yabani 12 Eylül Salı günü Fox Tv’de yayınlanacak. Yabani dizisinin konusu ne? Yabani dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Yabani dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları
  Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Kirli Sepeti Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Kirli Sepeti bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Kirli Sepeti’nin yayın tarihi henüz netleşmedi. Kirli Sepeti dizisinin konusu ne? Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Kirli Sepeti dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları
  Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Bambaşka Biri Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Bambaşka Biri bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Uzun zamandır yayınlanması beklenen Bambaşka Biri 11 Eylül Pazartesi günü Fox Tv yayınlanacak. Bambaşka Biri dizisinin konusu ne? Bambaşka Biri dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Bambaşka Biri dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları
  Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Dilek Taşı Başlıyor! Merhaba dizi severler. Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Dilek Taşı bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Dilek Taşı 7 Eylül Perşembe günü Kanal D yayınlanacak. Dilek Taşı dizisinin konusu ne? Dilek Taşı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Dilek Taşı dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın