Fedakar 11.Bölüm Fragmanı – Fedakar 22 Nisan Cumartesi

fedakar-11

Tarık, Güzide’yi Kovacak!

Merhaba Fedakar dizi severler… Fedakar dizisinde Elif hapis hayatından kurtuldu derken Tarık onu yeniden ele geçirerek konağa geri götürdü. Tarık, Elif’in konaktaki varlığını tehdit edici bulmaya başlar. Ayşe giderek Elif’e bağlanıyordur. Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Fedakar 11.bölüm fragmanı yayınlandı! Fedakar 11.bölümde neler olacak? Fedakar 22 Nisan Cumartesi günü 11.bölümüyle ekrana gelecek. Fedakar son bölümde neler oldu, Fedakar yeni bölümde neler olacak? Fedakar 11.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Fedakar 22 Nisan Cumartesi günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Fedakar 11 bölüm izleme detayları sizlerle.

fedakar 11
fedakar dizisi

Fedakar 11 Fragmanı Yayınlandı mı?

Kanal 7 ekranlarında Fedakar rüzgarı esmeye devam ediyor. Fedakar da son 11 bölümü geride bırakıyor. Tarık hala Sefer’e ulaşabilmiş değil. Bu yüzden Elif’i kullanmaya devam ediyor. Tarık bu hareketiyle oldukça sıktı. Kendi ablasının katilini bulmak için bir başkasının ablasını alı koyarak tezat bir ikilemde bırakıyor.

Ayşe de garip bir şekilde bir iki defa gördüğü Elif’e bağlandı. Ayşe’nin annesini ani kaybetmesi ve Elif’in de bir o kadar hızlı hayatlarına girmesi Ayşe’de kafa karışıklığı yaratmış.

Tarık, Sefer ve Elif’e bir kadının yardım ettiğini öğrendi. Bu kadının kim olduğunun peşine düşen Tarık büyük bir oyunun içinde kendisini bulur. Sevdikleri tarafından sırtından bıçaklanmış gibi hisseder.

Güzide ise sonunda Tarık’a yakalanıyor. Tarık, Sefer ve Elif’e Güzide’nin yardım ettiğini anlayacak. Bunun için Güzide’yi hayatından hızlı bir şekilde çıkarıp Elif’le evlenebilir. Bu evlilik karşılığında Sefer’i aramayı bırakacağını da dile getirebilir. Bakalım Fedakar dizisinde gelecek bölüm neler olacak?

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

Fedakar 11.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Fedakar dizisi konusu

Annesini çocuk yaşta kaybeden Elif, kardeşleri Sefer ve Narin’e kol kanat geren fedakar bir abladır. Elif zorluklarla dolu bir hayat sürerken küçük kardeşi Narin’i kaybeder ve yanında sadece Sefer kalır.

İki kardeş birbirine tutunurken Elif, hiç beklemediği bir anda kardeşi Sefer’in katil olduğu iddiasıyla yıkılır. Türkiye’nin sayılı şirketlerinden Karaca Holding’in tek veliahdı Tarık’ın mutlu ve huzurlu hayatı, canı gibi sevdiği ablasının öldürülmesiyle bir anda değişecektir. Elif’in fedakarlığı burada devreye girecek ve kardeşini korumaya çalışacaktır. Elif ve Tarık bilmeden çıktıkları bu yolda aşık olacak kader ağlarını örecektir.

Fedakar dizisi Oyuncuları

Fedakar dizisi oyuncuları Berkay Veli, Aybüke Yılmaz, Doğaç Meriçliler, Mihriban Er, Ejder Özkarslıgil, Batuhan Hantal ve Kahraman Sivri yer alacak.

 • Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi
  Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi Yalnız Beni Sev Konusu ve Oyuncuları Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisi daha geliyor. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzi yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı. Yalnız Beni Sev dizisinin konusu ne? Yalnız Beni Sev dizisi oyuncuları kimler? Yalnız Beni Sev dizisi kaç bölüm? İşte Yalnız Beni Sev dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Yabani Konusu ve Oyuncuları
  Yabani Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Yabani Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yeni sezonda yeni dizi heyecanları yaşanmaya devam ediyor. Yabani bu sezon yayınlanacak diziler arasında yer alıyor. Konusu merak uyandırıcı. Yabani 12 Eylül Salı günü Fox Tv’de yayınlanacak. Yabani dizisinin konusu ne? Yabani dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Yabani dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları
  Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Kirli Sepeti Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Kirli Sepeti bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Kirli Sepeti’nin yayın tarihi henüz netleşmedi. Kirli Sepeti dizisinin konusu ne? Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Kirli Sepeti dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları
  Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Bambaşka Biri Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Bambaşka Biri bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Uzun zamandır yayınlanması beklenen Bambaşka Biri 11 Eylül Pazartesi günü Fox Tv yayınlanacak. Bambaşka Biri dizisinin konusu ne? Bambaşka Biri dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Bambaşka Biri dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları
  Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Dilek Taşı Başlıyor! Merhaba dizi severler. Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Dilek Taşı bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Dilek Taşı 7 Eylül Perşembe günü Kanal D yayınlanacak. Dilek Taşı dizisinin konusu ne? Dilek Taşı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Dilek Taşı dizisine dair tüm ayrıntılar…

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın