Fedakar 11.Bölüm Fragmanı – Fedakar 22 Nisan Cumartesi

fedakar-11

Tarık, Güzide’yi Kovacak!

Merhaba Fedakar dizi severler… Fedakar dizisinde Elif hapis hayatından kurtuldu derken Tarık onu yeniden ele geçirerek konağa geri götürdü. Tarık, Elif’in konaktaki varlığını tehdit edici bulmaya başlar. Ayşe giderek Elif’e bağlanıyordur. Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Fedakar 11.bölüm fragmanı yayınlandı! Fedakar 11.bölümde neler olacak? Fedakar 22 Nisan Cumartesi günü 11.bölümüyle ekrana gelecek. Fedakar son bölümde neler oldu, Fedakar yeni bölümde neler olacak? Fedakar 11.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Fedakar 22 Nisan Cumartesi günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Fedakar 11 bölüm izleme detayları sizlerle.

fedakar 11
fedakar dizisi

Fedakar 11 Fragmanı Yayınlandı mı?

Kanal 7 ekranlarında Fedakar rüzgarı esmeye devam ediyor. Fedakar da son 11 bölümü geride bırakıyor. Tarık hala Sefer’e ulaşabilmiş değil. Bu yüzden Elif’i kullanmaya devam ediyor. Tarık bu hareketiyle oldukça sıktı. Kendi ablasının katilini bulmak için bir başkasının ablasını alı koyarak tezat bir ikilemde bırakıyor.

Ayşe de garip bir şekilde bir iki defa gördüğü Elif’e bağlandı. Ayşe’nin annesini ani kaybetmesi ve Elif’in de bir o kadar hızlı hayatlarına girmesi Ayşe’de kafa karışıklığı yaratmış.

Tarık, Sefer ve Elif’e bir kadının yardım ettiğini öğrendi. Bu kadının kim olduğunun peşine düşen Tarık büyük bir oyunun içinde kendisini bulur. Sevdikleri tarafından sırtından bıçaklanmış gibi hisseder.

Güzide ise sonunda Tarık’a yakalanıyor. Tarık, Sefer ve Elif’e Güzide’nin yardım ettiğini anlayacak. Bunun için Güzide’yi hayatından hızlı bir şekilde çıkarıp Elif’le evlenebilir. Bu evlilik karşılığında Sefer’i aramayı bırakacağını da dile getirebilir. Bakalım Fedakar dizisinde gelecek bölüm neler olacak?

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

Fedakar 11.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Fedakar dizisi konusu

Annesini çocuk yaşta kaybeden Elif, kardeşleri Sefer ve Narin’e kol kanat geren fedakar bir abladır. Elif zorluklarla dolu bir hayat sürerken küçük kardeşi Narin’i kaybeder ve yanında sadece Sefer kalır.

İki kardeş birbirine tutunurken Elif, hiç beklemediği bir anda kardeşi Sefer’in katil olduğu iddiasıyla yıkılır. Türkiye’nin sayılı şirketlerinden Karaca Holding’in tek veliahdı Tarık’ın mutlu ve huzurlu hayatı, canı gibi sevdiği ablasının öldürülmesiyle bir anda değişecektir. Elif’in fedakarlığı burada devreye girecek ve kardeşini korumaya çalışacaktır. Elif ve Tarık bilmeden çıktıkları bu yolda aşık olacak kader ağlarını örecektir.

Fedakar dizisi Oyuncuları

Fedakar dizisi oyuncuları Berkay Veli, Aybüke Yılmaz, Doğaç Meriçliler, Mihriban Er, Ejder Özkarslıgil, Batuhan Hantal ve Kahraman Sivri yer alacak.

 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Aşka Düşman Dizisinin Konusu Ne?
  Aşka Düşman dizisi Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Aşk hayatı ve erkeklere karşı bir duruş sergileyen bir anne tarafından yetiştirilen üç kızın zorlu aşk hayatlarını konu alacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir