Kan Çiçekleri 73. Bölüm Fragmanı İzle – (6 Nisan Perşembe)

kan-çiçekleri-73

Buralar Yangın Yeri ❤️

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde romantik sahnelere hazırlanın! Baran hepimizin kalbini kazanmaya geliyor. Baran ve Dilan artık omuz omuza… Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 73. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 6 Nisan Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 73. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 73. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 73 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 73. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 73
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 73 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde gelecek bölüm romantik anlar izleyeceğiz. Her şerde bir hayır var diye boşuna dememişler. Bu can sıkıcı olay Dilan ve Baran’ı birbirine kenetledi. Dilan gözlerini açar açmaz Baran’ı merak etti. Baran’dansa duymaya alışkın olmadığımız sözlerle karşılaşıyoruz.

Baran ve Dilan son anda yangından kurtuldu. Baran kendine gelince Dilan’ı da kucaklayıp dışarı çıkardı. Cihan abisi için çıldırdı. Dilan’ın uyanmadığını görünce herkeste bir panik havası oluştu. Dilan’a bir şey olacak diye resmen ödü koptu.

Derya ise yine başaramadı! Üstelik Dilan’a intihar süsü verme niyetinde. Baran’ı kendi elleriyle ateşe attığının farkında değildi. Bu ders ona ömür boyu yetse derdik ama bu karakterler gittikçe hırslarından gözü dönüyor.

Sen hayatta kalarak bana bir can verdin zaten! Dilan kendine geldiğinde Baran’ın derin iç çekişleri herkesin gözlerini dolduracak. Dilan, Baran’a bir hayat borcu olduğunu söylerken Baran’ınsa hepimizin kalbini kazanacak.

İlerleyen bölümlerde artık birbirine daha çok kenetlenmiş DilBar izleyeceğiz. Baran, Dilan’ın kendisini bırakıp gitmeyeceğini anladı. Dilan’ında Baran’a güveni tam! Artık ikili el ele verip Kudret babanın sağlığıyla ilgilenip onu ayağa kaldıracak. Düşmanları el ele birlikte göğüsleyecekler.

Kan Çiçekleri 73.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 6 Nisan Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 73 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 4.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 4. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 4. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 4.bölüm özetinde Savi ve Nityam yağmurda yol kapanınca çekçek içinde geceyi geçirir. İkili magazine düşerken Sonam’da Shivam’la nişanlanır. Her Halimle Sev 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 12.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 12. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 12. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 12.bölüm özetinde Murtasım’ı Haya’dan kıskanmaya devam eden Mirab, odasının çiçek bahçesine döndüğünü görür. Öylesine Derin 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 4.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Nefes 4. Bölüm Full İzle. Nefes 4.bölümde neler olacak? Nefes 4.bölüm özetinde Kiran’ın planı tam istediği gibi gidiyordur. Nefes 4.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın