Kara Sevdam 62 Bölüm Özeti – 25 Mart Cumartesi

kara sevdam 62

Ranvir GÖZYAŞLARINA BOĞULDU!

Kara Sevdam 62 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 62. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Mart Cumartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 62. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 62 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 62. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 25 Mart Cumartesi günü yayınlanacak olan 62. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani’nin son mahkemesi görülür. Mahkemede sessizliğini koruyan Ishani için karar onanır. Kara Sevdam 62 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 62
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam dizisinde Ritika bebeği için kontrole gitmişti. Ranvir’de yanında destek olurken telefonuna gelen bir haberle yıkılmıştı. Ranvir gözyaşlarına boğulurken Ritika sedyeden kalkıp Ranvir’in yanına gelir. Telefonu kulağına tuttuğunda Ishani’nin asılacağı tarihi öğrenir. Ranvir gözyaşları içinde fırlayıp gider.

Doktor ise Ritika’ya Ranvir’in neyi olduğunu sorar. Ritika ölmek üzere olduğu yakının haberini aldığını belirtir.

Ranvir, cezaevine gitmiş ve Ishani Vaghena ile görüşmek istediğini söyler. Bu isimde biri yoktur. Ishani Parekh vardır. Müfettiş Ishani’nin kimseyle görüşmediğini söyler. Ama Ranvir o kadar ısrarcıdır ki Ranvir’i içeri sokar. Ranvir gözlerini kısarak ilerler. Kadınların ne halde olduğunu görür. Ishani’nin koğuşu boştur. Bazı işlemler için ayrıldığı söylenir. Ranvir içeri girmek ister. Müfettişle aralarında bazı diyaloglar geçer. Müfettiş Ishani’nin Chirag Mehta aşkından bahseder. Ona kavuşmak için gün saydığını belirtir. Ranvir yine birkaç yerinden bıçaklanır anlayacağınız. Ranvir daha sonra dışarı çıkar.

Ishani’yi yan koğuşta gösterirler. Ranvir’in kendisini unutmasını beklerken adama travma üstüne travma yaşattığından bihaberdir. Sevgiyi bu kadar basit yaşamaya kararlıdır.

Ritika evde Ranvir’i görüp gözyaşlarını siler. Ona destek olmaya çalışır. Ishani’nin onu hiç sevmediğinden bahseder. Ardından bebeği tekme atmış gibi dikkat çekme çabalarına girer.

Kara Sevdam 62.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 25 Mart Cumartesi

Ishani’nin yanındaki müfettiş bu aşk hikayesinden epey etkilenir. Hakime Ishani’nin suçsuz olduğunu bilerek böyle davrandığını anlatır. Kapıda Shekar onları dinliyordur ve bir şekilde bu hikayeye dahil olacaktır. Yargıçın kızıyla görüşmek için bu davayı kazanması istenir.

Shekar soluğu Ishani’nin yanında alır. Shekar’ın Ishani’yi ikna etmesi çok zor olacaktır. Zira Ishani Nuh der peygamber demez.

Diğer tarafta Falguni de ev üyelerini bir eve getirir. Kadınlar yine söylenmeye ve bu evde yaşayamayacaklarını belirtir. O kadar kalabalıklar ki hepsi bir işe girse paşa paşa yaşayacaktırlar ama hazıra konmaya alışkın oldukları için şikayetçidirler.

Falguni ve Nitin pazarda karşılaşır. Nitin, Falguni’ye daha ne kadar mücevher satarak ailesini geçindireceğini sorar. Falguni eşinden sonra ailesini bir arada tutma görevinin kendisinde olduğunu söyler. Nitin bir iş bulmasını sonunda mücevherlerin biteceğini söyler. Nitin yalnız yaşadığı için Falguni’ye kendi evinde kalması için teklif verir. Shekar da Ishani’yi nasıl ikna edeceğini düşünür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Aşka Düşman Dizisinin Konusu Ne?
  Aşka Düşman dizisi Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Aşk hayatı ve erkeklere karşı bir duruş sergileyen bir anne tarafından yetiştirilen üç kızın zorlu aşk hayatlarını konu alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir