Kara Sevdam 62 Bölüm Özeti – 25 Mart Cumartesi

kara sevdam 62

Ranvir GÖZYAŞLARINA BOĞULDU!

Kara Sevdam 62 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 62. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Mart Cumartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 62. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 62 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 62. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 25 Mart Cumartesi günü yayınlanacak olan 62. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani’nin son mahkemesi görülür. Mahkemede sessizliğini koruyan Ishani için karar onanır. Kara Sevdam 62 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 62
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam dizisinde Ritika bebeği için kontrole gitmişti. Ranvir’de yanında destek olurken telefonuna gelen bir haberle yıkılmıştı. Ranvir gözyaşlarına boğulurken Ritika sedyeden kalkıp Ranvir’in yanına gelir. Telefonu kulağına tuttuğunda Ishani’nin asılacağı tarihi öğrenir. Ranvir gözyaşları içinde fırlayıp gider.

Doktor ise Ritika’ya Ranvir’in neyi olduğunu sorar. Ritika ölmek üzere olduğu yakının haberini aldığını belirtir.

Ranvir, cezaevine gitmiş ve Ishani Vaghena ile görüşmek istediğini söyler. Bu isimde biri yoktur. Ishani Parekh vardır. Müfettiş Ishani’nin kimseyle görüşmediğini söyler. Ama Ranvir o kadar ısrarcıdır ki Ranvir’i içeri sokar. Ranvir gözlerini kısarak ilerler. Kadınların ne halde olduğunu görür. Ishani’nin koğuşu boştur. Bazı işlemler için ayrıldığı söylenir. Ranvir içeri girmek ister. Müfettişle aralarında bazı diyaloglar geçer. Müfettiş Ishani’nin Chirag Mehta aşkından bahseder. Ona kavuşmak için gün saydığını belirtir. Ranvir yine birkaç yerinden bıçaklanır anlayacağınız. Ranvir daha sonra dışarı çıkar.

Ishani’yi yan koğuşta gösterirler. Ranvir’in kendisini unutmasını beklerken adama travma üstüne travma yaşattığından bihaberdir. Sevgiyi bu kadar basit yaşamaya kararlıdır.

Ritika evde Ranvir’i görüp gözyaşlarını siler. Ona destek olmaya çalışır. Ishani’nin onu hiç sevmediğinden bahseder. Ardından bebeği tekme atmış gibi dikkat çekme çabalarına girer.

Kara Sevdam 62.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 25 Mart Cumartesi

Ishani’nin yanındaki müfettiş bu aşk hikayesinden epey etkilenir. Hakime Ishani’nin suçsuz olduğunu bilerek böyle davrandığını anlatır. Kapıda Shekar onları dinliyordur ve bir şekilde bu hikayeye dahil olacaktır. Yargıçın kızıyla görüşmek için bu davayı kazanması istenir.

Shekar soluğu Ishani’nin yanında alır. Shekar’ın Ishani’yi ikna etmesi çok zor olacaktır. Zira Ishani Nuh der peygamber demez.

Diğer tarafta Falguni de ev üyelerini bir eve getirir. Kadınlar yine söylenmeye ve bu evde yaşayamayacaklarını belirtir. O kadar kalabalıklar ki hepsi bir işe girse paşa paşa yaşayacaktırlar ama hazıra konmaya alışkın oldukları için şikayetçidirler.

Falguni ve Nitin pazarda karşılaşır. Nitin, Falguni’ye daha ne kadar mücevher satarak ailesini geçindireceğini sorar. Falguni eşinden sonra ailesini bir arada tutma görevinin kendisinde olduğunu söyler. Nitin bir iş bulmasını sonunda mücevherlerin biteceğini söyler. Nitin yalnız yaşadığı için Falguni’ye kendi evinde kalması için teklif verir. Shekar da Ishani’yi nasıl ikna edeceğini düşünür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın