Fedakar 3.Bölüm Fragmanı – Fedakar 25 Mart Cumartesi

fedakar 2

Ayşe, Elif’i Annesi Olarak Görüyor!

Fedakar 3.bölüm fragmanı yayınlandı! Fedakar 3.bölümde neler olacak? Fedakar 25 Mart Cumartesi günü 3.bölümüyle ekrana gelecek. Fedakar son bölümde neler oldu, Fedakar yeni bölümde neler olacak? Fedakar 3.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Fedakar 25 Mart Cumartesi günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Fedakar 3 bölüm izleme detayları sizlerle.

fedakar 3
fedakar dizisi

Fedakar 3 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Fedakar dizisi ekranlardaki yerini aldı. İlk iki bölümü geri de bıraktık. Siz Fedakar dizisini nasıl buldunuz? Tarık ve Elif’in hikayesi sizi etkiledi mi?

Fedakar dizisinde ilk hafta geri de kaldı. İlk iki bölüm çok hızlıydı. Zaten ilk bölümler karakterleri tanıma üzerine geçer. Fedakar dizisi hikayeye çok hızlı giriş yaptı. Tarık ablasını kaybetmesinin ardından öfke doludur. Aynı şekilde Elif’te kardeşi Sefer’in üzerine konan katil damgasını yenmek için uğraşır.

Hayat her zaman Elif ve Tarık’ın ilk karşılaşması gibi güzel devam etmiyor. iki iyi insan düşman olup karşı karşıya geldi. Tarık ablasının acımasızca öldürülmesinin intikamını kendisi almak istiyor.

Tarık ailesine bağlı bir kişilik. Tıpkı Elif gibi. Elif’te kimsesiz ve kardeşi Sefer’i birlikte büyütürken aynı zamanda birlikte büyürler. Tarık ablasının ardından Ayşe kendisine yadigâr kalmış ona kol kanat germiştir.

Tarık Sefer’e ulaşabilmek için ablası Elif’i eve getirip kapatır. Yani zorla alı koyar. Kardeşinin nerede olduğunu öğrenmek için Elif üzerinde psikolojik baskı kurulur. Bu arada Ayşe de annesinin yokluğunu kabullenmemiş etrafta annesini arıyordur. Bahçe evinde kalan Elif’e bakmaya gider.

Elif ve Ayşe arasında duygusal bağ yaşanır. Ayşe, Elif’i annesine benzetir. Elif’e düşman olan sadece Tarık değildir. Tarık’ın annesi de bilenmiştir. Elif’in başından aşağı bir kova su boşaltır.

Bu belirsizlik çok uzun sürmez. Elif ve Tarık’ın gerçek katillerin peşine düşmesi çok yakındır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın