Fedakar 3.Bölüm Fragmanı – Fedakar 25 Mart Cumartesi

fedakar 2

Ayşe, Elif’i Annesi Olarak Görüyor!

Fedakar 3.bölüm fragmanı yayınlandı! Fedakar 3.bölümde neler olacak? Fedakar 25 Mart Cumartesi günü 3.bölümüyle ekrana gelecek. Fedakar son bölümde neler oldu, Fedakar yeni bölümde neler olacak? Fedakar 3.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Fedakar 25 Mart Cumartesi günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Fedakar 3 bölüm izleme detayları sizlerle.

fedakar 3
fedakar dizisi

Fedakar 3 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Fedakar dizisi ekranlardaki yerini aldı. İlk iki bölümü geri de bıraktık. Siz Fedakar dizisini nasıl buldunuz? Tarık ve Elif’in hikayesi sizi etkiledi mi?

Fedakar dizisinde ilk hafta geri de kaldı. İlk iki bölüm çok hızlıydı. Zaten ilk bölümler karakterleri tanıma üzerine geçer. Fedakar dizisi hikayeye çok hızlı giriş yaptı. Tarık ablasını kaybetmesinin ardından öfke doludur. Aynı şekilde Elif’te kardeşi Sefer’in üzerine konan katil damgasını yenmek için uğraşır.

Hayat her zaman Elif ve Tarık’ın ilk karşılaşması gibi güzel devam etmiyor. iki iyi insan düşman olup karşı karşıya geldi. Tarık ablasının acımasızca öldürülmesinin intikamını kendisi almak istiyor.

Tarık ailesine bağlı bir kişilik. Tıpkı Elif gibi. Elif’te kimsesiz ve kardeşi Sefer’i birlikte büyütürken aynı zamanda birlikte büyürler. Tarık ablasının ardından Ayşe kendisine yadigâr kalmış ona kol kanat germiştir.

Tarık Sefer’e ulaşabilmek için ablası Elif’i eve getirip kapatır. Yani zorla alı koyar. Kardeşinin nerede olduğunu öğrenmek için Elif üzerinde psikolojik baskı kurulur. Bu arada Ayşe de annesinin yokluğunu kabullenmemiş etrafta annesini arıyordur. Bahçe evinde kalan Elif’e bakmaya gider.

Elif ve Ayşe arasında duygusal bağ yaşanır. Ayşe, Elif’i annesine benzetir. Elif’e düşman olan sadece Tarık değildir. Tarık’ın annesi de bilenmiştir. Elif’in başından aşağı bir kova su boşaltır.

Bu belirsizlik çok uzun sürmez. Elif ve Tarık’ın gerçek katillerin peşine düşmesi çok yakındır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın