12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor?

Bir Garip Aşk Oyuncuları

Merhaba Bir Garip Aşk severler… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk dizisi çok sevildi. Özellikle Kuşi ve Arnav Hint dizilerinin sevilmesinde büyük rol oynadı. O kadar çok sevildi ki Kanal 7 Bir Garip Aşk’ı yayın akışında devamlı yer veriyor.

Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen bir karakter.

Onun tam zıttı olan Arnav Singh Raizada ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdı. Farklı karakterlere sahip Kuşi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Kuşi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Kuşi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürmüştü.

Hem diziyi hatırlayalım hem de oyuncular şimdi neler yapıyor hep birlikte görelim.

Sanaya Irani – Kuşi Kumari Gupta

Barun Sobti – Arnav Singh Raizada

Abhaas Mehta – Şiyam

Bir Garip Aşk Oyuncuları
Bir Garip Aşk Oyuncuları

Dalljiet Kaur – Anjali

Bir Garip Aşk Oyuncuları

Akshay Dogra – Akash Manohar

Bir Garip Aşk Oyuncuları
Bir Garip Aşk Oyuncuları

Deepali Pansare – Payal Pansare

Bir Garip Aşk Oyuncuları
Bir Garip Aşk Oyuncuları

Utkarsha Naik – Manorama

Bir Garip Aşk Oyuncuları
Bir Garip Aşk Oyuncuları

Abeer Singh GodhwaniNK

Bir Garip Aşk Oyuncuları
Bir Garip Aşk Oyuncuları

Abeer Singh Godhwani’yi daha sonra Can Yoldaşım dizisinde Vikram rolüyle izlemeye devam ettik. uzun süredir sevgilisi olan Tanya Singh ile evlenir. Suraj ve Sandiya Gerçek Hayatta Neden Küs!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın