12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor?

Bir Garip Aşk Oyuncuları

Merhaba Bir Garip Aşk severler… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk dizisi çok sevildi. Özellikle Kuşi ve Arnav Hint dizilerinin sevilmesinde büyük rol oynadı. O kadar çok sevildi ki Kanal 7 Bir Garip Aşk’ı yayın akışında devamlı yer veriyor.

Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen bir karakter.

Onun tam zıttı olan Arnav Singh Raizada ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdı. Farklı karakterlere sahip Kuşi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Kuşi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Kuşi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürmüştü.

Hem diziyi hatırlayalım hem de oyuncular şimdi neler yapıyor hep birlikte görelim.

Sanaya Irani – Kuşi Kumari Gupta

Barun Sobti – Arnav Singh Raizada

Abhaas Mehta – Şiyam

Bir Garip Aşk Oyuncuları
Bir Garip Aşk Oyuncuları

Dalljiet Kaur – Anjali

Bir Garip Aşk Oyuncuları

Akshay Dogra – Akash Manohar

Bir Garip Aşk Oyuncuları
Bir Garip Aşk Oyuncuları

Deepali Pansare – Payal Pansare

Bir Garip Aşk Oyuncuları
Bir Garip Aşk Oyuncuları

Utkarsha Naik – Manorama

Bir Garip Aşk Oyuncuları
Bir Garip Aşk Oyuncuları

Abeer Singh GodhwaniNK

Bir Garip Aşk Oyuncuları
Bir Garip Aşk Oyuncuları

Abeer Singh Godhwani’yi daha sonra Can Yoldaşım dizisinde Vikram rolüyle izlemeye devam ettik. uzun süredir sevgilisi olan Tanya Singh ile evlenir. Suraj ve Sandiya Gerçek Hayatta Neden Küs!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • 12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor?
  12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor? Merhaba Bir Garip Aşk severler… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk dizisi çok sevildi. Özellikle Kuşi ve Arnav Hint dizilerinin sevilmesinde büyük rol oynadı. O kadar çok sevildi ki Kanal 7 Bir Garip Aşk’ı yayın akışında devamlı yer veriyor.
 • Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?
  Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor? Kardelen dizisi severler burada mı? Kanal 7’de yayınlanan ilk Pakistan dizilerinden birisi. Darakzay olumsuz karakter olmasının yanı sıra çok sevildi. Hacesta’nın okuma aşkı ve sonunda elde ettiği zafer ise göz doldurdu… Hadi de her zaman Hacesta’nın arkasında destekleyici rol oynadı. Kardelen dizisi epey kısa sürdü. Bakalım Kardelen dizisi oyuncuları şimdi neler yapıyor?
 • Yerdeki Yıldızlar Filmiyle Tanıdığımız Ishaan Şimdi Nasıl Görünüyor?
  Yerdeki Yıldızlar Filmiyle Tanıdığımız Ishaan Şimdi Nasıl Görünüyor? Dişleri Yüzünden Sık Sık Zorbalığa Uğramış! Taare Zameen Par’ın Ishaan Awasthi’sini hatırlıyor musunuz? Hepimizin gönlünde yer eden Aamir Khan filminin küçük yıldızı büyüdü.2007 yılında yayınlanan film, birçok izleyeninin yüreğine dokunmuş hikayesiyle ayrı bir yer edinmişti.
 • Gökberk Demirci’nin Yeni Adresi Belli Oldu!
  Gökberk Demirci’nin Yeni Adresi Belli Oldu! Gökberk Demirci Hangi Diziyle Geri Dönüyor!Yemin dizisinin başarılı sevilen oyuncusu Gökberk Demirci’den beklenen haber geldi. Yemin dizisinin final yapmasının ardından ekranlara geri dönüyor. Gökberk Demirci, Üç Kız Kardeş dizisinden teklif aldı.
 • Kısmetse Olur Sıla Kimdir?
  Kısmetse Olur’da eve yeni gelen gelin ve damat adayları heyecanı yaşanmaya devam ediyor. Kısmetse Olur evinin yeni gelin adayı Sıla Kısmetse Olur Sıla kim? Kısmetse Olur Sıla kaç yaşında? Kısmetse Olur Sıla ne iş yapıyor? Kısmetse Olur Sıla burcu ne? Kısmetse Olur Sıla kimi beğeniyor? Kısmetse Olur Sıla’nın instagram hesabı ne? İşte Sıla ile ilgili detaylar…

Bir cevap yazın