Kara Sevdam 61 Bölüm Özeti – 24 Mart Cuma

kara sevdam 61

Ishani İdam Tarihi Kararlaştırıldı!

Kara Sevdam 61 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 61. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mart Cuma yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 61. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 61 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 61. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 24 Mart Cuma günü yayınlanacak olan 61. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani’nin son mahkemesi görülür. Mahkemede sessizliğini koruyan Ishani için karar onanır. Kara Sevdam 61 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 61
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Hapishanedeki kadınlar sıraya girmiş saçlarını düzeltiyordur. Müfettiş gelerek bakanın ziyarette bulunacağını herkesten dikkatli olmasını ister. Eğer görüşme iyi geçerse bazılarının suçunun affedilebileceğini söyler. Müfettişin dikkatini Ishani çeker. Ishani koğuşunda sırtı dönük oturur. Müfettiş en çok onun ihtiyacı olduğunu söyler.

Ritika gece uyanır ve Ranvir’in çalışma odasına gider. Çekmecedeki Ishani’nin fotoğrafını görür. İnsanların evliliklerinin çok güzel olduğunu düşündüğünü bir hayat yerine sadece bir oda paylaştıklarını söyler.

Bakan gelir ve teftiş eder. Dikkatini Ishani çeker. Ishani yine sırtı dönük ayı seyrediyordur. Ranvir’de uyanmış bahçeye inmiş ayı seyre dalar. Ishani’nin Chirag hakkındaki sözlerini düşünür. Ranvir kalp kırıklığıyla aradan 6 ay da geçse normal hayatına dönmüş gibi gözüküyordur. Ishani kendince doğru karar verdiğini düşünse de de iki hayatı boş yere mahvetmiştir.

Ishani ve bakan arasında sürtüşme yaşanır. Bakan Ishani’nin davasının hızla görülmesini ve kararın onaylanmasını ister.

Aynı zamanda Ranvir’in de kendi işiyle alakalı davası vardır. Ritika biricik kaynanasıyla yoga yapar. Amba oğlunun bugün büyük bir davası olduğunu söyler. Ritika gece 3’te kalarak işleri hallettiğini arkadaşı Shekar’ın Ranvir’in arkadaşı olduğunu söyler.

Ranvir duştan çıkarken havluya ihtiyacı vardır. Ritika gereksiz yere gerilir. Ranvir ise eski arkadaşına hiç pas vermez. Düşününce Ritika ise tek dayanağı babasını kaybetmiş düğün günü Sharman tarafından iftiraya uğrayarak evliliği iptal edilmiştir. bu hikayede şimdilik yanan Ritika

Kara Sevdam 61.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 24 Mart Cuma

Ranvir, mahkemeye gider. Avukatı gecikmiştir. Hakim gelir ve duruşma başlar. Ranvir, avukatın nerede kaldığını sorgular. Anlaşılan avukat yani karakterimiz diziye giriş yapıyor. Kendince kılık değiştirerek show yapıp dikkatleri üzerine çekiyor.

Bu avukat sayesinde Ranvir duruşmasını kazanır. Ishani’nin getirildiği bir mahkum minibüsü gelir. Kadın müfettiş, Ishani’ye bugünün son şansı olduğunu, onun ilk kararını veren yargıç olduğunu söyler; bugün ona gerçeği söylerse kararını değiştireceğini ifade eder. Ishani’ye anlayıp anlamadığını sorar. Ishani şaşkın bir şekilde başını sallar. Ishani’yi mahkemeye götürürler.

Ishani, Ranvir ve Shekar’ın yanında geçer. Mahkemede Ishani kendisini savunmaz. Sonunda karar onanır. Hakim kalemi kırar. İdam tarihi verilir.

Ranvir, Ishani’yi yakınında hisseder ve onu arar. Ishani minibüsle ayrılır. Amba, Ranvir’i arayarak Ritika’yla hastane randevusuna gitmesini ister. İkili bebeğin kalp atışını dinler. Ranvir’in telefonuna Ishani’nin asılma tarihi gelir. Ishani 25 martta asılacaktır. Ranvir telefonu elinden düşürür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Aşka Düşman Dizisinin Konusu Ne?
  Aşka Düşman dizisi Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Aşk hayatı ve erkeklere karşı bir duruş sergileyen bir anne tarafından yetiştirilen üç kızın zorlu aşk hayatlarını konu alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir