Kan Çiçekleri 60. Bölüm Fragmanı İzle – (20 Mart Pazartesi)

kan çiçekleri 60

Dilan, Kudret Amca’yı Kaçıracak mı?

Kan Çiçekleri 60.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 20 Mart Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 60.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 60.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 60.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 60.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 60
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 60 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde Dilan’ın kararlı tavrı devam eder. Dilan’ın sürdürdüğü yalan kısa sürdü ve Baran durumu çaktı. Aslında bu beyaz yalandı. Kudret babanın iyileşmesi için Dilan her yolu denemeye kararlı. İlaçların iyi gelmediğini anlayan Dilan hocasıyla görüşmeye gitti. Dilan ve hocasının görüşmesi kısa sürdü. Çünkü Baran, Dilan’ın ne yapmaya çalıştığını anladı.

Dilan bu görüşmede hocasının muayene etmeden net bir şey söyleyemeyeceğini öğrenir. Ama raporlara bakıldığında gariplik olduğu aşikardır. Dilan hastayı hastaneye getiremeyeceğini açıklarken Baran yanında biter. Gergin bakışmalar ortamı bir an da buz keser.

Baran, Dilan’dan bu işin peşini bırakmasını isterken Dilan ondan inadını bırakmasını ister. Dilan, Kudret amcasını kurtaracakken kulağını kaybedecek haberi yok. Baran bazen öyle bir kükrüyor ki televizyonun ayarlarıyla oynamak zorunda kalıyoruz.

Bu bölüm Hint dizilerinin vazgeçilmezi araba bozulma sahnesi çiftimizi vurmuş gibi duruyor. Dilan fırsat bu fırsat Baran’ın kulağını kurutmaya kararlı. Veeee korka korka yakınlaşmalar da yaşanmıyor değil. Dilan kalbiyle dinlemesini isterken çekimser tavrı ile Baran’a dokunuyor. Araba tamir işi uzun sürmüş olacak ki kavga esnasında paldır küldür baran ceketini Dilan’a sarıyor 😂

“Sevgi ille de öyle konuşarak olmuyor. Gönülden gönüle bir yol var sahiden…” Dilan ve Baran için kedi sahnesinde yapılan bu konuşma çok anlamlıydı. Dilan anılarını anlatırken Baran’da gık demeden onu dinledi.

Konağa döndüklerinde Dilan’ın kediyle oynaması Azade’yi küplere bindirir. Azade kediyi kapmaya çalışırken Dilan ise kediyi tutup bırakmaması çok tatlı. Baran hoyratça sesiyle “Noluyoor burda” diyerek olaya el koyuyor.

Kan Çiçekleri 60.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 20 Mart Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan’ı yeniden gaza getirense Cihan olacak. Dilan, Cihan’ın babasıyla olan konuşmalarını duyunca yeniden heyecanlanıp başını belaya sokmaya çalışacak. Umarız bu sefer adımlarını doğru atar ve Kudret amca için doğru karar alınır.

Ali, psikopat Mine ve Zümrüt aşk üçgeninde durum oldukça anlaşılır. Mine aradan çekilmiş gibi yapacak ama hastalık numarasıyla Ali’yi etrafında tutmaya çalışacak. Zümrüt ve Ali ise bu aşkı bir müddet bakışarak yaşayacak gibi …

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 60 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir