Kan Çiçekleri 60. Bölüm Fragmanı İzle – (20 Mart Pazartesi)

kan çiçekleri 60

Dilan, Kudret Amca’yı Kaçıracak mı?

Kan Çiçekleri 60.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 20 Mart Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 60.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 60.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 60.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 60.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 60
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 60 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde Dilan’ın kararlı tavrı devam eder. Dilan’ın sürdürdüğü yalan kısa sürdü ve Baran durumu çaktı. Aslında bu beyaz yalandı. Kudret babanın iyileşmesi için Dilan her yolu denemeye kararlı. İlaçların iyi gelmediğini anlayan Dilan hocasıyla görüşmeye gitti. Dilan ve hocasının görüşmesi kısa sürdü. Çünkü Baran, Dilan’ın ne yapmaya çalıştığını anladı.

Dilan bu görüşmede hocasının muayene etmeden net bir şey söyleyemeyeceğini öğrenir. Ama raporlara bakıldığında gariplik olduğu aşikardır. Dilan hastayı hastaneye getiremeyeceğini açıklarken Baran yanında biter. Gergin bakışmalar ortamı bir an da buz keser.

Baran, Dilan’dan bu işin peşini bırakmasını isterken Dilan ondan inadını bırakmasını ister. Dilan, Kudret amcasını kurtaracakken kulağını kaybedecek haberi yok. Baran bazen öyle bir kükrüyor ki televizyonun ayarlarıyla oynamak zorunda kalıyoruz.

Bu bölüm Hint dizilerinin vazgeçilmezi araba bozulma sahnesi çiftimizi vurmuş gibi duruyor. Dilan fırsat bu fırsat Baran’ın kulağını kurutmaya kararlı. Veeee korka korka yakınlaşmalar da yaşanmıyor değil. Dilan kalbiyle dinlemesini isterken çekimser tavrı ile Baran’a dokunuyor. Araba tamir işi uzun sürmüş olacak ki kavga esnasında paldır küldür baran ceketini Dilan’a sarıyor 😂

“Sevgi ille de öyle konuşarak olmuyor. Gönülden gönüle bir yol var sahiden…” Dilan ve Baran için kedi sahnesinde yapılan bu konuşma çok anlamlıydı. Dilan anılarını anlatırken Baran’da gık demeden onu dinledi.

Konağa döndüklerinde Dilan’ın kediyle oynaması Azade’yi küplere bindirir. Azade kediyi kapmaya çalışırken Dilan ise kediyi tutup bırakmaması çok tatlı. Baran hoyratça sesiyle “Noluyoor burda” diyerek olaya el koyuyor.

Kan Çiçekleri 60.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 20 Mart Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan’ı yeniden gaza getirense Cihan olacak. Dilan, Cihan’ın babasıyla olan konuşmalarını duyunca yeniden heyecanlanıp başını belaya sokmaya çalışacak. Umarız bu sefer adımlarını doğru atar ve Kudret amca için doğru karar alınır.

Ali, psikopat Mine ve Zümrüt aşk üçgeninde durum oldukça anlaşılır. Mine aradan çekilmiş gibi yapacak ama hastalık numarasıyla Ali’yi etrafında tutmaya çalışacak. Zümrüt ve Ali ise bu aşkı bir müddet bakışarak yaşayacak gibi …

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 60 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir