Kara Sevdam 60 Bölüm Özeti – 23 Mart Perşembe

kara sevdam 60

Ishani İdama Mahkum Edildi! Ritika ve Ranvir EVLENDİ!

Kara Sevdam 60 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 60. bölümü Kanal 7 ekranlarında 23 Mart Perşembe yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 60. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 60. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 60. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 23 Mart Perşembe günü yayınlanacak olan 60. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani kendi elleriyle hayatını mahvetmiştir. Mahkemede de kararlı tavrını sürdürünce mahkeme onu idama mahkum eder. Aradan 6 ay geçer ve Ranvir ve Ritika’nın evli olduğunu görürüz. Kara Sevdam 60.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 60
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam hint dizisinde Ishani hapse düşmüş Ranvir ise içinde kalan tek bir umut arçasına tutunmuştu. Amba, Ranvir’in kalbinden Ishani’yi söküp almaya kararlıdır. Ranvir’i kolundan tutup karakola götürür. Ona kanıtları dinletir. Ishani’nin ses kayıtları ortaya çıkar. Bu ses kayıtları Ranvir’le arasında bir şey geçmediği sadece Chirag’ı sevdiğiyle ilgilidir. Ranvir gözyaşlarıyla kanıtları dinler. Ishani de içeri de ağlıyordur.

Ishani ağlarken yan tarafta onun gibi mahkum kadın neden bu kadar çok ağladığını sorar. Sevdiği adamı öldürdüğünü duymuştur. Ishani ise sevdiği adama yeniden hayat vermek için kendini öldürdüğüyle ilgili bir şeyler söyler.

Ranvir kanıtları dinledikten sonra muhakkak Ishani’nin bu davayı kazanmasını ister. Amba neden hala çabaladığını sorar. Ranvir ise ölmenin onun için kurtuluş olduğunu sevdiği olmadan yaşamanın daha büyük bir ceza olduğunu düşünür. Ranvir tanıdığı avukatları seferber eder.

Ranvir de Ishani’nin yanına gelerek yüzleşir. Onu çıkaracağını kendisine yardım edeceğini söyler. Ishani ise durduk yere inatlaşır ve kabul etmez.

Mahkeme başlar. Ranvir ve Ishani karşı karşıyadır. Ranvir’e karsının başkasını sevdiğini bildiği halde nasıl onun çıkarılması istediği sorulur. Falguni ise mahkemeye girecek cesareti bulamamış dışardan gözyaşlarıyla dinler.

Ranvir, Ishani’nin katil olamayacağını saygın bir aileden geldiğini küçüklükten beri tanıdığını karıncayı bile öldüremeyeceğini savunur. Ishani ise cevap vermez ve Chirag’ı öldürdüğünü itiraf eder. Ranvir büyük bir çaba harcar ama nafile. Ishani’nin inadı tutmuştur.

Sonuç olarak mahkeme Ishani’yi suçlu bulup idama mahkum eder.

Ranvir üzülür ve hayal kırıklığına uğrar. Ishani ağlıyor ve ona bakarak biraz gülümsüyor. Ishani polis tarafından götürülür. Ranvir şok içinde duruyor ve Ishani’nin götürüldüğünü görüyor. Medyanın ilgisini bu haber çeker ve Ranvir’e mikrofon doğrultulur. Kendisini suçladıktan sonra bile onu neden kurtarmak istediği sorulur.  Ranvir onlara hiç kimseyi sevip sevmediklerini sorar. Birini sevselerdi, kimin idam, kimin ömür boyu ceza aldığını bilirlerdi. Ishani annesi dahil insanların nefretini kazandığı için memnundur.

Kara Sevdam 60.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 23 Mart Perşembe

6 Ay Sonra!

Ritika karnı burnundadır. Bu hepimizin bildiği ve tahmin ettiği bir sondu! Ranvir ve Ritika evliliği… Bir tören yeri.. Ritika oldukça güzel görünür. Kadınlar elbisesini ve mücevherini konuşur. Ritika kocasının aldığını söyler.

Ritika karnı burnundadır. Bu hepimizin bildiği ve tahmin ettiği bir sondu! Ranvir ve Ritika evliliği… Bir tören yeri.. Ritika oldukça güzel görünür. Kadınlar elbisesini ve mücevherini konuşur. Ritika kocasının aldığını söyler. O sırada Sharman gösterilir. O da aynı yerdedir. Ödül töreni başlar. Sunucu bu ödülün önce merhum Harshid Parekh’e, ardından merhum Sanjeev Javeri’ye gittiğini ve şimdi de iş dünyasında çok daha kısa sürede yerini alan bir adama gittiğini açıklıyor. Ritika arkasına bakar ama bir garson Sharman’ın yolunu keser. Yılın girişimcisi Bay Ranvir Vaghela’yı davet eder. Ritika ona bakarak tezahürat yapıyor.

Ranvir konuşmasını yaptıktan sonra bu ödülü karısına ithaf eder. Sahneden inince ödülü Ritika’ya uzatır. Sharman tüm bunları ters ters izliyor. Toplum içinde Ranvir ve Ritika oldukça mutludur. Birbirleriyle şakalaşır ve birbirlerine güzel hitap ederler.

Arabaya bindiklerinde ise sessizlik oluşur. Amba onları kapıda karşılar ve törenle içeri alır. Amba’nın sonunda istediği olmuş kına yakması için hiçbir sebep kalmamıştır. Amba her şeyin Ritika sayesinde olduğunu dile getirir.

Gece odalarında Ranvir laptop başındadır. Ritika da onu izler ve içinden geçirir. Ranvir’in yaptığı konuşmada hiç kavga etmiyoruz dediğini anımsar. Ranvir’in haklı olduğunu çünkü hiç konuşmadıklarını söyler.

Ranvir ödülünü odasına görürken Ishani’nin resmini görür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir