Kara Sevdam 59 Bölüm Özeti – 22 Mart Çarşamba

kara sevdam 59

Ishani, Chirag’ı Öldürme Suçundan TUTUKLANDI!

Kara Sevdam 59 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 59. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Mart Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 59. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 59 . bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 59. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 22 Mart Salı günü yayınlanacak olan 59. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani gerçekleri Ranvir’den gizler. Polisler gelir ve Ishani’yi götürür. Kara Sevdam 59.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 59
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde çiftimiz için mutluluk kısa sürmüş ve yine Chirag belası yüzünden işler karışmıştı. Ishani, Chirag’ın ölümünün Ranvir’in üzerine kalacağından bu duruma engel olmak için rol yapmaya başlar. Amba’nın boşanma belgelerini getirmesiyle ikili yine karşı karşıya gelir. Ranvir, Ishani ile konuşmayı dener. Onsuz öleceğini doğruları anlatmasını Chirag’ı öldürdüyse çözüm yolu bulabileceğini söyler.

Sharman eve gelir. Amba yolunu keser ve nereye gittiğini sorar. Ritika ve Javeri’nin ölümü üzerine onu suçlar. Amba, Sharman’ı evden atarken büyükanne araya girer. Torununa iyi davranmasını isterken Amba ise boşanma gerçekleştiğinde evden atılacaklarını tekrarlar.

Ishani de ağlayarak Ranvir’e sarılır ve onu çok sevdiğini söyler. Aşkını haykırır. Sonunda Ishani oyuna gelmedi her şey olması gerektiği gibi olacak derken kendisini Ranvir’den çeker ve alay etmeye başlar. Bu durum tam bir travma.

Ishani bu tarz davranırken Ranvir şoktadır. Ishani Chirag’ı öldürdüğünü ama hala onu sevdiğini söyler. İkili kavga ettiğini Ranvir’le karı koca olduklarını ima ettiği için aşkını kendi elleriyle öldürdüğünü söyler. Ishani gidip belgeleri imzalar ve artık ya hapis ya da idam cezası alarak hayatını noktalayacaktır.

O sırada eve polisler gelir. Parul abisini çağırarak polislerin geldiğini haber verir. Polisler Chirag’ın ölümüyle ilgili Ishani’nin öldürdüğüne dair kanıtlara ulaştığını söyler. Ishani olay yerini temizlemiş ve kendinden parçalar bırakarak oradan ayrılmıştır.

Ranvir ve Falguni, Ishani’nin kimseyi öldüremeyeceğini savunurlar. Amba da araya girer ve Chirag’ı öldürdüğünü söyler. Ishani de itirafta bulunur. Birlikte kaçacaklarını son anda değişen planlar yüzünden kavga ettiklerini anlatır.

Kara Sevdam 59.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 22 Mart Çarşamba

Ranvir, Ishani’ye ondan sadece para koparabilmek için boşanmasını sorar. Chirag ile yaşayabilmek için kendisiyle evlendiğini düşünür. Amba polisten onu almasını ister, sadece oğluna değil kendi ailesine de ihanet etmiştir. Ishani polisler tarafından götürülür.

Büyükanne yıkılır. Ishani giderken Ranvir’e bakar. ” Herhangi bir sorun yaşamanı, asla hapse girmeni ve herhangi bir acı çekmeni istemiyorum; ve ayrıca bunu senin için yaptığımı bilmeni istemiyorum bu yüzden yalanımı hiç bilmemen daha iyi” diyerek oradan ayrılır.

Herkes Ishani’ye doğru yönelir. Amba, Ranvir’in önünde durarak gitmesine mani olur. Yoksa kendisinin ölüsünü göreceğini söyler. Ranvir bakmakla yetinir.

Nitin, Ishani’yi ziyarete gelir. Ishani onun gözlerinin içine bakar, sonra arkasını döner. Nitin elmas dolandırıcılığı davasını ve sırrını hatırlatır. Ishani, Nitin’e hiçbir şey anlatmaz.

Nitin, karakolun dışında Falguni’yi görür. Yanına gelir, gözyaşlarını siler. Burada ağlamak yerine gidip kızıyla konuşmasını ister. Falguni onu iyi tanıdığını ve bir şey anlatmayacağını biliyordur. 

Amba evdekilerin valizlerini tekmeleyerek artık kovulduklarını belirtir. Büyükanne engel olmaya çalışsa da Ishani’nin belgeleri imzaladığını öğrenir. Falguni de gelerek haklı olduklarını artık bu evde yaşamayacaklarını söyler. Sharman’da kimsenin Ishani’nin davasına bakmak istemediklerini söyler.

Ranvir, Ishani’yi ziyarete gelir. Hayallerinde sarılıp ağlaşmak yatar ama Ishani sırtını döner.

Amba ise iyice hırslanmıştır. Ishani’nin asla eve dönmesini istemez hatta idam cezası almasını ister. Ranvir konuşmaları duyup sinirlenir. Ona nasıl katil diyebileceklerini sorar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Ölümlü Dünya 2: Mermer Ailesi Yeniden Ekranda!
  Türk Sinemasının sevilen komedi filmlerinden biri olan “Ölümlü Dünya”, 1 Aralık’ta vizyona girecek devam filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk filmle izleyenlerin kalbinde taht kuran Mermer Ailesi, Ölümlü Dünya 2 ile izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatacak.
 • Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma
  Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma Vazgeçemem 18.bölümde neler olacak? Vazgeçemem 18.bölümünde ölüm döşeğindeki Haris’in söylemek istediği şeyler vardır. Vazgeçemem 18. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 40.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Doğa kazdığı kuyuya kendi düşecek gibi duruyor. Ömer kendini yalnızlığa mahkum etti! Abdullah bebek evin yeni neşesi! Tıpkı dedesi… Kızılcık Şerbeti 40.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 40.bölümde yaşanacaklar!
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir