Kara Sevdam 58 Bölüm Özeti – 21 Mart Salı

kara sevdam 58

Ishani, Ranvir’in Tutuklanmasını İster!

Kara Sevdam 58 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 58. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Mart Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 58. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 58. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 58. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 21 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 58. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani gerçekleri Ranvir’den gizler. Ritika’nın babasının ölümüyle Ritika konağa gelir. Amba ise bu evliliğin bitmesini ister. Kara Sevdam 58.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 58
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Karakolda Ishani ve Ranvir arasında tartışma yaşanır. Amba ve kocası kefaletle serbest bırakılır. Falguni de kızını kenara çekerek hesap sorar. İshani hala Chirag’ı çok sevdiğini onu unutamadığı gibi saçma sapan sözler sarf eder.

Ortalık anlayacağınız Ishani yüzünden bir kez daha karışır. Kimseye açıklama yapmak zorunda olmadığını söyler. Ranvir’den para koparabilmek için bu dramı yarattığını Chirag yokken parayı ne yapacağını sorar. Büyükanne Ishani’nin haklı olduğunu savunurken Amba da üstte çıkmayı başarır. Ranvir ise Ishani’nin sözlerine inanmadığını söyler.

Müfettiş, Chirag’ın cesedinin bulunduğunu duyurmak için gelir. Müfettiş, Ranvir’in tutuklanmasını talep ediyor, ancak avukat Ranvir’e karşı hiçbir kanıt olmadığını söyler. Müfettiş, onu şu anda tutuklamadıklarını ancak soruşturmalar devam edene kadar şehri terk etmemesi gerektiğini söyler.

Ishani arabasına atlayarak gider. Az ilerledikten sonra arabayı kenara çekip ağlamaya başlar.

Ranvir ailesiyle birlikte eve döner. Ailesinin durumu içler acısıdır. Ishani de kapıları kapatıp odasına çekilir. Falguni ise ağzından laf alabilmek için kapısında bekler.

Ranvir de odasında neden Ishani’nin böyle davrandığını düşünür. Kaşla göz arasında Amba hemen oğlunun odasına çıkıp Ishani’yi keser. Oğlunun körü körüne aşık olduğunu gerçekleri göremediğini söyler. Ranvir’se tam tersi Ishani’nin baskı altında olduğunu savunur.

Amba ise bu olayı kendisi halletmeye karar verir. Avukatı arayarak kırkıncı kez boşanma belgelerini hazırlamasını Ishani ve Chirag’ın fotoğraflarını da belgeye eklenmesini ister.

Kara Sevdam 58.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 21 Mart Salı

Ranvir bir telefon olur ve şoke olur. Hemen ailesinin yanına koşarak hastaneye gitmeleri gerektiğini söyler. Hastaneye gittiklerinde Javeri’nin öldüğünü Ritika’nın da ağladığını görürler. Ranvir, Ritika’ya destek olur ve sarılır. Ritika babasının kendi yüzünden öldüğünü söyler. Ranvir öyle düşünmemesini ister.

Ritika Sharman’ın çocuğunu kabul etmediğini herkesin içinde Ranvir’in olduğunu söylediğini misafirlerin önünde hakarete uğradığını babasının buna dayanamadığını anlatır. Amba ise bir bozulur.

Büyükanne Ishani’nin yanına gelerek kafasından neler geçtiğini sorar. Ona neler planladığını ima eder. Ishani büyükannesine Sharman’ın düğününe hazırlanmasını ister. Büyükanne ise Ishani’nin hiçbir şeyden haberinin olmamasına güler.

Polis inceleme noktasına gelir. Derwash ise Ishani’den kapıyı açmasını ister. Bu zamana kadar sorunları birlikte aştıklarını şimdi neden saklandığını sorar. Ayrıca önemli bir haber vermek ister. Ritika’nın babasının öldüğünü anlatır. Ishani hemen kapıyı açar. Sharman’ın düğününün iptal edildiğini öğrenir. Ama sebebini öğrenmeden ayrılır.

Ranvir ve Ritika, Bay Javeri’nin son ritüellerini gerçekleştirir. Ranvir , Ritika’yı Amba’ya götürür. İnsanlar Ritika’nın hamileliği hakkında konuşur. Adamlar artık babasız bir kızla kim evlenir diye dedikodu yaparlar. Amba, Ranvir’in onlara cevap vermesini engeller. Ishani oraya gelir ve Ritika ile Ranvir’i uzaktan izler. Sharman’ın düğünü bozmasında ne olduğunu merak eder. Ritika çok ağlar, Ranvir ayağa kalkması ve dengede durması için ona sarılır.

Ritika konağa getirilir. Ranvir, Parul’a Ritika’nın yanından ayrılmamasını ister Amba da Ranvir’le konuşmak ister. Amba, Ranvir’e boşanma belgeleri verir ve ondan bunları hemen şimdi imzalamasını ister. Ishani de oradadır ve gözlerini Ranvir’den kaçırır. Ranvir, Ishani’yi kolundan tutup odaya çıkarır.

Odada çekmeceden bir kağıt ve kalem alır ve ondan imzalamasını ister. Ranvir, Ishani imzalamayınca drama yaratmanın kolay olduğunu ama sürdürmenin zor olduğunu ifade eder. Şimdi neler olduğunu düzgünce anlatmasını eğer Chirag’ı öldürdüyse kendiyle paylaşmasını ister. Çünkü Chirag’ı orada bıraktığında sağlam olduğunu açıklar. Bakalım Ishani ne cevap verecek?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir