Kara Sevdam 58 Bölüm Özeti – 21 Mart Salı

kara sevdam 58

Ishani, Ranvir’in Tutuklanmasını İster!

Kara Sevdam 58 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 58. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Mart Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 58. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 58. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 58. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 21 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 58. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani gerçekleri Ranvir’den gizler. Ritika’nın babasının ölümüyle Ritika konağa gelir. Amba ise bu evliliğin bitmesini ister. Kara Sevdam 58.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 58
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Karakolda Ishani ve Ranvir arasında tartışma yaşanır. Amba ve kocası kefaletle serbest bırakılır. Falguni de kızını kenara çekerek hesap sorar. İshani hala Chirag’ı çok sevdiğini onu unutamadığı gibi saçma sapan sözler sarf eder.

Ortalık anlayacağınız Ishani yüzünden bir kez daha karışır. Kimseye açıklama yapmak zorunda olmadığını söyler. Ranvir’den para koparabilmek için bu dramı yarattığını Chirag yokken parayı ne yapacağını sorar. Büyükanne Ishani’nin haklı olduğunu savunurken Amba da üstte çıkmayı başarır. Ranvir ise Ishani’nin sözlerine inanmadığını söyler.

Müfettiş, Chirag’ın cesedinin bulunduğunu duyurmak için gelir. Müfettiş, Ranvir’in tutuklanmasını talep ediyor, ancak avukat Ranvir’e karşı hiçbir kanıt olmadığını söyler. Müfettiş, onu şu anda tutuklamadıklarını ancak soruşturmalar devam edene kadar şehri terk etmemesi gerektiğini söyler.

Ishani arabasına atlayarak gider. Az ilerledikten sonra arabayı kenara çekip ağlamaya başlar.

Ranvir ailesiyle birlikte eve döner. Ailesinin durumu içler acısıdır. Ishani de kapıları kapatıp odasına çekilir. Falguni ise ağzından laf alabilmek için kapısında bekler.

Ranvir de odasında neden Ishani’nin böyle davrandığını düşünür. Kaşla göz arasında Amba hemen oğlunun odasına çıkıp Ishani’yi keser. Oğlunun körü körüne aşık olduğunu gerçekleri göremediğini söyler. Ranvir’se tam tersi Ishani’nin baskı altında olduğunu savunur.

Amba ise bu olayı kendisi halletmeye karar verir. Avukatı arayarak kırkıncı kez boşanma belgelerini hazırlamasını Ishani ve Chirag’ın fotoğraflarını da belgeye eklenmesini ister.

Kara Sevdam 58.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 21 Mart Salı

Ranvir bir telefon olur ve şoke olur. Hemen ailesinin yanına koşarak hastaneye gitmeleri gerektiğini söyler. Hastaneye gittiklerinde Javeri’nin öldüğünü Ritika’nın da ağladığını görürler. Ranvir, Ritika’ya destek olur ve sarılır. Ritika babasının kendi yüzünden öldüğünü söyler. Ranvir öyle düşünmemesini ister.

Ritika Sharman’ın çocuğunu kabul etmediğini herkesin içinde Ranvir’in olduğunu söylediğini misafirlerin önünde hakarete uğradığını babasının buna dayanamadığını anlatır. Amba ise bir bozulur.

Büyükanne Ishani’nin yanına gelerek kafasından neler geçtiğini sorar. Ona neler planladığını ima eder. Ishani büyükannesine Sharman’ın düğününe hazırlanmasını ister. Büyükanne ise Ishani’nin hiçbir şeyden haberinin olmamasına güler.

Polis inceleme noktasına gelir. Derwash ise Ishani’den kapıyı açmasını ister. Bu zamana kadar sorunları birlikte aştıklarını şimdi neden saklandığını sorar. Ayrıca önemli bir haber vermek ister. Ritika’nın babasının öldüğünü anlatır. Ishani hemen kapıyı açar. Sharman’ın düğününün iptal edildiğini öğrenir. Ama sebebini öğrenmeden ayrılır.

Ranvir ve Ritika, Bay Javeri’nin son ritüellerini gerçekleştirir. Ranvir , Ritika’yı Amba’ya götürür. İnsanlar Ritika’nın hamileliği hakkında konuşur. Adamlar artık babasız bir kızla kim evlenir diye dedikodu yaparlar. Amba, Ranvir’in onlara cevap vermesini engeller. Ishani oraya gelir ve Ritika ile Ranvir’i uzaktan izler. Sharman’ın düğünü bozmasında ne olduğunu merak eder. Ritika çok ağlar, Ranvir ayağa kalkması ve dengede durması için ona sarılır.

Ritika konağa getirilir. Ranvir, Parul’a Ritika’nın yanından ayrılmamasını ister Amba da Ranvir’le konuşmak ister. Amba, Ranvir’e boşanma belgeleri verir ve ondan bunları hemen şimdi imzalamasını ister. Ishani de oradadır ve gözlerini Ranvir’den kaçırır. Ranvir, Ishani’yi kolundan tutup odaya çıkarır.

Odada çekmeceden bir kağıt ve kalem alır ve ondan imzalamasını ister. Ranvir, Ishani imzalamayınca drama yaratmanın kolay olduğunu ama sürdürmenin zor olduğunu ifade eder. Şimdi neler olduğunu düzgünce anlatmasını eğer Chirag’ı öldürdüyse kendiyle paylaşmasını ister. Çünkü Chirag’ı orada bıraktığında sağlam olduğunu açıklar. Bakalım Ishani ne cevap verecek?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kanal D’nin Yeni Dizisi Yalan İlk Bölümüyle Yayınlandı!
  Yalan 1.bölüm yayınlandı! Kanal D Yalan son bölüm izle! Yalan yeni bölüm izle. Yalan dizisi 1. bölümü Kanal D ekranlarında 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlandı. Yalan dizisi Melike karakteriyle Aslıhan Güner büyük beğeni topladı. Tüm yalanların ortaya dökülmesi an meselesidir. Herkesin geleceği Hazal’ın iki dudağının arasındadır.
 • Prens Dizisinin Yapım Belgeseli Çekildi
  Prens dizisinin çekim detayları, tekniklerinin ve Vahşi Kelebek’in ortaya çıkışının anlatıldığı eğlenceli belgesel geliyor.
 • Yeni Dizi Haberleri Gelmeye Devam Ediyor
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Dizilerin bir kısmı sezon finaline hazırlanırken bir kısmı da final bayrağını çekti. Peki yeni sezonda hangi diziler başlayacak? Yeni sezon için hummalı bir yarış başladı. İşte adı geçen oyuncular ve yeni projeler…
 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın