Kara Sevdam 57 Bölüm Özeti – 20 Mart Pazartesi

kara sevdam 57

Ishani Kahramanlığa Soyundu! Chirag ÖLDÜ!

Kara Sevdam 57 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 57. bölümü Kanal 7 ekranlarında 20 Mart Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 57. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 57. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 57. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 20 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 57. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani, Chirag’ın tehdidinden sonra Ranvir’in başının dertte olduğunu anlar. Ritika’nın hamileliği ise törene damga vurur. Kara Sevdam 57.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 57
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Ranvir kendini yollara atmış arabaları durdurmaya çalışır. Sonunda insaflı birine denk gelir ve adam onu arabasına alır.

Amba ve kocası da karakola getirilmiştir. Müfettiş gelinlerine eziyet ettikleri için cezalandırılacaklarını söyler. Büyükanne müfettişi daha çok gazlayarak Ishani’nin kayıp olduğunu gerçeği söylememesi için kaçırdıklarını açıklar.

Parul o sırada Ranvir’i arar ama ulaşamaz. Ranvir’in aklına Ishani gelir ve adamdan telefonunu isteyerek onu arar. Ishani ise yerde baygın halde yatıyordur.

Ishani kendine geldiğinde arabanın yanına gider. Ranvir’in saatini görüp ağlamaya başlar. Ardından yerde yatan bir adam görür. Onun Ranvir olduğunu düşünerek korka korka gider. Adamın yüzünü çevirdiğinde Chirag’ı görür.

Bu arada Amba ve kocası gardiyanlar tarafında dövülmeye başlanır. Bay Javeri de Ritika’nın gelmesini bekliyordur. Adam üzüntüden kalp krizi geçirmek üzeredir. O anda Ritika eve gelir. Önce Ranvir ardından Sharman tarafından hakarete uğradığını söyler. Adam kalp krizi geçirir.

Ritika babası yoğun bakıma alınır. Ritika endişeli gözlerle gelecek haberi bekler. Doktor babasının tepki vermediğini açıklar.

Ranvir karakolda endişeliyken suskun halde Ishani gelir. Polise birini öldürdüğünü ve tutuklanmak istediğini söyler. Ranvir onu sakinleştirmeye çalışırken bir ceset bulunduğu haberi gelir. Ranvir’e ait saat ve kumaş parası da çıkmıştır. Polis suçlunun Ranvir olduğunu söylerken Ishani kendine gelir. Bunlar onun hayal ürünüdür. Olayların böyle olacağı ihtimalini düşünür.

Kara Sevdam 57.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 20 Mart Pazartesi

Parul abisine ulaşamayınca Ritika’yı arar. Ritika olaylarını öğrenir. Ranvir, Parul’u arayınca gerçekleri öğrenir ve karakola ulaşır. Anne ve babası çok kötü dövülüyordur. Büyükannne ise sözünden geri dönmez.

Amba bu haldeyken bile Ishani hakkındaki sözlerini sürdürür. Oğluna yaralı halde duygu sömürüsü yapmaya başlar. Amba, tüm bunların arkasındaki sebebin Ishaani olduğunu, onun hatasının onunla evlenmek olduğunu söylüyor. Ona evlerinin tüm huzurunu çalacağını söylemişti. Hiçbir şeyin önünde hiçbir şey göremez. Ritika ile evlenmiş olsaydı hiç sorunları olmayacakmış.

Ritika avukatını karakola yönlendirir. Ranvir’de Ishani ile aralarından hiçbir sorun olmadığını neden tutuklama işlemini gerçekleştirdiğinin hesabını sorar. Aynı şekilde avukat gelir ve ellerinde kanıt olmadan nasıl böyle bir şey yaptıklarını sorar.

Diğer tarafta Falguni de büyükanneyle sürtüşme yaşar. Onun çok nankör bir insan olduğunu söyler ve bu davranışının yanlış olduğunu açıklar. Falguni büyükanneyle yaptığı konuşmayı kayıt altına alarak müfettişe gösterir. Ranvir, Falguni’ye teşekkür eder. Falguni de kızıyla mutlu olduklarını böyle bir kötülüğü onlara yamayacağını açıklar. O sırada karakola çok bilmiş İshani gelir. Bu sefer ters köşe yapmak için Ranvir’in Chirag’ı öldürdüğünü tutuklamalarını ister. Chirag’ın cesedinin yerini de söyler. Ranvir şok olmuş şekilde öldürmediğini sadece kavga ettiğini açıklar. Ishani ise her şeyin gözünün önünde olduğunu söyleyerek ucuz kahramanlık yapmaya çalışır. Ranvir, Chirag’ı öldürmemişken neden sen bu işe burnunu sokuyorsun acaba!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir