Kan Çiçekleri 59. Bölüm Fragmanı İzle – (17 Mart Cuma)

kan çiçekleri 59

Dilan’ın Azmi, Karabey Ailesini Dumur Edecek!

Kan Çiçekleri 59.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 17 Mart Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 59.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 59.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 59.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 59.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 59
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 59 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde heyecan devam ediyor. Dilan kararlı! Kudret baba iyileşecek… Dilan zaten en kötü ihtimalle yine evden kovulacağı, hakarete maruz kalacağı için kaybedecek hiçbir şeyi yok. Bu yüzden Kudret baba içi harekete geçiyor.

Dilan ilaçlar konusunda baskın davranmaya devam eder. Yalnız sözleri çok kaale alınmaz. Sadece kendi doğruları olan Karabey sülalesi, Dilan’ın yeni doktor çabasını karşılıksız bıraktılar. Ama er ya da geç Dilan’ın lafına gelecekler.

Hasan, Cevdet’le konuşmasını Azade duymadı ama bu zaten beklenilen bir durumdu. Hasan’ın foyaları kolay kolay şimdilik ortaya çıkmayacak. Kötüler sonuna kadar kötülüklerine devam edecek.

Kudret’in Baran’ın gözyaşları sonrası elini sıkmasını çok istedik ama Hasan’ın tehditlerinden sonra adamcağız geri adım attı. Kudret’ten minik bir ışık fark etse Baran bu işi sessiz sedasız halleder. Çünkü işin ucunda ailesini yeniden umutlandırıp üzmek istemeyebilir. Böylece Kudret Hasan farketmeden hızlı bir iyileşme sürecine girebilir.

Kan Çiçekleri 59.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 17 Mart Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan, Baran’ı da ikna edemeyince kendi yöntemlerini uygulamaya koyulur. Baran’a haklı olduğunu söyleyip sessizce kenara çekilecek. Gerekli yerleri arayıp belki de Kudret babanın ilaçlarını değiştirecek. Böylece Dilan bir gelişme olup olmadığını izleyemeye koyulacak.

Derya ise kendi haline yansın. Dilan’a musallat etmeye çalıştığı adam sonunda kendi başına dolandı. Adam tehditleriyle Derya’dan para koparmaya başladı. Derya bu adamdan kurtulmak için daha çok batmaya başlayacak.

KAN ÇİÇEKLERİ 59 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 12.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 12. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 12. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 12.bölüm özetinde Savi ve Nityam evlerine gelir. Savi beklendiği gibi karşılanmaz. Aile üyeleri Vedika’ya tepkilidir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 10.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Nefes 10. Bölüm Full İzle. Nefes 10.bölümde neler olacak? Nefes 10.bölüm özetinde Kiran için yolun sonuna gelindi. Çünkü bütün yalanları ortaya çıktı. Nefes 10.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 16.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 16. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 16. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 16.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 11.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 11. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 11. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 11.bölüm özetinde Vedika oğlunun burç haritasına uygun Savi’yi kaybetmek istemiyor. Her Halimle Sev 11.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 9.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Nefes 9. Bölüm Full İzle. Nefes 9.bölümde neler olacak? Nefes 9.bölüm özetinde Eve gelen misafir Kiran’ı tanıyınca şüpheler ortaya çıkacak. Nefes 9.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın