Kan Çiçekleri 59. Bölüm Fragmanı İzle – (17 Mart Cuma)

kan çiçekleri 59

Dilan’ın Azmi, Karabey Ailesini Dumur Edecek!

Kan Çiçekleri 59.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 17 Mart Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 59.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 59.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 59.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 59.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 59
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 59 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde heyecan devam ediyor. Dilan kararlı! Kudret baba iyileşecek… Dilan zaten en kötü ihtimalle yine evden kovulacağı, hakarete maruz kalacağı için kaybedecek hiçbir şeyi yok. Bu yüzden Kudret baba içi harekete geçiyor.

Dilan ilaçlar konusunda baskın davranmaya devam eder. Yalnız sözleri çok kaale alınmaz. Sadece kendi doğruları olan Karabey sülalesi, Dilan’ın yeni doktor çabasını karşılıksız bıraktılar. Ama er ya da geç Dilan’ın lafına gelecekler.

Hasan, Cevdet’le konuşmasını Azade duymadı ama bu zaten beklenilen bir durumdu. Hasan’ın foyaları kolay kolay şimdilik ortaya çıkmayacak. Kötüler sonuna kadar kötülüklerine devam edecek.

Kudret’in Baran’ın gözyaşları sonrası elini sıkmasını çok istedik ama Hasan’ın tehditlerinden sonra adamcağız geri adım attı. Kudret’ten minik bir ışık fark etse Baran bu işi sessiz sedasız halleder. Çünkü işin ucunda ailesini yeniden umutlandırıp üzmek istemeyebilir. Böylece Kudret Hasan farketmeden hızlı bir iyileşme sürecine girebilir.

Kan Çiçekleri 59.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 17 Mart Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan, Baran’ı da ikna edemeyince kendi yöntemlerini uygulamaya koyulur. Baran’a haklı olduğunu söyleyip sessizce kenara çekilecek. Gerekli yerleri arayıp belki de Kudret babanın ilaçlarını değiştirecek. Böylece Dilan bir gelişme olup olmadığını izleyemeye koyulacak.

Derya ise kendi haline yansın. Dilan’a musallat etmeye çalıştığı adam sonunda kendi başına dolandı. Adam tehditleriyle Derya’dan para koparmaya başladı. Derya bu adamdan kurtulmak için daha çok batmaya başlayacak.

KAN ÇİÇEKLERİ 59 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir