Kara Sevdam 55 Bölüm Özeti – 18 Mart Cumartesi

kara sevdam 55

Ritika Kimden Hamile! Chirag, Ranvir’i Kaçırdı!

Kara Sevdam 55 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 55. bölümü Kanal 7 ekranlarında 18 Mart Cumartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 55. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 55. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 55. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 18 Mart Cumartesi günü yayınlanacak olan 55. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani, Chirag’ın tehdidinden sonra Ranvir’in başının dertte olduğunu anlar. Ritika’nın hamileliği ise törene damga vurur. Kara Sevdam 55.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 55
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Ranvir araba sürerken Chirag baş belası da motorla onu takip ediyordur. Ranvir yeni aşıklar gibi Ishani ile olan anılarını düşünerek ilerler. Son konuşmalarında Ishani’nin endişeli ses tonu ardından iletişim kuramadıklarını fark edince arabayı geri döndürür. Ishani’den daha önemli bir işi olmadığını söyler.. Chirag’ya Ranvir’in neden geri döndüğünü düşünür.

Ranvir erken gelişinin Ishani’yi mutlu edeceğini düşünür. Chaitali törende ilginç dans koreografisine başlar. Amba bile izlerken şoke olur. Falguni ise endişeli bir şekilde Ishani’nin dönüşünü bekler.

Ishani arabaya binmiş Ranvir’e dair biz iz arar. Ishani, Ranvir’in toplantıya gideceği yeri arar ve ulaşamadığını öğrenir. Ranvir oraya ulaştığı taktirde kendisini aramasını ister.

Ranvir ilerlerken yerde yatan birini görür. Yüzündeki örtüyü kaldırınca Chirag’la karşılaşır. Chirag selam verip Ranvir’in gözlerine toz fırlatır. Ranvir arabaya doğru düşer.

Ritika törende özel bir istekte bulunur. Amba ve büyükannenin birlikte dans etmesini ister. İkili Ritika’yı kıramaz ve piste çıkar.

Ritika geçen yemekteki gibi rahatsızlanır ve bir şeyin dokunmuş olduğu hissine kapılır. Limonlu su içer. Ritika tuvalete gider ve kusar. Bay Javeri arkasından gelir, kapıyı çalar ve iyi olup olmadığını sorar. Ritika iyi olduğunu biraz zaman vermesini ister. Ritika tahlil sonuçlarını öğrenmek için aradığında hamile olduğunu öğrenir.

Kara Sevdam 55.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 18 Mart Cumartesi

Ishani de yolda kana bulanmış araba plakası görür. Plaka Ranvir’e aittir. Ritika ise tuvaletten çıkar. Babasına gerçeği söyler. O sırada Sharman, Ritika’nın hamile olduğunu duyar. Babası düğünden sonra gerçeği Sharman’a söylemesini ister. Ritika ise Sharman’ın herkesten öne gerçekleri bilmesi gerektiğini söyler. Babası doğru zamanı beklemesini ister.

Javeri kızına bu konuyu daha sonra konuşacaklarını insanların onları beklediğini hatırlatır.

Ishani, Ranvir’in adını bağırarak onu arar. Onu bulmak için her yere bakar. Kayalıklarda yine kan izi fark eder.

Sharman üzgün bir şekilde salona gelir. Pratik ve Derwash, Ritika’yı sorar, Ritika da oraya gelir. Çocuklar onlardan dans pistine çıkmalarını ister. Sharman ona öfkeyle bakar ve elini tutar. Her ikisi de mekanik olarak aradaki gerilimle birlikte dans eder. Sharman, onu Ranvir ile gördüğü tüm zamanları hatırlıyor.

Sharman kulağına hamile misin diye fısıldıyor. Ritika buranın doğru olmadığını söyler ve onu içeri alır. Büyükanne neler olduğunu sorar. Amba, Falguni ve Bay Javeri de onlarla birlikte gider.

Bir bisikletçi Ishani’yi durdurur ve yolun çok tehlikeli olduğunu söyler. Ishani kocasını bulması gerektiğini anlatır. Adam polis çağırması gerektiğini söylerken Ishani geç kalacağından hızlı hareket eder. Bu kestirmenin hırsızların ve vahşi hayvanların olabileceği bir yere gittiğini haber verir. Ishani çoktan yasaklı bölgeye giriş yapar.

Oda da herkes Sharman ve Ritika’ya bakar. Ritika hamile olduğunu kabul eder. Sharman kimin çocuğu olduğunu sorunca Ritika onun çocuğu olduğunu söyler. Sarhoş olduğu gece yakınlaştıklarından bahseder.

Büyükanne ise Sharman’ın davranışına kızar. Bir çocuğun babasının kim olduğunu ancak bir anne anlayabilir der. Chaitali, Sharman’a hatırlamayabileceğini söyler. Sharman bunun kendi çocuğu olmadığını, hatırlamamasının mümkün olmadığını haykırır. Sharman, onunla ilişkisini kestiğini, onun gibi yalancı ve karaktersiz bir kızla evlenemeyeceğini söyler. Herkes şoke olur.

Ishani ise yasaklı bölgede Ranvir’in adını haykırır. Yerde yatan sarhoş adam Ishani’ye doğru gelir ve iki adamı kavga ettiğinden bahseder.

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi
  Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi Yalnız Beni Sev Konusu ve Oyuncuları Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisi daha geliyor. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzi yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı. Yalnız Beni Sev dizisinin konusu ne? Yalnız Beni Sev dizisi oyuncuları kimler? Yalnız Beni Sev dizisi kaç bölüm? İşte Yalnız Beni Sev dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Yabani Konusu ve Oyuncuları
  Yabani Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Yabani Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yeni sezonda yeni dizi heyecanları yaşanmaya devam ediyor. Yabani bu sezon yayınlanacak diziler arasında yer alıyor. Konusu merak uyandırıcı. Yabani 12 Eylül Salı günü Fox Tv’de yayınlanacak. Yabani dizisinin konusu ne? Yabani dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Yabani dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları
  Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Kirli Sepeti Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Kirli Sepeti bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Kirli Sepeti’nin yayın tarihi henüz netleşmedi. Kirli Sepeti dizisinin konusu ne? Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Kirli Sepeti dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları
  Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Bambaşka Biri Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Bambaşka Biri bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Uzun zamandır yayınlanması beklenen Bambaşka Biri 11 Eylül Pazartesi günü Fox Tv yayınlanacak. Bambaşka Biri dizisinin konusu ne? Bambaşka Biri dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Bambaşka Biri dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları
  Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Dilek Taşı Başlıyor! Merhaba dizi severler. Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Dilek Taşı bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Dilek Taşı 7 Eylül Perşembe günü Kanal D yayınlanacak. Dilek Taşı dizisinin konusu ne? Dilek Taşı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Dilek Taşı dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın