Kara Sevdam 55 Bölüm Özeti – 18 Mart Cumartesi

kara sevdam 55

Ritika Kimden Hamile! Chirag, Ranvir’i Kaçırdı!

Kara Sevdam 55 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 55. bölümü Kanal 7 ekranlarında 18 Mart Cumartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 55. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 55. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 55. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 18 Mart Cumartesi günü yayınlanacak olan 55. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani, Chirag’ın tehdidinden sonra Ranvir’in başının dertte olduğunu anlar. Ritika’nın hamileliği ise törene damga vurur. Kara Sevdam 55.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 55
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Ranvir araba sürerken Chirag baş belası da motorla onu takip ediyordur. Ranvir yeni aşıklar gibi Ishani ile olan anılarını düşünerek ilerler. Son konuşmalarında Ishani’nin endişeli ses tonu ardından iletişim kuramadıklarını fark edince arabayı geri döndürür. Ishani’den daha önemli bir işi olmadığını söyler.. Chirag’ya Ranvir’in neden geri döndüğünü düşünür.

Ranvir erken gelişinin Ishani’yi mutlu edeceğini düşünür. Chaitali törende ilginç dans koreografisine başlar. Amba bile izlerken şoke olur. Falguni ise endişeli bir şekilde Ishani’nin dönüşünü bekler.

Ishani arabaya binmiş Ranvir’e dair biz iz arar. Ishani, Ranvir’in toplantıya gideceği yeri arar ve ulaşamadığını öğrenir. Ranvir oraya ulaştığı taktirde kendisini aramasını ister.

Ranvir ilerlerken yerde yatan birini görür. Yüzündeki örtüyü kaldırınca Chirag’la karşılaşır. Chirag selam verip Ranvir’in gözlerine toz fırlatır. Ranvir arabaya doğru düşer.

Ritika törende özel bir istekte bulunur. Amba ve büyükannenin birlikte dans etmesini ister. İkili Ritika’yı kıramaz ve piste çıkar.

Ritika geçen yemekteki gibi rahatsızlanır ve bir şeyin dokunmuş olduğu hissine kapılır. Limonlu su içer. Ritika tuvalete gider ve kusar. Bay Javeri arkasından gelir, kapıyı çalar ve iyi olup olmadığını sorar. Ritika iyi olduğunu biraz zaman vermesini ister. Ritika tahlil sonuçlarını öğrenmek için aradığında hamile olduğunu öğrenir.

Kara Sevdam 55.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 18 Mart Cumartesi

Ishani de yolda kana bulanmış araba plakası görür. Plaka Ranvir’e aittir. Ritika ise tuvaletten çıkar. Babasına gerçeği söyler. O sırada Sharman, Ritika’nın hamile olduğunu duyar. Babası düğünden sonra gerçeği Sharman’a söylemesini ister. Ritika ise Sharman’ın herkesten öne gerçekleri bilmesi gerektiğini söyler. Babası doğru zamanı beklemesini ister.

Javeri kızına bu konuyu daha sonra konuşacaklarını insanların onları beklediğini hatırlatır.

Ishani, Ranvir’in adını bağırarak onu arar. Onu bulmak için her yere bakar. Kayalıklarda yine kan izi fark eder.

Sharman üzgün bir şekilde salona gelir. Pratik ve Derwash, Ritika’yı sorar, Ritika da oraya gelir. Çocuklar onlardan dans pistine çıkmalarını ister. Sharman ona öfkeyle bakar ve elini tutar. Her ikisi de mekanik olarak aradaki gerilimle birlikte dans eder. Sharman, onu Ranvir ile gördüğü tüm zamanları hatırlıyor.

Sharman kulağına hamile misin diye fısıldıyor. Ritika buranın doğru olmadığını söyler ve onu içeri alır. Büyükanne neler olduğunu sorar. Amba, Falguni ve Bay Javeri de onlarla birlikte gider.

Bir bisikletçi Ishani’yi durdurur ve yolun çok tehlikeli olduğunu söyler. Ishani kocasını bulması gerektiğini anlatır. Adam polis çağırması gerektiğini söylerken Ishani geç kalacağından hızlı hareket eder. Bu kestirmenin hırsızların ve vahşi hayvanların olabileceği bir yere gittiğini haber verir. Ishani çoktan yasaklı bölgeye giriş yapar.

Oda da herkes Sharman ve Ritika’ya bakar. Ritika hamile olduğunu kabul eder. Sharman kimin çocuğu olduğunu sorunca Ritika onun çocuğu olduğunu söyler. Sarhoş olduğu gece yakınlaştıklarından bahseder.

Büyükanne ise Sharman’ın davranışına kızar. Bir çocuğun babasının kim olduğunu ancak bir anne anlayabilir der. Chaitali, Sharman’a hatırlamayabileceğini söyler. Sharman bunun kendi çocuğu olmadığını, hatırlamamasının mümkün olmadığını haykırır. Sharman, onunla ilişkisini kestiğini, onun gibi yalancı ve karaktersiz bir kızla evlenemeyeceğini söyler. Herkes şoke olur.

Ishani ise yasaklı bölgede Ranvir’in adını haykırır. Yerde yatan sarhoş adam Ishani’ye doğru gelir ve iki adamı kavga ettiğinden bahseder.

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın