Kara Sevdam 54 Bölüm Özeti – 17 Mart Cuma

Kara Sevdam 54

Ranvir’in Ishani’ye Bir Sürprizi Var!

Kara Sevdam 54 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 54. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Mart Cuma yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 54. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 54. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 54. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 17 Mart Cuma günü yayınlanacak olan 54. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani için bir sürpriz hazırlar. Ritika ve SHarman’ın Sangeet töreninde o da Ishani’yle yeniden evlenecektir. Kara Sevdam 54.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 54
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Evde sangeet töreni hazırlıkları vardır. Büyükanne mutludur ve oğlu Harshad’ın evinde Sahrman’ın düğünü olacağı için iyi hissediyordur.

Amba ise Ranvir’e Ishani’den boşanma konusunda ısrarcı davranır. Onu ve ailesini evden kovmak istediğini hatırlatır. Ishani’nin yanına gitmesini yasaklar. Büyükanne onları törene davet etmek için yanlarına gider ve konuşmaları duyar. Ranvir, Ishani’ye sevgi göstererek boşanmak için tüm hazırlıkları yaptığını söyler. Ranvir, başkalarının mutluluğuyla mutlu olduklarını dünyaya göstermeleri gerektiğini söylüyor. Hayatlarında hiçbir olumsuzluk istemez. Amba’dan işlevin tadını çıkarmasını ister. Büyükanne ise Ishani’yi aptal yerine koyduklarını düşünür.

Ishani hazırlıklarla ,ilgileniyordur. Manas imzalaması için Ranvir’e dosyalar getirir. Chatali’de herkesi başına toplayarak dans figürleri çalıştırır. Ranvir, Ishani’yi kendisine çeker öpmeye çalışır. İkili yine birbirine sarılmış vakit geçirirken Laksmi görünür. En güzel anlarda neden Laksmi’nin ortaya çıktığını düşünürler.

Ranvir konferansa gidişini haber vermek için Ishani’yi arar. İkilinin arasında Ritika’ın adı geçince büyükanne Ranvir’in arkasındadır ve konuşmaları duyar. Sharman’ın söylediklerini düşünür. Ranvir ve Ritika’nın arasında gayrimeşru bir ilişki olabileceğini düşünür. Ranvir bir yandan da Ishani’yi kandırıyordur.

Kara Sevdam 54.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 17 Mart Cuma

Parul, Ishani’ye Ranvir’in bugün onun için bir sürpriz planladığını söyler. Ishani’den endişelenmemesini istiyor. Ondan hazırlanmasını ister ve bugün onlar için düğünleri kadar unutulmaz olacaktır. Ishani bir mektup bulur. Ranvir bugün evliliklerinin yeniden gerçekleşeceğini her şeyin son bulacağını ateş etrafında anlamlı şekilde döneceklerini yazmış ve birde sari göndermiştir. Ishani çok mutlu olarak sariye sarılır. Ranvir’in bir an önce dönmesini diler.

Ritika ve babası eve gelir. Aile onları karşılar. Ritika Sharman’ın yanına gider ve kendisine bir şeyler söylemesini ister. Sharman sarhoş olunca çok üzmüştür. Derwash ve Pratik onlarla dalga geçmeye gelir.

Ishani aynanın karşısında çok mutlu şekilde hazırlanır. Tam Ranvir’in istediği gibi sindorunu yanında tutar ve onun koymasını diler. Ardından telefon çalınca Ishani telefonu açıp defalarca sevdiğini söyler. Ama karşısındaki Chirag’tır. Ishani öğrenince deliye döner. Ne kadar inatçı bir insan olduğunu dile getirir. Chirag ise bu gece her şeyin biteceğini Ranvir’in dönmeyeceğini söyler.

Ishani elindeki sindoru düşürür. Ranvir’i aradığında ulaşamaz. Koşarak odadan çıkar.

Chaitali, kına yapıcıdan Ritika’nın eline zengin kına sürmesini ister. Sharman, Ritika’ya gülümser, Derwash ve Pratik önüne gelir ve ondan bir hediye ister. Amba ve Lakshmi aşağı inerler. Bay Javeri Amba’ya gelir, onu tebrik eder. Javeri Bey, kızının evlerine geleceğini ve bundan memnun olduğunu söylüyor. Amba, gelini değilse de onu kızı olarak tutacağını söyler ve diğer konuklarla konuşmak için izin alır.

Falguni, endişeli Ishani’nin dışarı çıktığını görür. Ranvir, Ishani’nin aramasını görür ve nerede olduğunu sorar. Neden bu kadar endişeli olduğunu anlayamamıştır. Ishani, Chirag’ın onu öldürmek istediğini söylemek için aradığını anlatır. Ishani, gerçekten korktuğu için ondan geri dönmesini ister. 

Ranver, onu özlediği için aradığını düşündüğünü, ancak onu Chiraag için aradığını söyler. Ishani polisten koruma istemesini ister. Ranvir gelinliğini giyip giymediğini sorar.  Ishani cevap verirken Ranvir “Kahretsin!” diye bağırıyor.

Ishani panik içinde Ranvir’in adını haykırır. Amba ve Lakshmi onun ağlamasını izler. Ranvir arabasından iner ve köpeği kurtarır. Annesinin nerede olduğunu sorar ve onu yaşlı köpeğe götürür. Ayağa kalkar ve cep telefonunun parçalarını birleştirir. Chiraag onu orada bisikletle izler. Ranvir cep telefonunun çalışmadığından endişelenir. 

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi
  Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi Yalnız Beni Sev Konusu ve Oyuncuları Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisi daha geliyor. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzi yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı. Yalnız Beni Sev dizisinin konusu ne? Yalnız Beni Sev dizisi oyuncuları kimler? Yalnız Beni Sev dizisi kaç bölüm? İşte Yalnız Beni Sev dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Yabani Konusu ve Oyuncuları
  Yabani Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Yabani Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yeni sezonda yeni dizi heyecanları yaşanmaya devam ediyor. Yabani bu sezon yayınlanacak diziler arasında yer alıyor. Konusu merak uyandırıcı. Yabani 12 Eylül Salı günü Fox Tv’de yayınlanacak. Yabani dizisinin konusu ne? Yabani dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Yabani dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları
  Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Kirli Sepeti Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Kirli Sepeti bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Kirli Sepeti’nin yayın tarihi henüz netleşmedi. Kirli Sepeti dizisinin konusu ne? Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Kirli Sepeti dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları
  Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Bambaşka Biri Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Bambaşka Biri bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Uzun zamandır yayınlanması beklenen Bambaşka Biri 11 Eylül Pazartesi günü Fox Tv yayınlanacak. Bambaşka Biri dizisinin konusu ne? Bambaşka Biri dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Bambaşka Biri dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları
  Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Dilek Taşı Başlıyor! Merhaba dizi severler. Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Dilek Taşı bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Dilek Taşı 7 Eylül Perşembe günü Kanal D yayınlanacak. Dilek Taşı dizisinin konusu ne? Dilek Taşı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Dilek Taşı dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın