Kara Sevdam 54 Bölüm Özeti – 17 Mart Cuma

Kara Sevdam 54

Ranvir’in Ishani’ye Bir Sürprizi Var!

Kara Sevdam 54 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 54. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Mart Cuma yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 54. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 54. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 54. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 17 Mart Cuma günü yayınlanacak olan 54. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani için bir sürpriz hazırlar. Ritika ve SHarman’ın Sangeet töreninde o da Ishani’yle yeniden evlenecektir. Kara Sevdam 54.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 54
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Evde sangeet töreni hazırlıkları vardır. Büyükanne mutludur ve oğlu Harshad’ın evinde Sahrman’ın düğünü olacağı için iyi hissediyordur.

Amba ise Ranvir’e Ishani’den boşanma konusunda ısrarcı davranır. Onu ve ailesini evden kovmak istediğini hatırlatır. Ishani’nin yanına gitmesini yasaklar. Büyükanne onları törene davet etmek için yanlarına gider ve konuşmaları duyar. Ranvir, Ishani’ye sevgi göstererek boşanmak için tüm hazırlıkları yaptığını söyler. Ranvir, başkalarının mutluluğuyla mutlu olduklarını dünyaya göstermeleri gerektiğini söylüyor. Hayatlarında hiçbir olumsuzluk istemez. Amba’dan işlevin tadını çıkarmasını ister. Büyükanne ise Ishani’yi aptal yerine koyduklarını düşünür.

Ishani hazırlıklarla ,ilgileniyordur. Manas imzalaması için Ranvir’e dosyalar getirir. Chatali’de herkesi başına toplayarak dans figürleri çalıştırır. Ranvir, Ishani’yi kendisine çeker öpmeye çalışır. İkili yine birbirine sarılmış vakit geçirirken Laksmi görünür. En güzel anlarda neden Laksmi’nin ortaya çıktığını düşünürler.

Ranvir konferansa gidişini haber vermek için Ishani’yi arar. İkilinin arasında Ritika’ın adı geçince büyükanne Ranvir’in arkasındadır ve konuşmaları duyar. Sharman’ın söylediklerini düşünür. Ranvir ve Ritika’nın arasında gayrimeşru bir ilişki olabileceğini düşünür. Ranvir bir yandan da Ishani’yi kandırıyordur.

Kara Sevdam 54.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 17 Mart Cuma

Parul, Ishani’ye Ranvir’in bugün onun için bir sürpriz planladığını söyler. Ishani’den endişelenmemesini istiyor. Ondan hazırlanmasını ister ve bugün onlar için düğünleri kadar unutulmaz olacaktır. Ishani bir mektup bulur. Ranvir bugün evliliklerinin yeniden gerçekleşeceğini her şeyin son bulacağını ateş etrafında anlamlı şekilde döneceklerini yazmış ve birde sari göndermiştir. Ishani çok mutlu olarak sariye sarılır. Ranvir’in bir an önce dönmesini diler.

Ritika ve babası eve gelir. Aile onları karşılar. Ritika Sharman’ın yanına gider ve kendisine bir şeyler söylemesini ister. Sharman sarhoş olunca çok üzmüştür. Derwash ve Pratik onlarla dalga geçmeye gelir.

Ishani aynanın karşısında çok mutlu şekilde hazırlanır. Tam Ranvir’in istediği gibi sindorunu yanında tutar ve onun koymasını diler. Ardından telefon çalınca Ishani telefonu açıp defalarca sevdiğini söyler. Ama karşısındaki Chirag’tır. Ishani öğrenince deliye döner. Ne kadar inatçı bir insan olduğunu dile getirir. Chirag ise bu gece her şeyin biteceğini Ranvir’in dönmeyeceğini söyler.

Ishani elindeki sindoru düşürür. Ranvir’i aradığında ulaşamaz. Koşarak odadan çıkar.

Chaitali, kına yapıcıdan Ritika’nın eline zengin kına sürmesini ister. Sharman, Ritika’ya gülümser, Derwash ve Pratik önüne gelir ve ondan bir hediye ister. Amba ve Lakshmi aşağı inerler. Bay Javeri Amba’ya gelir, onu tebrik eder. Javeri Bey, kızının evlerine geleceğini ve bundan memnun olduğunu söylüyor. Amba, gelini değilse de onu kızı olarak tutacağını söyler ve diğer konuklarla konuşmak için izin alır.

Falguni, endişeli Ishani’nin dışarı çıktığını görür. Ranvir, Ishani’nin aramasını görür ve nerede olduğunu sorar. Neden bu kadar endişeli olduğunu anlayamamıştır. Ishani, Chirag’ın onu öldürmek istediğini söylemek için aradığını anlatır. Ishani, gerçekten korktuğu için ondan geri dönmesini ister. 

Ranver, onu özlediği için aradığını düşündüğünü, ancak onu Chiraag için aradığını söyler. Ishani polisten koruma istemesini ister. Ranvir gelinliğini giyip giymediğini sorar.  Ishani cevap verirken Ranvir “Kahretsin!” diye bağırıyor.

Ishani panik içinde Ranvir’in adını haykırır. Amba ve Lakshmi onun ağlamasını izler. Ranvir arabasından iner ve köpeği kurtarır. Annesinin nerede olduğunu sorar ve onu yaşlı köpeğe götürür. Ayağa kalkar ve cep telefonunun parçalarını birleştirir. Chiraag onu orada bisikletle izler. Ranvir cep telefonunun çalışmadığından endişelenir. 

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın