Kara Sevdam 54 Bölüm Özeti – 17 Mart Cuma

Kara Sevdam 54

Ranvir’in Ishani’ye Bir Sürprizi Var!

Kara Sevdam 54 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 54. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Mart Cuma yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 54. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 54. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 54. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 17 Mart Cuma günü yayınlanacak olan 54. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani için bir sürpriz hazırlar. Ritika ve SHarman’ın Sangeet töreninde o da Ishani’yle yeniden evlenecektir. Kara Sevdam 54.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 54
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Evde sangeet töreni hazırlıkları vardır. Büyükanne mutludur ve oğlu Harshad’ın evinde Sahrman’ın düğünü olacağı için iyi hissediyordur.

Amba ise Ranvir’e Ishani’den boşanma konusunda ısrarcı davranır. Onu ve ailesini evden kovmak istediğini hatırlatır. Ishani’nin yanına gitmesini yasaklar. Büyükanne onları törene davet etmek için yanlarına gider ve konuşmaları duyar. Ranvir, Ishani’ye sevgi göstererek boşanmak için tüm hazırlıkları yaptığını söyler. Ranvir, başkalarının mutluluğuyla mutlu olduklarını dünyaya göstermeleri gerektiğini söylüyor. Hayatlarında hiçbir olumsuzluk istemez. Amba’dan işlevin tadını çıkarmasını ister. Büyükanne ise Ishani’yi aptal yerine koyduklarını düşünür.

Ishani hazırlıklarla ,ilgileniyordur. Manas imzalaması için Ranvir’e dosyalar getirir. Chatali’de herkesi başına toplayarak dans figürleri çalıştırır. Ranvir, Ishani’yi kendisine çeker öpmeye çalışır. İkili yine birbirine sarılmış vakit geçirirken Laksmi görünür. En güzel anlarda neden Laksmi’nin ortaya çıktığını düşünürler.

Ranvir konferansa gidişini haber vermek için Ishani’yi arar. İkilinin arasında Ritika’ın adı geçince büyükanne Ranvir’in arkasındadır ve konuşmaları duyar. Sharman’ın söylediklerini düşünür. Ranvir ve Ritika’nın arasında gayrimeşru bir ilişki olabileceğini düşünür. Ranvir bir yandan da Ishani’yi kandırıyordur.

Kara Sevdam 54.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 17 Mart Cuma

Parul, Ishani’ye Ranvir’in bugün onun için bir sürpriz planladığını söyler. Ishani’den endişelenmemesini istiyor. Ondan hazırlanmasını ister ve bugün onlar için düğünleri kadar unutulmaz olacaktır. Ishani bir mektup bulur. Ranvir bugün evliliklerinin yeniden gerçekleşeceğini her şeyin son bulacağını ateş etrafında anlamlı şekilde döneceklerini yazmış ve birde sari göndermiştir. Ishani çok mutlu olarak sariye sarılır. Ranvir’in bir an önce dönmesini diler.

Ritika ve babası eve gelir. Aile onları karşılar. Ritika Sharman’ın yanına gider ve kendisine bir şeyler söylemesini ister. Sharman sarhoş olunca çok üzmüştür. Derwash ve Pratik onlarla dalga geçmeye gelir.

Ishani aynanın karşısında çok mutlu şekilde hazırlanır. Tam Ranvir’in istediği gibi sindorunu yanında tutar ve onun koymasını diler. Ardından telefon çalınca Ishani telefonu açıp defalarca sevdiğini söyler. Ama karşısındaki Chirag’tır. Ishani öğrenince deliye döner. Ne kadar inatçı bir insan olduğunu dile getirir. Chirag ise bu gece her şeyin biteceğini Ranvir’in dönmeyeceğini söyler.

Ishani elindeki sindoru düşürür. Ranvir’i aradığında ulaşamaz. Koşarak odadan çıkar.

Chaitali, kına yapıcıdan Ritika’nın eline zengin kına sürmesini ister. Sharman, Ritika’ya gülümser, Derwash ve Pratik önüne gelir ve ondan bir hediye ister. Amba ve Lakshmi aşağı inerler. Bay Javeri Amba’ya gelir, onu tebrik eder. Javeri Bey, kızının evlerine geleceğini ve bundan memnun olduğunu söylüyor. Amba, gelini değilse de onu kızı olarak tutacağını söyler ve diğer konuklarla konuşmak için izin alır.

Falguni, endişeli Ishani’nin dışarı çıktığını görür. Ranvir, Ishani’nin aramasını görür ve nerede olduğunu sorar. Neden bu kadar endişeli olduğunu anlayamamıştır. Ishani, Chirag’ın onu öldürmek istediğini söylemek için aradığını anlatır. Ishani, gerçekten korktuğu için ondan geri dönmesini ister. 

Ranver, onu özlediği için aradığını düşündüğünü, ancak onu Chiraag için aradığını söyler. Ishani polisten koruma istemesini ister. Ranvir gelinliğini giyip giymediğini sorar.  Ishani cevap verirken Ranvir “Kahretsin!” diye bağırıyor.

Ishani panik içinde Ranvir’in adını haykırır. Amba ve Lakshmi onun ağlamasını izler. Ranvir arabasından iner ve köpeği kurtarır. Annesinin nerede olduğunu sorar ve onu yaşlı köpeğe götürür. Ayağa kalkar ve cep telefonunun parçalarını birleştirir. Chiraag onu orada bisikletle izler. Ranvir cep telefonunun çalışmadığından endişelenir. 

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Aşka Düşman Dizisinin Konusu Ne?
  Aşka Düşman dizisi Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Aşk hayatı ve erkeklere karşı bir duruş sergileyen bir anne tarafından yetiştirilen üç kızın zorlu aşk hayatlarını konu alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir