Kan Çiçekleri 58. Bölüm Fragmanı İzle – (16 Mart Perşembe)

kan çiçekleri 58

Her Zaman Umut Var!

Kan Çiçekleri 58.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 16 Mart Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 58.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 58.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 58.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 58.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 58
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 58 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde serüven heyecanlı bölümleriyle devam ediyor.
Baran, Dilan’ın eve uyum sağlaması için elinden geleni yapmaya çalıştı. Şimdi Dilan kendine gelecek ve önümüzdeki bölüm Baran’ı cesaretlendirme girişimi olacak.

Dilan her ne kadar umutsuz, yorgun kısacası tükenmişlik sendromuna yakalansa da Baran elinden tutarak kaldırmaya çalışır. Özellikle Baran, Kader’den Hanife’nin davranış şeklini öğrendikten sonra Dilan’a yaklaşımı çok daha farklı oldu. Kader ve Baran sık sık Dilan’a yalnız olmadığını hissettirmeye çalıştı.

Dilan, Kudret’i iyileştiren isim olacak ve konakta sevilmesinin yolu açılacak. Daha doğrusu Kudret az biraz kendine geldikçe Dilan’a sahip çıkan isimlerden birisi olacak.

Hasan’ın Kudret’i zehirleme girişimlerinin ardından Baran ve Dilan Kudret’ten az bir tepki görürler. Dilan, Kudret’e her fırsatta destek olup onu iyi hissettirmeye çalışıyor. Azade ise Dilan’ı kovmaktan beter edip eziyetlerine devam ediyor. Aslında Azade’nin Dilan’a yaptığı eziyetlerden sonra Kudret kendinde güç buluyor.

Hasan ise Kudret’in az da olsa tepki vermesinden endişe etti. Hemen doktoru arayıp kesin talimat verdi. Baran ise bir an ettiği umuttan dolayı yelkenleri suya indirdi. Özellikle bu konuda Cihan’ı daha çok üzdüğünü fark etti.

Kan Çiçekleri 58.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 16 Mart Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Bölümün en önemli sözü Dilan’dan geliyor. “Her zaman umut var; çabalamaya devam etmeliyiz.” Baran bu sözleri boş vaat olarak algılayıp Dilan’a kapıyı kapatıyor. Şimdi de Dilan, Baran’ın içindeki mücadele ruhunu uyandırmaya kararlıdır.

Derya ise gözünü bürümüş platonik aşkından dolayı yanlış hamlelerde bulunmuş şimdi onun sonuçlarına katlanmaya çalışacaktır. Derya önümüzdeki günlerde tükenmişlik sendromuna yakalanacak isimlerden biri olma ihtimali var gibi duruyor.

Dilan’ın herkese anlatmaya çalıştığı tek bir nokta var. O da Cevdet’e ilaçların kötü geldiği. Azade kükreye dursun Hasan’dan gelecek darbeye hazır olsun. Baran, Dilan’ı dinleyecek olursa sonunda babasını kazanacaktır.

KAN ÇİÇEKLERİ 58 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın