Kan Çiçekleri 58. Bölüm Fragmanı İzle – (16 Mart Perşembe)

kan çiçekleri 58

Her Zaman Umut Var!

Kan Çiçekleri 58.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 16 Mart Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 58.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 58.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 58.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 58.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 58
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 58 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde serüven heyecanlı bölümleriyle devam ediyor.
Baran, Dilan’ın eve uyum sağlaması için elinden geleni yapmaya çalıştı. Şimdi Dilan kendine gelecek ve önümüzdeki bölüm Baran’ı cesaretlendirme girişimi olacak.

Dilan her ne kadar umutsuz, yorgun kısacası tükenmişlik sendromuna yakalansa da Baran elinden tutarak kaldırmaya çalışır. Özellikle Baran, Kader’den Hanife’nin davranış şeklini öğrendikten sonra Dilan’a yaklaşımı çok daha farklı oldu. Kader ve Baran sık sık Dilan’a yalnız olmadığını hissettirmeye çalıştı.

Dilan, Kudret’i iyileştiren isim olacak ve konakta sevilmesinin yolu açılacak. Daha doğrusu Kudret az biraz kendine geldikçe Dilan’a sahip çıkan isimlerden birisi olacak.

Hasan’ın Kudret’i zehirleme girişimlerinin ardından Baran ve Dilan Kudret’ten az bir tepki görürler. Dilan, Kudret’e her fırsatta destek olup onu iyi hissettirmeye çalışıyor. Azade ise Dilan’ı kovmaktan beter edip eziyetlerine devam ediyor. Aslında Azade’nin Dilan’a yaptığı eziyetlerden sonra Kudret kendinde güç buluyor.

Hasan ise Kudret’in az da olsa tepki vermesinden endişe etti. Hemen doktoru arayıp kesin talimat verdi. Baran ise bir an ettiği umuttan dolayı yelkenleri suya indirdi. Özellikle bu konuda Cihan’ı daha çok üzdüğünü fark etti.

Kan Çiçekleri 58.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 16 Mart Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Bölümün en önemli sözü Dilan’dan geliyor. “Her zaman umut var; çabalamaya devam etmeliyiz.” Baran bu sözleri boş vaat olarak algılayıp Dilan’a kapıyı kapatıyor. Şimdi de Dilan, Baran’ın içindeki mücadele ruhunu uyandırmaya kararlıdır.

Derya ise gözünü bürümüş platonik aşkından dolayı yanlış hamlelerde bulunmuş şimdi onun sonuçlarına katlanmaya çalışacaktır. Derya önümüzdeki günlerde tükenmişlik sendromuna yakalanacak isimlerden biri olma ihtimali var gibi duruyor.

Dilan’ın herkese anlatmaya çalıştığı tek bir nokta var. O da Cevdet’e ilaçların kötü geldiği. Azade kükreye dursun Hasan’dan gelecek darbeye hazır olsun. Baran, Dilan’ı dinleyecek olursa sonunda babasını kazanacaktır.

KAN ÇİÇEKLERİ 58 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın