Kara Sevdam 53 Bölüm Özeti – 16 Mart Perşembe

kara sevdam 53

Sinema Salonun Karşılaşan Çiftler Şok Oldu!🤣

Kara Sevdam 53 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 53. bölümü Kanal 7 ekranlarında 16 Mart Perşembe yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 53. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 53. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 53. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 16 Mart Perşembe günü yayınlanacak olan 53. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani ile vakit geçirmek için sinema bileti hazırlar. Çifti sinemada başka bir çift bekliyordur. Kara Sevdam 53.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 53
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Shanaila uyanmaya başlar. Chirag onları izlerken hemşire gülümseyerek dışarı çıkıp Ranvir’i arar. Hemşire Ranvir’e Shanaila’nın kolunu hareet ettirdiğini bu durumun iyi olduğunu söyler. Yalnız kötü haber ise Chirag’ın etrafta dolaştığını haber verir. Ranvir güvenliğin arttırılmasını ister.

Ishani, Ranvir’i aramaya gelir; çalışma odasının açık olduğunu görür ve onu arar. Arkadan bir el Ishani’yi kavrar ve ağzını kapatır. Çok geç kaldığını onunla bir randevu ayarlamak istediğini söyler. Onunla birlikte sinemaya gitmek istediğini söyler. Ona sinema biletlerini verir ve akşam 7’de orada olmasını ister. Orada olacağını söylüyor ama o gelene kadar uzak durması gerekiyor. Ishani odadan çıkar, Ranvir gülümser. 

Lakshmi, Ishani ile tanışır ve Ranvir’in çalışma odasında ne yaptığını sorar. Ishani onun da evi olduğunu söylüyor.

Amba kahvaltıya oturması için Ranvir’e ısrar ederken, Ranvir işe gitmesi gerektiğini söyler.Aynı şekilde Ishani’de avukatla konuşması gerektiğini bahanesiyle evden çıkar.

Büyükanne bazen Ishani’nin Ranvir’den nefret ettiğini düşündüğünü, bazen de ona büyük bir sevgiyle baktığını söylüyor. Ishani ile konuşmalı ve bu boşanma şimdi gerçekleşmelidir. Avukat, Ishani’ye burada neler olduğunu sorması gerektiğini düşünür.

Chandu, Girish’i arayarak Ranvir’in güvenliği artırdığını, buraya gelmemesi gerektiğini söyler. Girish’in kafası karışır. Kardeşini öldürmek istese neden güvenliği arttıracağını düşünür. Chirag’ın terlediğini görür.

Avukat, Ishani’yi arar ve büyükannesinin yanına gelerek boşanma işini hızlandırmasını istediğini söyler. Ishani büyükannesini boşanma belgesine yeni maddeler eklemek istediğini söyler ve bu bahaneyle babaannesini oyalar. Ishani bir an önce bu konuyu Ranvir’le konuşmak ister çünkü durum her an ciddileşebilecektir.

Amba ve kocasının romantikliği tutar ve çift sinemaya gitmeye karar verir. Ishani’de geç kalarak sinema salonuna gelir ve hemen Ranvir’i arar. Ranvir, Ishani’yi görmüş ve onu bekliyordur. İlk sinema randevusuna geç kaldığını söyler. İkili gülüşüp salona geçer. Salonda boştur. Ishani gidip Amba’nın yanına oturur.

Kara Sevdam 53.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 16 Mart Perşembe

Chirag’ta kılık değiştirerek salona gelir. Güvenlik görevlisi cep telefonunu içeri alamayacağını söyleyerek onu durdurur.

Ranvir ve Ishani patlamış mısır yerken birbirleriyle eğlenirler, Ishani’nin yüzünü geçerek Amba’nın yüzünün önüne bir patlamış mısır gelir. Amba, patlamış mısırları almak için eğilirken bu çiftin çok utanmaz olduğunu söylüyor. 

Ishaani, Ranvir’in omzunda başını tutuyor. Amba iğrenç bir şekilde bu filmden sonra tapınağa gitmesi gerektiğini söylüyor.

Chirag’ta salona girmeyi başarmıştır. Ranvir, kolunu Ishani’ye atarken babası rahatsız olarak birisinin karısına dokunduğunu söyleyerek görevlilere seslenir. Işıklar açılınca birbirini görenler şoke olur. Chirag ise kaçmaya başlar. Ranvir ailesiyle konuşmaya çalışırken Ishani arkada çekilmiş bir bıçak görür. Kaçan Chirag’ı kovalamaya başlar.

Ishani, Chirag’ı otoparkta yakalar. Bu bıçağın ona ait olup olmadığını sorar. Chirag kendisini polise şikayet edip etmeyeceğini sorar. Chirag dalga geçerken Ranvir gelir. Chirag ikilinin arasını bozmaya çalışırcasına yine Ishani’ye iftira atmaya kalkar. Ishani, Ranvir’den bu saçmalıklara inanmamasını ister. Ranvir, Ishani’nin elini tutarak ayrılır.

İkilinin hevesi yine kursaklarında kalmıştır. Eve döndüklerinde saanget töreni hazırlıkları vardır. Falguni boşanma evresindeki kızının neden bu kadar mutlu olduğunu sorar. Ishani ona bir şeyler söylemek isterken geri durur.

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

veda mektubu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir