Kara Sevdam 52 Bölüm Özeti – 15 Mart Çarşamba

Kara sevdam 52

Ranvir ve Ishani Ailelerinin Önünde Kutlama Yaptı!

Kara Sevdam 52 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 52. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Mart Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 52. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 52. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 52. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 15 Mart Çarşamba günü yayınlanacak olan 52. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’yle yarım kalan sevgililer gününü kutlamakta kararlı. Kara Sevdam 52.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 52
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde çiftimiz sevgililer gününü bir türlü kutlayamamıştı. Son olarak Ranvir bayılma taklidi yapmış Ishani’yi korkutmuştu. Ishani, Ranvir’e kızarak onu iter. Ama bu Ranvir’in İshani’yi öpmesine engel değildir.

Amba’nın kafası Sharman ve Ritika ilişkisinde kalmıştır. Büyükanne de Ishani’ye Ritika’yla Sharman’ın arasında yolunda gitmeyen durumlar olduğunu söyler. Ishani, Ritika’yla akşam yemeği yiyeceğini söyler. Ritika, oraya gelir. Amba da Ritika’yla vakit geçirmek için plan yapar. Ishani yanlarına gelip akşam yemeğini hatırlatır. Amba, Ishani’nin Ritika’yla plan yapmasını istemez ve karşı gelir. Ishani kendisine karışmamasını ister. Ranvir de duruma el koyarak annesi mani olur.

Ranvir ise ne olursa olsun sevgililer gününde yiyemediği yemeği Ishani’yle yiyeceğini söyler. Ishani büyükannesi ve Ritika’yla olacağını belirtir. Ranvir ona meydan okur.

Ranvir’in Amba’yı durdurma şekli ise sürekli Ishani’ye kötü davranarak mahkemede şiddet davası açıp tüm mallarını alabileceği yönünde gözünü korkutur. Şimdi İshani’ye iyi davranıyor rolü keserek insanların onlara inanmalarını sağlamaya çalışmak istediğini söyler. Amba mantıklı bulur. Ranvir ise şimdi sevgililer gününü tüm ailesinin önünde kutlayabileceğini düşünür.

Sharman yemeğe katılır. Ritika ona sarılır ama Sharman’dan aynı tepkiyi görmez. Yemek masasındaki sessizliği büyükanne bozarak ikilinin arasındaki meseleyi çözmelerini ister. Ritika, Sharman’ın yanına giderek onunla özel konuşmak istediğini söyler.

Ritika, Sharman’a onu ok sevdiğini sevgisini gözlerinde görüp görmediğini sorar. Düğünlerine az bir zaman kalmıştır. Eğer kendisine güvenmiyorsa aileleriyle konuşup düğünü iptal etmeleri gerektiğini söyler.

Kara Sevdam 52.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 15 Mart Çarşamba

Ritika masadan kalkarken Sharman elinden tutar. Onunla ayrılmak istemediğini söyler. Ishani ve büyükanne onlara alkışlarıyla eşlik eder. Amba ve Ranvir, Ishaniler’in masasına baskın yapar gibi oturur. Büyükanne Ishani’ye ne olduğunu sorar. Ishani bu durumdan bir şey anlamadığını söyler. Ranvir aileleriyle birlikte yemek yiyecektir.

Ranvir, Ishani’ye bakarak gülümser. Sevgililer gününü karısıyla geçiremediği için bu gece her şeyin özel olmasını istiyor. Ayrıca güler yüzlü olması için annesine işaret çakar. Amba gülerek ayağa kalkar ve gelininin çok güzel göründüğünü söyler. Ishani’ye gelir ve Ranvir’den gelip Ishani’ye çiçek vermesini ister. Büyükanne endişeli gözlerle onları izler.

Amba fotoğraf çekmek istediğini söyleyerek Ishani ve Ranvir’i yan yana oturtur. Ranvir’den kolunu Ishani’ye atmasını ister. Büyükanne şok!

Büyükanne nasıl bi oyun tezgahladıklarını anladığını bu oyunu kesmelerini ister. Ranvir, Ishani’den babaannesine engel olmasını ister. Anı şekilde Ishani’de babaannesini ikna eder. İkili resmen ailelerinin gözü önünde mutluluk pozları kesiyordur. Ranvir, ıshani’yi dansa kaldırmak ister. İkili dans ederken aileleri onları izliyordur. Ishani bunun nasıl mümkün olduğunu düşünür. Ranvir dizlerinin üstünde çöküp Ishani’ye gül uzatır. Ishani’nin başından aşağı güller yağar.

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

veda mektubu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir