Kara Sevdam 51 Bölüm Özeti – 14 Mart Salı

kara sevdam 51

Sevgililer Gününe Davetsiz Misafir!

Kara Sevdam 51 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 51. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Mart Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 51. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 51. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 51. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 14 Mart Salı günü yayınlanacak olan 51. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’yle yalnız kalmak için plan yapmıştı. Fakat şanssız çiftin kapısını davetsiz bir misafir çalacaktır. Kara Sevdam 51.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 51
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde Ranvir ve Ishani birlikte evde yalnız sevgililer gününü kutlamaya çalışıyordu. Bir türlü romantik olamayan çiftimiz birbirleriyle kavga ediyordu. Ranvir’in sürprizlerine karşılık dalga geçen İshani sonunda Ranvir’in hıncına uğrar.

Ranvir Ishani’nin üzerindeki beyaz sabahlığı alıp fırlatır ve Ishani’nin kırmızı elbiseyle kalmasını sağlar. Ardından Ranvir küvetten suları alıp Ishani’yi ıslatır. İkili eğlenirken kapı çalar. Ishani basıldıklarını düşünürken Ranvir sipariş ettiği pizzaların geldiğini söyler. Ishani dalıp sabahlıkla kapıyı açmaya giderken Ranvir’de de peşinden koşar. İkili kapıyı açtıklarında şoke olur.

Ritika, Sharman’ın yanına masaya geri döner. Ritika, Sharman’ın sarhoş olduğunu fark eder. Ona kendisini sevip sevmediğini sorar.

Ranvir’in akrabaları gelmiştir. Ranvir, Ishani’yi arkasına saklar. Ishani kaçarak uzaklaşır. Ranvir gülümser ve nasıl bu kadar aniden geldiklerini sorar. Tedavi için geldiklerini öğrenir.

Misafirler içeri girer ve yemek isterler. Ranvir aşçıların izinli olduğunu söyler. Sizde bu şans olduktan sonra sevgililer günü de hüsrana uğramış olur. Misafirler pizza yerken Ranvir garibim de onları izler. Ishani de o kadar çok acıkmıştır ki ağzının suyu aka aka izler. Ranvir’den kendisine pizza getirmesini işaret eder. Misafirler mum ışığında pizzaları götürüyordur. Tüm romantizm yerlerdedir. Ishani ışıkları yakar.

Ranvir pizzaları tabağa alıp götürürken Piky gitmemesini yanlarında yemesini söyler. Ranvir sos bahanesiyle mutfağa gider. Ishani, Ranvir’in elinden tabağı alıp yemeğe başlar. Ranvir ise birbirlerine yedireceklerini düşünüp kızmaya başlar. Pinky denen kadın ikiliyi basınca Ranvir ve Ishani kavga ediyormuş gibi yapar. Ishani kalkıp masadaki kolayı da bu bahaneyle alır.

Koca konakta başka oda yokmuş gibi misafirler Ishani ve Ranvir’le yatar. Misafirler uyurken rahatsız edici sesler çıkarır. Ishani ve Ranvir eskisi gibi buluşup koridorda koşmaya başlar. Ranvir, Ishani’yi öpecekken adam çıkagelir. Üzerlerine yürürken adamın uyurgezer olduğu anlaşılır.

 bakar. Ishaani onun çok açık fikirli olduğunu söylüyor. RV, geniş fikirli olmadığını, uyurgezer olduğunu söylüyor. Mausa ji arkasını döner ve geri döner. RV ve Ishaani diğer tarafa koşar. RV mutfakta Ishaani’ye yaklaşır, Mausa ji tekrar kapıyı açar. RV ve Ishaani’ye yönelir ama Ishaani buzdolabına geldiğini fark eder. Buzdolabının kapısını açar, RV ona bir muz verir, onu alır ve mutfağa gider.

Amba ve Baa birlikte  eve gelir. Ranvir ve Ishani yeni bir yakınlaşmaya hazırlanırken şimdi ailelerinin gelmesinden endişe ederler.

Kara Sevdam 51.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 14 Mart Salı

Girish yüzünü örterek hastaneye gelip Shanaila’yı izler. Adam Girish’e engel olmaya çalışırken rüşvetle susturur. Kız kardeşinin bu kadar sürede nasıl gelişme gösterdiğini sorar. Biriin ona çok para harcadığını ve doktor getirttiğini öğrenir.

Ritika günaydın diyerek Sharman’ın odasına gelir ama Sharman çoktan evine gitmiştir. Büyükanne Sharman’ı dağılmış vaziyette bulur. Sharman şüphelerini anlatırken büyükanne güvenmesini ister. Amba ve Lakshmi bunu duyar. Lakshmi, Amba’ya Sharman’ın şüphesinin gerçekten sağlam olduğunu, şimdi Ranvir ve Ishaani için bir teklif yapmaları gerektiğini söyler. 

Ranvir yeniden soluğu Ishani’nin odasında alır. Bu sefer Ishani Ranvir’in geldiğini bilemez çünkü çanı kaldırmıştır. Ranvir, Ishani’yi öpecekken Chatali kapıda belirir. Ishani’den kapıyı açmasını ister. Ranvir nereye kaçacağını bilemez. Ishani onu giysi dolabına kapatır. Chatali de gelir gelmez dolaba yönelir ve yeni bir sariye ihtiyacı olduğunu söyler. Chatali sarilere bakarken Ranvir’i görmez.

Chatali çıkınca Ishani dolabın kapağını açar. Ranvir baygın halde kendisine doğru düşer. Ishani onu ayıltmaya çalışırken Ranvir sıkıca sarılır.

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Aşka Düşman Dizisinin Konusu Ne?
  Aşka Düşman dizisi Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Aşk hayatı ve erkeklere karşı bir duruş sergileyen bir anne tarafından yetiştirilen üç kızın zorlu aşk hayatlarını konu alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir