Emanet 519 Bölüm Fragmanı İzle! 15 Mart Çarşamba

emanet 519

Nana Yaman’ın Asistanı Oluyor!

Emanet 519. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 519 fragmanı geldi. Emanet 519. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 519. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 519. bölüm 15 Mart Çarşamba günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

Emanet 519
Emanet 493 Fragman

Emanet 519 Bölüm Fragmanından Detaylar…

Dizi Haberleri Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana ve Yaman aşkı sorunsalı izleyenleri büyük bir girdabın içine soktu ve çıkarmıyor. Nana aşkını itiraf edecek mi? Yaman, Nana’nın aşkını anlayacak mı? izleyiciler ikilinin ağzında dökülecekler için pür dikkat izlemede…

Yaman ve Nana arasındaki aşk gün yüzüne bir türlü çıkamıyor. Belki de çıkmaması daha hayırlıdır. İkili birbirini yeme modunda ilişkilerini sürdürüyor. Nana ne yapıyor ediyor Yaman’ın ensesinde bitiyor. Şimdi de Yaman’ın asistanı oluyor.

Emanet 519 Bölüm Fragmanı İzle! 15 Mart Çarşamba

Nana bu asistanlık işinde epey kafası karışıyor. Dizinin başındaki gözü kara kız gitti, yaz dizilerinin sakar sempatik kızı geldi. Nana her şeyi eline yüzüne bulaştırıyor. Açıp Yaman’ın resimlerini inceliyor.

Aslında bu karakterdeki iki insan bal gibi de birbirlerine olan aşkı anlardı. Bizce bu çift anlamamazlıktan geliyor. Yaman özellikle anlamamak konusunda ısrarcı.

Emanet 519.Bölüm – 15 Mart Çarşamba Tek Parça İzle

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Emanet Dizisinin Konusu

Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Halil İbrahim Ceyhan

Nana Stambolishvili

Berat Rüzgar Özkan

Melih Özkaya

İpek Arkan

Sevda Karabulut

Ferda Işıl

Hülya Aydın

Ömer Gecü

Burhan Ökmen

Binnaz Ekren

Oğuz Yağcı

Zeynep Naz Eyüboğlu

Mehmet Ali Aslan

Özge Ağyar

Volkan Yıldırım

Erman Ersoy

Merdan Kardan

Seda Dadaşova

Emanet Dizisi Künyesi

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın