Kader İsterse 20.Bölüm Özeti – 12 Eylül Salı

Kader İsterse 20

Asfand Öldü! Harim Mutlu…

Kader İsterse 20.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 20. bölümü Kanal 7 ekranlarında 12 Eylül Salı günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 20. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 20.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 20.bölümde neler olacak? Kader İsterse 20. bölüm özetinde Harim’in isteği gerçekleşti ve Asfand yolundan çekilmiş oldu. Peki Asfand öldü mü öldürüldü mü? Kader İsterse 20. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 20
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Kahvaltı masasında Harim, Samin hakkında doğru karar verdiklerini ailesinden bir dönüş olmazsa iletişime geçmemelerini ister. İlyas bu konuya karışmamasını söylerken Asfand artık ondan susmasını ister. Asfand yine Harim’e çıkışmaya başlar ve sinir olup yine gider. Ardından aile yine tuhaf göründüğünü söylerken Harim akıl hastası olabileceğini geceleri de kendi kendine konuşup güldüğünü söyler.

Samin babasının ona uyguladığı ambargodan sonra Faraz’ı arayamıyordur ondan da her an telefon gelmesini bekliyordur.

Harim soluğu yeniden Faraz’ın odasında alır. Halima’nın sesini duyunca Faraz’ın dolabını dağıtır ve orayı toparlıyormuş gibi gözükür. Halima odaya geldiğinde burada ne yaptığını sorar ve ortalığı görür. Halima Harim’e odayı toparlaması için izin verir.

Faraz odasına geldiğinde Harim elinde meyve suyuyla yanına gelir. Dolabını düzenlediğini ballandıra ballandıra anlatır. Faraz ise mesafesini korumasını ve odasından çıkmasını söyler. Harim sümüklü böcek gibi yapışmıştır adeta. Harim Asfand’ın geldiğini görür ve Faraz’a daha da yakınlaşır. Asfand içeri girip ikisini alkışlar. İkisinin de utanmaz olduğunu söylerken Faraz neden kendisine inanamadığını sorar. Kıyamet kopar ve Asfand evden gider. Harim ise arkasından gülücükler saçıyordur.

Asfand araba kullanırken geçmişi düşünür. Faraz abisine ulaşmaya çalışır ve ona kendi hakkında düşündüğü şeyin hoşuna gitmediğini öyle davranmadığını anlatır. Kendisine Harim’in geldiğini onun gerçeğini bilerek evlendiğini söyler. Asfand ona inanması için Samin’i eve getirmesini söyler.

O sırada Asfand’ın yanına serseriler gelir ve Asfand vurularak yere yığılır. Halima evde uyuyamıyordur. Halima ve Harim ayaktadır ikisi de boğulmuş gibi hissettiklerini söyler. Harim’e telefon gelir ve yığılır. Halima evdekilere seslenirken arayan numarayı arar ve oğlunun öldüğünü öğrenir.

Kader İsterse 20. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 12 Eylül Salı

Sonrası ev cenaze evine dönmüştür. İbrahim’de kızını getirmiştir. Anne ve baba perişan halde Faraz ikisine birden koşmaya çalışıyordur. Drama Queen Harim ise yataktan uyanır ve herkesin içine Asfand Asfand diye gelir. Harim Asfand’ın öldüğün, kabullenemiyormuşçasına hava yaratır. Aradan 4 ay geçer. Faraz abisinin katilini araştırıyordur ve polisle işbirliğine girer.

Samin de hala evine dönmemiştir. Samin ve Faraz birlikte kahvaltı yaparken Harim onların odasına gelir ve kocasının öldüğünü onların kahvaltı yaptığı gibi saçma saçma konuşur. Sonra elleriyle Faraz’a yemek yedirmeye çalışırken Samin şaşkınlıkla onu izler.

Evdekiler hala yastadır. İlyas’ın kız kardeşi evdekilerle ilgileniyordur. Harim’in hareketlerinden rahatsızdır. Samin’e ise daha ilgilidir. Ona nasihat etmeye başlar. Samin Faraz’ın kendisini eve gönderip göndermeyeceğini hala bilmiyordur. Faraz ise ona güvenebilmesi için Arif’in bu şehirden gitme şartını koyar.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın