Kan Çiçekleri dizisi Oyuncularının Burçları Ne?

Kan Çiçekleri Burçları

Kanal 7’nin günlük yayınlanan dizilerinden olan Kan Çiçeklerim dizisi başladığı günden itibaren severek izleniyor. Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel paylaşıyor. Kan Çiçeklerim dizisindeki oyuncuların merak edilen burçları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Barış Baktaş  12 Şubat 1997 yılında Batman’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi Muhasebe Bölümünde tamamlamıştır. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Müzikle yakından ilgilenen Barış Baktaş, Meltem Şenel’den şan eğitimi almıştır. Öldüm isimli parçası ilk şarkısıdır. Ayrıca Hapsoldum, Tutamıyorum gibi şarkılarıda vardır. Oyuncu Kova burcudur.

Yağmur Yüksel, 21 Ocak 2002 yılında Merzifon’da doğmuştur. Aslen Amasya’lıdır. Paramedik Bölümü son sınıf öğrencisidir.

BC Menajerlik Ajans’ın oyuncu olan Yağmur Yüksel, ilk oyunculuk deneyimini 2022 yılında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan “Kan Çiçekleri” dizisiyle gerçekleştirmiştir. Oyuncu oğlak burcudur.

Nalan Örgüt Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

1961 yılının Mayıs ayında İzmir’de dünyaya gelen Nalan Örgüt bugüne kadar Beşinci Boyut, Türkan, Zehirli Sarmaşık, Benim İçin Üzülme, Yılanların Öcü, İlişki Durumu Karışık, Bir Hikayem Var, Dabbe Bir Cin Vakası, Korkuyorum Anne, Suda Balık gibi dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır. Boğa burcudur.

Göksel Kayahan 03.10.1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bir kaç yıl önce ise Kim Milyoner Olmak isimli yarışma programına katılmıştır. Yakışıklı oyuncu Ge Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. İlk oyunculuk deneyimini henüz 12 yaşında iken gerçekleştirmiştir. Osman Sınav‘ın Kılıç Günü isimli projesinde Ertan Saban‘ın çocukluk yıllarını canlandırmıştır. Oyuncu terazi burcudur.

Gökhan Gürdeyiş, 21 Haziran 1997 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 

Gökhan Gürdeyiş, 2021 yılında Teşkilat dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Barış karakterini canlandırmıştır. Besteci, müzisyen ve oyuncudur. Oyuncu ikizler burcudur.

Nuray Şerefoğlu, 8 Eylül 1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Orta öğrenimini Bakırköy Ticaret Lisesinde tamamlamış olan oyuncu, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Oyunculuğa adım atmadan önce İş Bankası, Mng Kargo ve Özel bir şirkette muhasebe-finans bölümlerinde çalışmıştır. 2015 yılında oyunculuğa adım atmış ve 2017 yılında Turkcell Not Alın Reklamı ile tanınmıştır. Oyuncu başak burcudur.

Buse Bedir, 1997 yılında dünyaya gelen Buse Bedir, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini Okan Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan Buse Bedir, aynı zamanda İzmir Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nda ve Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde eğitimler almıştır. Genç oyuncu Buse Bedir, bu zamana kadar çeşitli projelerde rol almış; Emanet, Sol Yanım, Yüreğimdeki Fırtına, Kuş Uçuşu ve Arka Sokaklar gibi yapımlarda da oynamıştır. Oyuncu oğlak burcudur.

Hasan Ballıktaş Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Oyunculuk ile birlikte müzik ile bir hayli alakalı olan Hasan Ballıktaş cümbüş, kaval, kabak kemane ve bağlama çalmakta bunun bunun yanında profesyonel Türk Halk Müziği ile ilgilenmektedir.

Oynadığı yapımlar Erikçigiller, Kurşun Yarası, Ne Seninle Ne Sensiz, Arka Sokaklar, Köprü, Unutma Beni, İki Dünya Arasında gibi projelerdir. Günümüzde ise Elif dizisinde Veysel kişiliğini canlandırmaktadır.10 Nisan 1962 doğumlu koç burcudur.

Hilal Kuvvet oyuncu, yazar, tiyatrocu ve yönetmen. İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nden 2012 yılında mezun olmuştur. Yine aynı üniversite İstanbul Aydın Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tiyatro Yönetmenliği Yüksek Lisans yapmıştır. Oyuncunun doğum bilgilerine ulaşılamamıştır.

Ekrem Aral Tuna oyuncu kimliğinin yanı sıra psikolog’dur. Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümü’ne Yüksek Lisans yapmıştır. Ayrıca bir dönem sanat mizah dergisinde sinema yazıları kaleme almıştır. İlk sinema oyunculuk deneyimini 2014 senesinde rol aldığı Recep İvedik 4 sinema filminde canlandırdığı Arif karakteri ile gerçekleştirmiştir. 15 Ocak 1991, burcu ise oğlaktır.

Dilek Güler, son dönemde Mezarlık, Hekimoğlu ve Maraşlı dizlerinde yer almıştır. Doğum bilgilerine ulaşılamamıştır.

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir