Kan Çiçekleri 78. Bölüm Fragmanı İzle – ( 13 Nisan Perşembe)

kan-çiçekleri-78

Dilan, Baran’a Adım Atıyor!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde Baran ve Dilan arasında sular durulmuyor. Baran birlikte inşa etmeye çalıştıkları bu sevgi yuvasında Dilan’ın tek darbede yıkılmasından şikayetçi. Dilan ise artık hayatında Baran’ın varlığını kabul ediyor. Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 78. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 13 Nisan Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 78. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 78. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 78 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 78. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 78
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 78 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde artık Dilan ve Baran arasında yapıcı bir sürece girmiş bulunuyoruz. İkilinin aldığı darbeler birlikte omuz omuza vereceği karalar onları “ben-sen” den “biz” olma noktasına taşıyor.

Dilan ve Baran’ın karşılaştığı bu zor durumlar aslında ikiliyi birbirinden uzaklaştırıyor gibi dursa da onları en başından beri birleştirici bir rol oynuyor. Baran ve Dilan yaşanılan bu süreçlerde kendi yanlışlarında doğruyu bulup ilerleyeceklerdir.

Baran, Dilan’ın babasını dövdürmedi ve buna Dilan’ın inanmasına bozuldu. Baran, Dilan’ın karşısına geçerek kendisini vurmasını ve bu olaya bir son vermesini istedi. Dilan ise bu saçma durumun içine nasıl düştüğünü düşündü ve kendisini toparladı. Baran’ın üstüne fazla gittiğini düşündü ve ona bir adım atmaya karar verdi.

Dilan bu koca konakta sadece hayatının bu küçük odanın içerisinden ibaret olduğunu ve o hayatının içine Baran’ı koyduğunu söyledi. Dilan küçük hayatına Baran’ı da almış oldu.

Baran’ın Dilan konusundaki kıskançlığı ve tedirginliği silinirken; Dilan’da Baran’a güvendiğini anladı.

Kan Çiçekleri 78.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 13 Nisan Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 78 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir