Kan Çiçekleri 78. Bölüm Fragmanı İzle – ( 13 Nisan Perşembe)

kan-çiçekleri-78

Dilan, Baran’a Adım Atıyor!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde Baran ve Dilan arasında sular durulmuyor. Baran birlikte inşa etmeye çalıştıkları bu sevgi yuvasında Dilan’ın tek darbede yıkılmasından şikayetçi. Dilan ise artık hayatında Baran’ın varlığını kabul ediyor. Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 78. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 13 Nisan Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 78. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 78. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 78 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 78. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 78
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 78 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde artık Dilan ve Baran arasında yapıcı bir sürece girmiş bulunuyoruz. İkilinin aldığı darbeler birlikte omuz omuza vereceği karalar onları “ben-sen” den “biz” olma noktasına taşıyor.

Dilan ve Baran’ın karşılaştığı bu zor durumlar aslında ikiliyi birbirinden uzaklaştırıyor gibi dursa da onları en başından beri birleştirici bir rol oynuyor. Baran ve Dilan yaşanılan bu süreçlerde kendi yanlışlarında doğruyu bulup ilerleyeceklerdir.

Baran, Dilan’ın babasını dövdürmedi ve buna Dilan’ın inanmasına bozuldu. Baran, Dilan’ın karşısına geçerek kendisini vurmasını ve bu olaya bir son vermesini istedi. Dilan ise bu saçma durumun içine nasıl düştüğünü düşündü ve kendisini toparladı. Baran’ın üstüne fazla gittiğini düşündü ve ona bir adım atmaya karar verdi.

Dilan bu koca konakta sadece hayatının bu küçük odanın içerisinden ibaret olduğunu ve o hayatının içine Baran’ı koyduğunu söyledi. Dilan küçük hayatına Baran’ı da almış oldu.

Baran’ın Dilan konusundaki kıskançlığı ve tedirginliği silinirken; Dilan’da Baran’a güvendiğini anladı.

Kan Çiçekleri 78.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 13 Nisan Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 78 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın