Kan Çiçekleri 72. Bölüm Fragmanı İzle – (5 Nisan Çarşamba)

kan çiçekleri 72

Derya Kendi Elleriyle Baran’ı Ateşe Attı!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde dopdolu bölümler hızla ilerliyor. Dilan’ın sessizce gitmeyeceğini bilen Baran harekete geçti! Dilan çaresizce bekleyişini sürdürürken Derya yine sahneye çıkıyor. Baran ve Dilan için sayılı dakikalar! Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 72. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 5 Nisan Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 72. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 72. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 72 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 72. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 72
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 72 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Baran, Dilan’ı iyi tanımaya başlamış. Onun sessiz sedasız çekip gitmeyeceğini iyi biliyor. Üstelik değer verdiği, maneviyatı olan eşyaları bırakması, Kader ablasına bile haber vermeden çekip gitmesi Baran’ı şüpheye düşürmüştü. Metin hocanında Dilan’ın bileti verdiğini söylemesiyle Baran için işler değişti.

Baran, saatler geçtikçe Dilan’a ulaşamayınca telaşlanmaya başladı. Zaten peşlerinde bir sürü bela varken Dilan’ı koruyamadığını düşünmeye başladı. Baran şimdi Dilan’ı güvenli kollarından hariç nerede ne halde olduğundan bihaberdir.

Dilan için üzülenlerden birisi de Cihan’dır. Son olayda Cihan ve Dilan’ın arasındaki buzlar erimeye durmuştu ama tam olarak da bitmiş değildi. Şimdi Dilan’ın yokluğu Cihan’ı da endişelendirmeye başladı. Cihan bu konuda abisine destek olmaya çalışıyor. Dilan ne halde olursa olsun mutlaka bir çıkış yolunu bulacağını söyler.

Derya ise bu olaya nokta koymaya kararlı. Baygın haldeki Dilan’ın elini yüzünü bağlar. Derya körü körüne Baran’a böyle sevgi besliyorsa psikopat olduğu apaçık ortada. Sırf Baran’a ulaşmak için Dilan’ı kendi elleriyle öldürecek. Üstelik Baran, Derya’yı tırnağı kadar sevmiyor bile.

Kan Çiçekleri 72.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 5 Nisan Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Baran dediğini yaptı ve Dilan’ı buldu. Lakin zamanlama çok yanlış oldu. Baran, Dilan’ı kurtarmayı başarmışken Derya evi ateşe verdi. İşler şimdi karıştı. Dilan ve Baran bir şekilde muhakkak kurtulacak ama Derya’nın Baran’ı ateşe attığını öğrendiğindeki yüz ifadesi kaçınılmaz olacaktır.

Ev cayır cayır yanarken Baran ve Dilan birbirine sarılarak sonlarını beklemektedirler.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 72 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir