Kara Sevdam 73 Bölüm Özeti – 5 Nisan Çarşamba

kara-sevdam-73

Törende Ritika ve Ishani Karşılaştı!

Kara Sevdam 73 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 73. bölümü Kanal 7 ekranlarında 5 Nisan Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 73. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 73 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 73. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 5 Nisan Çarşamba günü yayınlanacak olan 73. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Shekar’ın kız kardeşinin töreni tüm aileyi yeniden bir araya toplar. Ishani ve Ritika karşılaşırken törene gelenlerden birisi de Sharman olur. Kara Sevdam 73 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 73
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Ranvir, Shekar’la konuşmak istediğini söylerken Ishani gözyaşlarına boğulmuştu. Ranvir bu isteğini tekrarlarken Ishani telefonu Shekar’a uzatır. Shekar, Ranvir ve Ritika’ya kızgın olduğunu söylerken Ranvir, Ritika’nın sağlığıyla ilgilendiklerini hastaneye gitmek zorunda kaldıklarını açıklar.

Shekar Krish’in nişanında onları göremeyeceği için üzülür. Aynı şekilde Ritika ve Ranvir de üzgündür. Ishani de Kanchal ve Krish’i nişana gelemeyeceği konusunda ikna etmeye çalışır. Lakin bu konuda başarısız olur.

Ranvir ve Ritika doktorla konuşur. Doktor nişana gitmesine izin verir. Ritika, Ranvir’e ısrar edince ikili nişana gitmek için sözleşir. Shekar’a da sürpriz olması için bir şey söylemezler.

Shekar ve Ishani nişan törenine gelir. Ishani arka kapıdan girmek ister. Çünkü onu tanıyan insan sayısı fazladır.

Ranvir ve Ritika da gelir. Kanchal onları karşılar. Ranvir arkasını döndüğünde Shekar ve Ishani onlara doğru geliyordur. Tam o anda araya büyükçe bir ayna girer. Ishani’yi de biri çekip çıkarır.

Ranvir ve Shekar selamlaşır. Ishani’de Ritika’yla birliktedir. Onun nasıl burada olduğunu ve neden eve geri dönmediğini söyleyip şoke olmuş gibi davranır. Ishani kendisini gördüğünü kimseye bahsetmemesini aynı cümleleri Ritika içinde kurar. Ritika kendisine telefon numarasını vermesini ister. Ishani, Ranvir’e vermemesi şartıyla kabul eder. O sırada Ranvir de Ritik’yı arıyordur.

Ranvir odaya girince Ishani kapının arkasına saklanır. Ranvir, Ritika’yı çok merak etmiş endişelenmiş gibi bir hallere bürünür. Bu durumu gören Ishani ağlamaya başlar.

Amba da Ranvir ve Ritika’nın Shekar’ın kız kardeşinin nişan törenine gittiğini öğrenmiş endişelenmeye başlamıştır. Onları Büyükanne ve evdekilerin arasında bırakamayacağını söyler.

Kara Sevdam 73.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 5 Nisan Çarşamba

Amba koştur koştur nişana gelir. Ritika gelmesinin iyi olduğunu söyler. Büyükanne ise Amba’nın gelişine keyiflenmiştir. Ishani’yi gördüğünde çarpılacağını düşünür. Ishani ise ortalıkta yoktur. Büyükanne onu merak edip aramaya başlar. Ishani’de yukardan töreni izliyordur.

Törene katılanlardan birisi de Sharman’dır. Ritika ona sinirli bir şekilde izler. Ranvir yanına gelip çocuk temalı cümleler kurar. Ranvir, Sharman’a güç gösterisi yapmaya çalışır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir