Kan Çiçekleri 18.Bölüm Fragmanı – 29 Aralık Perşembe

kan çiçekleri 18

Azade Saf Değiştirecek! Gelinim Dilan!

Kan Çiçekleri 18.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 29 Aralık Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Dilan’ın aklı Baran konusunda karışmaya başlıyor. Kan Çiçekleri 18.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 18.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 18.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 18.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dilan ve Baran arasında yaşanan gerilim henüz sona ermiş değil. Dizimizin bıçkın delikanlısı Cihan ise namluya sürülmüş bir kurşun gibi patlamayı bekliyor. Baran kardeşini yönlendirmeye ve durdurmaya çalışsa da Cihan’ın bu gidişatı oldukça tehlikeli. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Baran iyi biri mi? Baran’ın Cevdet’e verdiği kan Dilan’ın kafasını bir hayli karıştırmıştı. Ailesi tarafından yüz çevrilen Dilan onu düşünen tek kişinin Baran olduğunu gördü. Bu oldukça önemli bir gelişme ancak henüz Dilan Baran’ın iyi niyetinin farkında değil. Ancak gelecek bölümlerde Dilan bu gerçekle bir kez daha yüzleşecek. Bu durum çok ama çok önemli. Nitekim Dilan’ın bu durumu sorgulaması da gerçekleri er ya da geç göreceğinin bir kanıtı niteliğinde.

Tüm bu gerçekler konusunda Baran ise oldukça temkinli. Çünkü can düşmanlarının hayatını kurtarması, Cevdet’e kan verdiğinin öğrenilmesi büyük bir kaosa sebep olabilir. Dilan’ı sert bir dille uyaran Baran bu konuda sessiz olmasını isteyecek. Hasan şeytanın bunu öğrenmesi demek Baran’ın iktidarını saracak bir plana neden olabilir.

Dilan bu konuda Baran’ın sözlerine elbette kulak verecek. Ancak yeryüzünde hiçbir sır bir ömür saklı kalamaz. Bu durum Dilan ve Baran’ın arasını açabilecek büyük sorunlara neden olabilir.

Kan Çiçekleri 18. Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor. Kan Çiçekleri 29 Aralık Perşembe

Azade’nin gerçek yüzü! Baran ve Dilan arasında işler şimdilik karmaşık olsa da diğer tarafta da garip olaylar yaşanmaya devam ediyor. Özellikle Azade kafaları bir hayli karıştırdı. Hasan’ın kötü niyetli yaklaşımlarına karşı koyan Azade yanlışta olsa oğlunun kararlarına saygı duyduğunu açıkça gösterdi. Azade’nin bu iyi tutumu Dilan konusunda da aynı şekilde gerçekleşecek.

Evet Dilan onların kanlısı. Töreye göre onun işinin bitirilmesi gerekli. Ama Baran bunu istemiyorsa bu olmayacak. Azade her fırsatta Dilan’a kötü davransa da sınırlarını çok iyi bilen bir kadın. Dilan ne olursa olsun onun gelini. Onun adına sürülecek bir kara veya ona yapılacak bir saygısızlık Karabey ailesine yapılmıştır. Azade bu düşüne doğrultusunda Dilan’ı arka planda koruyup kollayacak.

Nitekim gelecek bölüm tahminlerimizde Azade’nin bu yönünü daha çok göreceğiz. Bu durum Azade’yi hedef noktasına da koyabilir. Hasan ve uşağı Fırat onun işini bitirmek içinde planlar yapabilir. Her bölüm heyecanın tüm hızıyla devam ettiği dizide bakalım daha neler olacak.

Kan Çiçekleri 18. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 219th Episode Trailer -November 30th Thursday
  Hello Redemption fans! While Orhun and Hira are preparing for their wedding in Esaret, suddenly things took a turn for the worse. Cihangir and Neva cast a dark cloud over this family! While Afife tries to handle things in her own way, she ends up causing a lot of trouble for her son! Let’s see what awaits us in Episode 219 of Esaret. Feel free to share your thoughts and predictions for the upcoming episode in the comments…
 • Esaret 219. Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 219.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…

Bir yanıt yazın