O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Bölüme Katılacak İsimler Belli Oldu!

o ses türkiye yılbaşı

O Ses Türkiye 2023 Yılbaşı bölümüne hangi ünlü isimler katılacak? O Ses Türkiye jüri koltuğunda kimler oturacak? O Ses Türkiye Yılbaşı programına ilişkin detaylar…

Yılbaşı gecesine az bir zaman kaldı. Yılbaşı gecesini tv başında geçirecekler ve rutin geleneksel yılbaşı eğlencesine dönüşen O Ses Türkiye’de kimlerin yarışacağı belli oldu. İnstagram’da yapılan paylaşımlarda görülen isimler şunlar;

Danla Bilic- Cemal Can Canseven

Danla Bilic ve Cemal Can eğlenceli ve sahnedeki performanslarıyla bir hayli dikkat çekiyor. İkili birlikte Yanarım şarkısını söylüyor. Ebru Gündeş sahneye çıkıp Danla Bilic ve Cemal Can ile düet gerçekleştiriyor.

Büşra Pekin

Büşra Pekin bu sene O Ses Türkiye yılbaşı özel programına çıkacak isimlerden biri. Son zamanlarda değişen tarzıyla konuşulan isimler arasında. Büşra Pekin’in gecede sergileyeceği performans merak konusu.

Neslihan Atagül – Kadir Doğulu benim adım bal böceği

En sevilen çiftlerden Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu bu sefer birlikte aynı sahneyi paylaşacak. Bir dönem Neslihan Atagül, instagram gönderisinde eşiyle birlikte arabada bir video paylaşmıştı. O çok sevilen videoda söyledikleri şarkıyı bu kez yılbaşı gecesinde ekranda söyleyecekler.

Aslıhan Malbora, Aytaç Şaşmaz

O ses Türkiye yılbaşı gecesinde Aslıhan Malbora ve Aytaç Şaşmaz Benim Güzel Hatalarım şarkısını seslendirecek.

Ebru Şahin

Hasretlik çektirme Tanrım gözümüz yollarda kalmasın diyecek Ebru Şahin. O Ses Türkiye yılbaşı gecesini iple çeken birçok isim var. Hercai dizisiyle ününe ün katan Ebru Şahin’i hayranları şimdiden sabırsızlıkla bekliyor.

Melis Sezen

Sadakatsiz dizisiyle dikkatleri üstüne çeken Melis Sezen İnstagram’da yayınladığı dans videolarıyla konuşulmadan geçilmiyor. Şimdi ise Yılbaşı gecesi O ses Türkiye’de sergileyeceği performans damga vuracak diyebiliriz.

Ayça Ayşin Turan

Ayça Ayşin Turan son zamanlarda adı Murat Boz ile aşk dedikodularına karıştı. Oyuncu inkar etse de herkes O ses Türkiye’ye odaklanmış durumda. Ayça Ayşin Turan “Yalnız Çiçek” şarkısını söylerken görülüyor. Daha sonra sahneye çıkan Murat Boz oyuncuya eşlik ederek kendi romantik şarkısı “Ben Özledim Galiba Seni” diyerek düet yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir