Kan Çiçekleri 17.Bölüm Fragmanı – 28 Aralık Çarşamba

kan çiçekleri 16

Baran Aslında Kim?

Kan Çiçekleri 17.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 28 Aralık Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde . Kan Çiçekleri 17.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 17.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 17.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 17. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dizide Cevdet’in vurulması ile başlayan kaos Baran’ın tutuklanmasıyla devam etmişti. Dilan Baran’ı ateşe atmakla suçlanırken yeni öğrendiği gerçekler kafasını bir hayli karıştırmıştı. Dilan için artık tek bir soru var Baran kim? İyi biri mi yoksa kötü biri mi? Bir katil mi yoksa bir kurtarıcı mı?

Dilan’ın düşünceleri değişecek! Cevdet’in başına gelenleri, ailesinin ona karşı davranışları derken Dilan epey bir yıpranmıştı. Ancak Azade’ye karşı başkaldırışı ise herkesi şaşırtmıştı. Dilan için dizide işler her geçen gün daha da karmaşıklaşacak. Ancak bu karmaşanın sonu hepimizi mutlu edecek bir yere gidecek.

Öncelikle Cevdet’in hayatını Baran’ın kurtardığı artık açık bir şekilde ortaya çıktı. Üstelik Cevdet ameliyattayken ona kan ceren kişinin Baran olması Dilan’ı bir hayli sarstı. Dilan’ın içine şüphe tohumları düşmeye başladı.

Kan Çiçekleri 17. Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor. Kan Çiçekleri 28 Aralık Çarşamba

Baran Dilan aşkı! Bu şüphe tohumları Dilan’ın bakış açısını olumlu yönde çok fazla değiştirecek. Öncelikle Baran’ın aslında iyi biri olduğunu fark edecek. Evet Baran çok sert biri. Etrafında ördüğü kalın duvarlar var. Ancak bu duvarların içinde iyilik dolu bir kalbi barındırıyor.

Baran’ın her hamlesi Dilan’ı ve ailesini korumaya yönelik. Üstelik başta Azade olmak üzere Hasan ve Fırat manyaklarıyla uğraşmak hiç ama hiç kolay değil. Nitekim bu üçlü çete boş durmayacak. Baran’ı köşeye sıkıştırmak ve onu zayıflatmak isteyen ekibin yeni hedefi Cihan. Bıçkı delikanlı Cihan ailenin en zayıfı diyebiliriz. Oldukça heyecanlı ve doğru karar vermede hiç ama hiç iyi olmayan biri. Cihan’ın zaaflarını iyi bilen Fırat onu oyuna getirerek kardeşleri birbirine kırdırmayı deneyecek.

KAN ÇİÇEKLERİ 17. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE LİNKİ

Kan Çiçekleri 17.bölümü kısaca toparlarsak dizide şu an için her şey baranın aleyhine doğru gidiyor. Tek tesellimiz ise Dilan’ın bakış açısının zamanla değişmesi ve yumuşaması. Aslında bu tek şey oldukça önemli. Çünkü bunca kötülüğe karşı tek başına mücadele etmek hiç ama hiç kolay bir şey değil. Dilan’ın desteğiyle Baran daha üçlü olarak tüm bu kaosa son verecek. Şimdiden bu günün gelişini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Kan Çiçekleri 17. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 219th Episode Trailer -November 30th Thursday
  Hello Redemption fans! While Orhun and Hira are preparing for their wedding in Esaret, suddenly things took a turn for the worse. Cihangir and Neva cast a dark cloud over this family! While Afife tries to handle things in her own way, she ends up causing a lot of trouble for her son! Let’s see what awaits us in Episode 219 of Esaret. Feel free to share your thoughts and predictions for the upcoming episode in the comments…
 • Esaret 219. Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 219.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir