Kan Çiçekleri 17.Bölüm Fragmanı – 28 Aralık Çarşamba

kan çiçekleri 16

Baran Aslında Kim?

Kan Çiçekleri 17.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 28 Aralık Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde . Kan Çiçekleri 17.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 17.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 17.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 17. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dizide Cevdet’in vurulması ile başlayan kaos Baran’ın tutuklanmasıyla devam etmişti. Dilan Baran’ı ateşe atmakla suçlanırken yeni öğrendiği gerçekler kafasını bir hayli karıştırmıştı. Dilan için artık tek bir soru var Baran kim? İyi biri mi yoksa kötü biri mi? Bir katil mi yoksa bir kurtarıcı mı?

Dilan’ın düşünceleri değişecek! Cevdet’in başına gelenleri, ailesinin ona karşı davranışları derken Dilan epey bir yıpranmıştı. Ancak Azade’ye karşı başkaldırışı ise herkesi şaşırtmıştı. Dilan için dizide işler her geçen gün daha da karmaşıklaşacak. Ancak bu karmaşanın sonu hepimizi mutlu edecek bir yere gidecek.

Öncelikle Cevdet’in hayatını Baran’ın kurtardığı artık açık bir şekilde ortaya çıktı. Üstelik Cevdet ameliyattayken ona kan ceren kişinin Baran olması Dilan’ı bir hayli sarstı. Dilan’ın içine şüphe tohumları düşmeye başladı.

Kan Çiçekleri 17. Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor. Kan Çiçekleri 28 Aralık Çarşamba

Baran Dilan aşkı! Bu şüphe tohumları Dilan’ın bakış açısını olumlu yönde çok fazla değiştirecek. Öncelikle Baran’ın aslında iyi biri olduğunu fark edecek. Evet Baran çok sert biri. Etrafında ördüğü kalın duvarlar var. Ancak bu duvarların içinde iyilik dolu bir kalbi barındırıyor.

Baran’ın her hamlesi Dilan’ı ve ailesini korumaya yönelik. Üstelik başta Azade olmak üzere Hasan ve Fırat manyaklarıyla uğraşmak hiç ama hiç kolay değil. Nitekim bu üçlü çete boş durmayacak. Baran’ı köşeye sıkıştırmak ve onu zayıflatmak isteyen ekibin yeni hedefi Cihan. Bıçkı delikanlı Cihan ailenin en zayıfı diyebiliriz. Oldukça heyecanlı ve doğru karar vermede hiç ama hiç iyi olmayan biri. Cihan’ın zaaflarını iyi bilen Fırat onu oyuna getirerek kardeşleri birbirine kırdırmayı deneyecek.

KAN ÇİÇEKLERİ 17. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE LİNKİ

Kan Çiçekleri 17.bölümü kısaca toparlarsak dizide şu an için her şey baranın aleyhine doğru gidiyor. Tek tesellimiz ise Dilan’ın bakış açısının zamanla değişmesi ve yumuşaması. Aslında bu tek şey oldukça önemli. Çünkü bunca kötülüğe karşı tek başına mücadele etmek hiç ama hiç kolay bir şey değil. Dilan’ın desteğiyle Baran daha üçlü olarak tüm bu kaosa son verecek. Şimdiden bu günün gelişini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Kan Çiçekleri 17. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption Episode 169 Trailer – Redemption Thursday, September 21
  Redemption Episode 169 Trailer – Redemption Thursday, September 21 Is Hira Falling in Love with Orhun Again?Hello Redemption lovers. Hira returned to the mansion in the Esaret series. Nurşah and Aliço were very happy about this situation. Asli does not intend to leave easily. Let’s see what awaits us in the 169th episode of Esaret. You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 169. Bölüm Fragmanı – Esaret 21 Eylül Perşembe
  Esaret 169. Bölüm Fragmanı – Esaret 21 Eylül Perşembe Hira Yeniden Orhun’a Aşık Mı Oluyor? Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Hira konağa döndü. Nurşah ve Aliço bu duruma çok sevindi. Aslı kolay kolay gitmeye niyetli değil. Bakalım Esaret 169.bölümdde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption Episode 167 Trailer – Redemption Tuesday, September 19
  Redemption Episode 167 Trailer – Redemption Tuesday, September 19 Enemies Are Around Hira! Redemption episode 167th trailer has been released! What will happen in the 167th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday 19, with its 167th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 167th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on, Tuesday 19th in Redemption…
 • Esaret 167. Bölüm Fragmanı – Esaret 19 Eylül Salı
  Esaret 167. Bölüm Fragmanı – Esaret 19 Eylül Salı Düşmanlar Hira’nın Etrafında! Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Hira konağa döndü. Afife, Orhun’a Aslı’ya verdiği sözü tutmasını söylerken Perihan, Hira’ya saldırıyor. Aslı ise gitmemekte ısrarcı. Bakalım Esaret 167.bölümdde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…

Bir cevap yazın