Düşman Başına 182. Bölüm Özeti – 26 Aralık Pazartesi

Düşman Başına 182

Preeti ve Lucky’nin Haldi Töreni

Düşman Başına 182. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 182. bölümü Kanal 7 ekranlarında 26 Aralık Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 182. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 182.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 182.bölümde neler olacak? Düşman Başına 182. bölüm özetinde Shanti kendisini Nandu konusunda huzursuz hissetmeye devam ediyor. Preeti’ye Nandu için son görevini yerine getirmesi için baskı uygular. Düşman Başına 182.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Düşman Başına 182.bölümde artık yüzükler takılmış Preeti ve Lucky (Nandu) nişanlamıştır. Preeti oldukça mutludur. Etrafa gülücükler saçar. Lucky onu her zaman mutlu edeceğini söylüyor.

Amit Kadın Kılığında! Amit, Lalan’dan kaçıyordur. Rani onu kadın kılığına sokar. Lalan eve gelince Amit’in kadın halinden hoşlanır. Rani kız kardeşi Amita olduğunu söyler. Lalan ona yakınlık kurmaya çalışır. Amit’i dövmek için beklediğini söyler.

Shanti ise Nandu’nun ölümünden etkilemiş kendisini suçluyordur. Kuşya’nın yüzünden Preeti’nin evliliğine onay verdiğini çok büyük günah işlediklerini söyler. Nimmi de Sarla’ya bu evlilik için neden acele ettiğini sorar. Kuşya araya girip halasıyla düzgün konuşmasını isterken Shanti’de Nimmi’ye destek çıkar. Onun haklı olduğunu söyler. Ardından Preeti’yi sürükleyerek Nandu için son görevlerini yerine getirmesini ister.

Preeti’nin Son Görevi! Preeti zorla Nandu’nun kıyafetlerini yakar. Shanti ondan özür dilemesini ister. Nandu’nun iyi bir insan olduğunu onu kurtardığını hatırlatır. Nimmi, Shanti’ye gerçeği söyleyemeyeceğini planın suya düşeceği ihtimalini düşünür.

Bu arada yeni bir gelişme yaşanır. Nandu’nun ailesi onları affettiklerini artık Preeti’yi gelinleri olarak kabul edeceğini söyler. Ailesi oraya gelmek için hazırlanıyordur. Nandu zamanlamanın çok yanlış olduğunu içinden geçirir. Zaman yaratmak için meşgul olduğunu birkaç gün sonra gelmelerini ister.

Düşman Başına 182. Bölüm Özeti Devam Ediyor – 26 Aralık Pazartesi Düşman Başına Dizisinde Neler Olacak?

Sarla eve döndüğünde Lalan’ın evde olduğunu herkesi tehdit ettiğini görür. Ashok ondan korkmadığını tekrarlar. Sarla, Amit’in nerde olduğunu sorar. Amit kafasındaki şalı kaldırıp annesine gösterir. Sarla oğlunu kadın kılığında görünce şaşırır.

Amit’e Ağda Yaptılar! Lalan ve yeğeni birlikte oyun oynar. Amit ise makyajını tazeler. Ne zamana kadar Amita olmak zorunda kalacağını konuşur. Pari ve Rani, Lalan’ın şüphelenmemesi için Amit’e ağda yaparlar.

Preeti’nin haldi zamanı gelmiştir. Kuşya, Shivam’dan haldiyi Lucky’nin evine götürmesini ister. Shivam kızgındır ve bu işi yapmak istemediğini söyler. Preeti evden sonsuza dek ayrılacağı için mutlu olmasını ister. Kuşya da Shivam’a karısını kuklası olmadığını göstermesini ister. Shivam iyice dellenir.

Rani ve Amit, Lalan’a ilaçlı süt içirerek uyuturlar. Böylece evden çıkmanın yolunu bulup Preeti’nin törenine yetişirler. Sarla, haldiyi Shivam ve Amit’in götürmesini ister.

Nandu onların geldiğini görünce hemen hazırlanmaya başlar. Shivam tören hazırlıkları yapılmayışı ve kimsenin olmaması dikkatini çeker. Amit, haldi törenini Shanti Sadan’da yapmalarını ister. Shivam yoldan geçen biriyle kavgaya tutuşunca haldi yere düşer.

Nandu ve Ramesh böylece Shanti Sadan’a giderler. Kuşya, Lucky’nin ailesinden kimsenin gelmemesine anlam veremez. Ramesh kimseleri olmadığını söyler. Pari, Preeti’yi Nimmi konusunda yine kafasını karıştırır. Nimmi’nin Lucky’e yakın davrandığını söyler. Preeti, Nimmi’nin kendisine haldi uygulamasını reddeder. Shanti de kendisin yerine Nimmi’nin uygulamasını ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir