Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)

kan çiçekleri 149

Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi?

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Sezon can sıkıcı bölümlerle başladı. Dilan kaçtığını ikna etmeye çalışarak Baran’ı daha da yaralamaya kararlı… Kan Çiçekleri 149.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 149. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 22 Eylül Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Dilan’ın gerçekleri söyleyemeyeceğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan uzaklaşacak mı? Kan Çiçekleri 149. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 149. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 149 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 149. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 149
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.

Dilan, Baran’a gerçekleri anlatmaya karar verdiğinde gölge gibi düşmanların nefesini ensesinde hissediyor. Misal Baran’ın alnındaki lazer ışığını gören Dilan nasıl anlatsın! Sabiha’nın telefonunu açmadığında kapının altından gelen notu görünce nasıl güvende hissetsin! Dilan ağır bir sorumluluğun altına girmiş durumda… Baran’a gerçeği anlatarak yeni bir savaşı tetikleyebilir. Herkesin sağlığı için çekip gitmenin daha iyi olduğunu düşünüyor.

Evdeki Düşman Kim? Hasan Karabey’den daha ala düşman mı olur? Düşmanlıklarına devam ediyor. Baran’ın babasını da bir şekil susturmayı başarmış yine kötülüklerine devam ediyor.

Derya ve Fırat! Gül ve Fırat resmen kim vurduya gitti aşkları! Sebepsiz yere araları açıldı. Derya da kendi hayatına bakmak yerine sürekli burnunu bir yerlere sokma derdinde!

Biz bu haftayı “Gitmem lazım, Kaçmam lazım, Ya Sabiha Baran’a bir şey yaparsa” ile tamamlayacağız gibi duruyor. Dilan ve Baran’ın aşk dolu sahneleri başka bahara kaldı a dostlar!

Kan Çiçekleri 149 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 149.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 22 Eylül Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 149 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir