Yalnız Beni Sev 13.Bölüm Özeti – 27 Eylül Çarşamba

Yalnız Beni Sev 13

Yalnız Beni Sev 13.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Yalnız Beni Sev yeni bölüm izle. Yalnız Beni Sev adlı Pakistan dizisinin 13. bölümü Kanal 7 ekranlarında 27 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Yalnız Beni Sev dizisinin 13. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Yalnız Beni Sev 13.Bölüm Full İzle.

Yalnız Beni Sev 13.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 13. bölüm özetinde Şamşir annesine ulaşmak istese de baba faktörü nedeniyle son görevini yapamaz. Yalnız Beni Sev 13. bölüm özeti devam ediyor.

Yalnız Beni Sev 13
Yalnız Beni Sev

Pakistan Dizi Özetleri Mehveş baygındır ve Navab, Şemşir hakkında söylenmeye devam ediyordur. Mehvişin hareketsiz duruşu onu tedirgin eder ve aile soluğu hastanede alır. Mehviş’in durumu kritiktir. Ailenin doktorları gelir ve gerekli karar alınır. Mehviş’in yaşama ihtimali %5’dir.

Dara ise Şamşir’e haber vermeleri gerektiğini söylese de Navab buna karşı çıkar. Bu konuda tavrı net geri adım atmayan bir adamdır. Dara babasının gözlerinin içine bakar ama nafile.

Navab karısının bilinci yerine gelmesiyle onun yanına gider. Onsuz yaşamayacağını onu çok sevdiğini söyleyerek romantikleşir. Mehviş’in dilindense sadece Şamşir’in adı dökülür. Navab bozuntuya vermez ve oğlunu getireceğini söyler. Mehviş’in son anında bile yalan söylüyordur.

Şamşir ve Mehek arasındaysa kavga gürültü yerine sakinliğe bırakmıştır. Mehek kendisiyle Ahsan’la Nida’nın düğününe gelmesini ister. İkilinin iş görüşmeleriyse devam ediyor. Mehek yaptığı iş görüşmesinde işi kapar. Şamşir ise yine hayal kırıklığına uğrar. O da bir marketin ilanına bakar ve satış danışmanlığı işini kapar.

Yalnız Beni Sev 13. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Yalnız Beni Sev 27 Eylül Çarşamba

İkilinin de yüzü gülüyordur. Mehek’in maaşının daha yüksek olduğunu gören Şamşir maaşını gizler ve Mehek’ten daha fazla aldığını ima eder.

Şamşir düğünde epey sıkılır ve annesini hatırlayıp onu arar. O anda da Mehveş’in durumu kritikleşir ve vefat eder. Dara dayanamayıp kardeşine haber verir. Şamşir telaşla hastaneye koşsa da aile eve dönmüştür. Şamşir cenazeye gider. Dara eve girmemesini söylese de onu kimse durduramaz. Karşısında zebani gibi Navab dikilir. Önce oğluna sarılır ve sonra usulca kulağına gelmeye nasıl cüret ettiğini sorar. Adam ikili oynamaya devam eder. Son anlarda bile anne oğlu bir kez daha ayırır.

Düğünden erken ayrılan Şamşir, Mehek tarafından aranır bulunmaz. Mehek’i babası eve bırakır. Mehek eve girince Şamşir’e kızmaya başlar. Onu gözü yaşlı gördüğündeyse gerçeği duyup üzülür.

Yalnız Beni Sev Dizisinin Konusu Ne?

Yalnız Beni Sev dizisi orta sınıf bir geçmişe sahip olan Mehak’a aşık olan Shamsher’in etrafında dönecek.

Mehak babası Akram annesi Naheed ve küçük kız kardeşi Nida ile huzurlu bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Mehak, kuzeni Ahsan ile nişanlıdır, ancak Ahsan’ın annesi Andaleep Mehak’ı onaylamazken, Ahsan’ın babası Rehan onu onaylamaktadır. Akram bir gün yolda zengin ve kibirli genç bir adamın birini taciz ettiğini görür ve bu adamla yüzleşmeye gittiğinde adam Akram’a silah doğrultur. Bu adam Shamsher’dir. Shamsher Mehak’ı görür ve anında ona aşık olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın