Yalnız Beni Sev 13.Bölüm Özeti – 27 Eylül Çarşamba

Yalnız Beni Sev 13

Yalnız Beni Sev 13.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Yalnız Beni Sev yeni bölüm izle. Yalnız Beni Sev adlı Pakistan dizisinin 13. bölümü Kanal 7 ekranlarında 27 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Yalnız Beni Sev dizisinin 13. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Yalnız Beni Sev 13.Bölüm Full İzle.

Yalnız Beni Sev 13.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 13. bölüm özetinde Şamşir annesine ulaşmak istese de baba faktörü nedeniyle son görevini yapamaz. Yalnız Beni Sev 13. bölüm özeti devam ediyor.

Yalnız Beni Sev 13
Yalnız Beni Sev

Pakistan Dizi Özetleri Mehveş baygındır ve Navab, Şemşir hakkında söylenmeye devam ediyordur. Mehvişin hareketsiz duruşu onu tedirgin eder ve aile soluğu hastanede alır. Mehviş’in durumu kritiktir. Ailenin doktorları gelir ve gerekli karar alınır. Mehviş’in yaşama ihtimali %5’dir.

Dara ise Şamşir’e haber vermeleri gerektiğini söylese de Navab buna karşı çıkar. Bu konuda tavrı net geri adım atmayan bir adamdır. Dara babasının gözlerinin içine bakar ama nafile.

Navab karısının bilinci yerine gelmesiyle onun yanına gider. Onsuz yaşamayacağını onu çok sevdiğini söyleyerek romantikleşir. Mehviş’in dilindense sadece Şamşir’in adı dökülür. Navab bozuntuya vermez ve oğlunu getireceğini söyler. Mehviş’in son anında bile yalan söylüyordur.

Şamşir ve Mehek arasındaysa kavga gürültü yerine sakinliğe bırakmıştır. Mehek kendisiyle Ahsan’la Nida’nın düğününe gelmesini ister. İkilinin iş görüşmeleriyse devam ediyor. Mehek yaptığı iş görüşmesinde işi kapar. Şamşir ise yine hayal kırıklığına uğrar. O da bir marketin ilanına bakar ve satış danışmanlığı işini kapar.

Yalnız Beni Sev 13. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Yalnız Beni Sev 27 Eylül Çarşamba

İkilinin de yüzü gülüyordur. Mehek’in maaşının daha yüksek olduğunu gören Şamşir maaşını gizler ve Mehek’ten daha fazla aldığını ima eder.

Şamşir düğünde epey sıkılır ve annesini hatırlayıp onu arar. O anda da Mehveş’in durumu kritikleşir ve vefat eder. Dara dayanamayıp kardeşine haber verir. Şamşir telaşla hastaneye koşsa da aile eve dönmüştür. Şamşir cenazeye gider. Dara eve girmemesini söylese de onu kimse durduramaz. Karşısında zebani gibi Navab dikilir. Önce oğluna sarılır ve sonra usulca kulağına gelmeye nasıl cüret ettiğini sorar. Adam ikili oynamaya devam eder. Son anlarda bile anne oğlu bir kez daha ayırır.

Düğünden erken ayrılan Şamşir, Mehek tarafından aranır bulunmaz. Mehek’i babası eve bırakır. Mehek eve girince Şamşir’e kızmaya başlar. Onu gözü yaşlı gördüğündeyse gerçeği duyup üzülür.

Yalnız Beni Sev Dizisinin Konusu Ne?

Yalnız Beni Sev dizisi orta sınıf bir geçmişe sahip olan Mehak’a aşık olan Shamsher’in etrafında dönecek.

Mehak babası Akram annesi Naheed ve küçük kız kardeşi Nida ile huzurlu bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Mehak, kuzeni Ahsan ile nişanlıdır, ancak Ahsan’ın annesi Andaleep Mehak’ı onaylamazken, Ahsan’ın babası Rehan onu onaylamaktadır. Akram bir gün yolda zengin ve kibirli genç bir adamın birini taciz ettiğini görür ve bu adamla yüzleşmeye gittiğinde adam Akram’a silah doğrultur. Bu adam Shamsher’dir. Shamsher Mehak’ı görür ve anında ona aşık olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir