Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı

Yalnız Beni Sev 12

Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü…

Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Yalnız Beni Sev yeni bölüm izle. Yalnız Beni Sev adlı Pakistan dizisinin 12. bölümü Kanal 7 ekranlarında 26 Eylül Salı günü yayınlandı. Yalnız Beni Sev dizisinin 12. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Full İzle.

Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Yalnız Beni Sev 11
Yalnız Beni Sev

Pakistan Dizi Özetleri Mehviş oğlunun yokluğunda iyice içine kapanmıştır. Farva artık normale dönmek istediğini söylerken Dara kardeşinin verdiği kararın gayette doğru olduğunu savunur.

Mehak ve Şamşir, Navab Dilaver hakkında şikayette bulunmak için karakola gider. Karakoldakiler, Dilaver’den korkularına onları geri gönderir. Mehek bunun acısını Şamşir’den çıkarır.

Haber Dilaver’e uçunca epey sinirlenir. Oğlunun karakola gidip şikayette bulunması epey yaralayıcı olmuştur. O da Şamşir’i mirasından men edip tüm gazetelere ilan verir. Hala Şamşir’in parasız kalınca Mehek’in onu terk edeceğine parası için evleneceğine inanıyorlardır.

Şamşir’de ise değişimler başlamıştır. Hayatın gerçek yüzüyle karşılaşmış iş arayışlarına girmiştir. İş ararken babasının kalp kırdığı insanlara denk gelir ve işi alması epey zorlaşır. Mehek’te içten içe Şamşir’in haline üzülmeye başlar ama çaktırmaz. O da çalışmak istediğini söyler.

Dilaver, Mehviş’in yanına gider. Ona oğlunun fotoğraflarını kaldırmasını görmek istemediğini söylerken Mehviş’in son nefesini verdiğinden habersizdir.

Yalnız Beni Sev 12. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Yalnız Beni Sev 26 Eylül Salı

Yalnız Beni Sev Dizisinin Konusu Ne?

Yalnız Beni Sev dizisi orta sınıf bir geçmişe sahip olan Mehak’a aşık olan Shamsher’in etrafında dönecek.

Mehak babası Akram annesi Naheed ve küçük kız kardeşi Nida ile huzurlu bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Mehak, kuzeni Ahsan ile nişanlıdır, ancak Ahsan’ın annesi Andaleep Mehak’ı onaylamazken, Ahsan’ın babası Rehan onu onaylamaktadır. Akram bir gün yolda zengin ve kibirli genç bir adamın birini taciz ettiğini görür ve bu adamla yüzleşmeye gittiğinde adam Akram’a silah doğrultur. Bu adam Shamsher’dir. Shamsher Mehak’ı görür ve anında ona aşık olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın