Kan Çiçekleri 13.Bölüm Fragmanı – 22 Aralık Perşembe

kan çiçekleri 13

Baran Cevdet’i Kurtaracak! Asıl Suçlu Hasan!

Kan Çiçekleri 13.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 22 Aralık Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Cevdet vuruldu. Kan Çiçekleri 13.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 13.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 13.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 13. bölüm izleme detayları sizlerle.

Dizi Haberleri özetlerimizi kaçırmayın. Kan Çiçekleri dizisi heyecan dolu bölümleriyle devam ediyor. Cevdet’in vurması dizide adeta bomba etkisi yaratmıştı. Dilan yüzüğü fırlatıp Dilan’ı suçlamıştı. Aile ise vurulan çocukları için endişelenirken bunun acısını Dilan’dan çıkarmıştı. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Hasan’ın şeytani planı! Baran için işler her geçen gün daha da kötüye gidiyor. Dilan’ın tepkileri, vurulan Cevdet’in suçunun üstüne kalması. Baran tüm bu zorluklarla mücadele ederken arka planda amcası ise şeytanlıklarına devam ediyor.

Cevdet’i ölümle burun buruna getiren bu ölüm simsarları planlarına devam edecek. Yarım bıraktıkları işi tamamlayacaklar. Yani Cevdet’i sonsuza dek yok edecekler. Bu durum eğer yaşanırsa dizide olaylar geri dönüşü olmayan bir noktaya gelebilir. Kan davası tekrar alevlenir. Dilan ailesi tarafından reddedilir. Ve Baran’ın da tüm mücadelesi sona erer.

Kan Çiçekleri 13. Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor. Kan Çiçekleri 22 Aralık Perşembe

Baran kötülüğü durduracak! İşte tam bu noktada Baran’ın rolü çok büyük. Baran bir şekilde Hasan yardakçısı Fırat’ın sinsi planını engellemeli. Burada Baran’ın henüz arkada ki karanlık güçten haberi yok. Ancak Baran bir şekilde Hasan’ın tüm planlarını bozmayı başaracak.

Burada Hasan elbette öfke krizlerine girecek. Dizi şimdilik fırtına öncesi bir sessizlikte. Asıl savaş Baran’ın Hasan ile ilgili gerçekleri öğrendiğinde başlayacak. Ancak öncelikle Baran Dilan’ı elinde tutmayı başarmalı. Ve kendi inandığı hikayeye onu da inandırmalı.

KAN ÇİÇEKLERİ 11. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE LİNKİ

Kan Çiçekleri 12. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 219th Episode Trailer -November 30th Thursday
  Hello Redemption fans! While Orhun and Hira are preparing for their wedding in Esaret, suddenly things took a turn for the worse. Cihangir and Neva cast a dark cloud over this family! While Afife tries to handle things in her own way, she ends up causing a lot of trouble for her son! Let’s see what awaits us in Episode 219 of Esaret. Feel free to share your thoughts and predictions for the upcoming episode in the comments…
 • Esaret 219. Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 219.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…

Bir yanıt yazın