Esaret 24.Bölüm Fragmanı 22 Aralık Perşembe

redemption episode

Orhun’un İsteği Afife’yi Şoke Etti!

Esaret 24.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 24.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 21 Aralık Çarşamba günü 24.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 24.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 22 Aralık Perşembe günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 24. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisi heyecan dolu bölümleriyle izleyicilerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Esaret dizisi severler Hira ve Orhun aşkının akıbetini epey merak ediyor. Hira’nın bir katil olmadığı masum olduğu ortaya çıkana kadar bu ilişki sallantıda gidecek. Hira bu süreçte horlanmaya aşağılanmaya devam edecek.

Esaret son bölümde Afife Orhun ve Hira’nın evlenmesinden sonra yataklara düşüp hastanelik olur. Afife’nin hastaneye düşmesi bile Hira’nın suçu olarak gösterilir. Perihan yine göz boyamaya Afife’nin yanına gelir. Amacı hem ağzından laf alabilmek hem de Hira’yı huzursuz etmektir.

esaret 22
esaret

Orhun, Perihan’a Haddini Bildirir! Orhun ise Hira konusunda kimseye açık kapı bırakmıyor. Hira hakkında konuşmaya kalkanın önünde set gibi duruyor. Orhun Perihan’a nişanda yapılanları hatırlatarak ailesinden uzak durmasını ima eder.

Orhun’un Şartı Ne? Afife, Orhun’un evlendiği hızda geri boşanmasını ister. Orhun ise Esaret 24.bölüm fragmanında sürpriz bir şekilde annesinin dediğini kabul eder. Tabi ki Orhun’un bunu kabul etmek için Afife’nin kabul edemeyeceği bir şartı olacaktır! Bu Afife’nin itibarını zedeleyecektir.

Orhun bir nevi babasının intikamını alıyordur. Orhun öyle kolay Hira’dan boşanmayacaktır! Orhun, Hira’yla evlenerek annesinden intikamını almaya çalışıyorken işler bu kadar kolay hallolmayacaktır!

Esaret 24 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 22 Aralık Perşembe Esaret İzle!

Esaret 23.Bölüm Yeni Bölüm 21 Aralık Çarşamba Fragman!

Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Kan Çiçekleri 190. Bölüm Fragmanı İzle – 20 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 189. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 17 Kasım Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’ın neden böyle davrandığını anlamaya çalışmasını vurgulamıştık. Kan Çiçekleri 189. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 189.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 189.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir