Emanet 439 Bölüm Fragmanı 19 Ekim Çarşamba

emanet 439

Yaman’ın Yeni Meleği Nana!

Emanet 439.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 439.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 439.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

YAMAN'A KİM DAHA İYİ BAKTI?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Dizide uzun zamandır görmediğimiz ikili uyumu sonunda yaşanmaya başladı. Adete geçmişten bir parçayı izlermiş hissine kapıldığımız bu bölümler oldukça nostaljik oldu. Yaman ve Nana arasındaki bu durum şimdiden izleri heyecanlandırmaya başladı. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

İyilik meleği Nana! Yaman’ın hastalanması Yusuf gibi bizleri de olukça korkuttu. Geçmişte karaciğerini kaybetme noktasına gelen Yaman’ın ne zorluklar yaşadığını hatırlarsınız. Tarih yine tekerrür mü ediyor dediğimiz bu anlarda Nana ilaç gibi yetişti.

İnatçı Yaman’a rağmen otoriteyi eline alan Nana, Yaman’ı iyi etmek için elinden geleni yapacak. Yaman’ın keskin çıkışları ise bizlere geçmişi hatırlattı. Tıpkı Seher’in şefkatli kollarında yaşadığı o güzel anları.

Aşk kıvılcımları! Bizler böyle hissederken elbette Yaman içinde aynı hisler söz konusu! Yaman’da Nana’nın sıcak kollarında Seher’i hatırlayacak. Hatta onun geri geldiğini bile sanacak. Yaman’ın bu sanrıları şimdilik hayal olsa da ileride gerçekleşecek diyebiliriz. Nana, Yaman’ın iyi yüreği ve şefkatiyle saracak. Onun yeni Seher’i olacağının ilk ciddi adımlarını da gösterecek.

Yaman’da aynı şekilde her ne kadar yüreği Seher’in yerine kimseyi koyamasa da duyguları çok ama çok karışacak. Gelecek bölümlerde geçmişten bu tarz anıları Yaman ve Nana arasında daha çok göreceğiz. Bu da Yaman’ın Seher’in acısı ile yanan yüreğinin zamanla Nana tarafından iyileştirileceğinin en büyük kanıtları olacak. Şimdiden bu anları izlemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir