Emanet 439 Bölüm Fragmanı 19 Ekim Çarşamba

emanet 439

Yaman’ın Yeni Meleği Nana!

Emanet 439.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 439.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 439.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

YAMAN'A KİM DAHA İYİ BAKTI?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Dizide uzun zamandır görmediğimiz ikili uyumu sonunda yaşanmaya başladı. Adete geçmişten bir parçayı izlermiş hissine kapıldığımız bu bölümler oldukça nostaljik oldu. Yaman ve Nana arasındaki bu durum şimdiden izleri heyecanlandırmaya başladı. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

İyilik meleği Nana! Yaman’ın hastalanması Yusuf gibi bizleri de olukça korkuttu. Geçmişte karaciğerini kaybetme noktasına gelen Yaman’ın ne zorluklar yaşadığını hatırlarsınız. Tarih yine tekerrür mü ediyor dediğimiz bu anlarda Nana ilaç gibi yetişti.

İnatçı Yaman’a rağmen otoriteyi eline alan Nana, Yaman’ı iyi etmek için elinden geleni yapacak. Yaman’ın keskin çıkışları ise bizlere geçmişi hatırlattı. Tıpkı Seher’in şefkatli kollarında yaşadığı o güzel anları.

Aşk kıvılcımları! Bizler böyle hissederken elbette Yaman içinde aynı hisler söz konusu! Yaman’da Nana’nın sıcak kollarında Seher’i hatırlayacak. Hatta onun geri geldiğini bile sanacak. Yaman’ın bu sanrıları şimdilik hayal olsa da ileride gerçekleşecek diyebiliriz. Nana, Yaman’ın iyi yüreği ve şefkatiyle saracak. Onun yeni Seher’i olacağının ilk ciddi adımlarını da gösterecek.

Yaman’da aynı şekilde her ne kadar yüreği Seher’in yerine kimseyi koyamasa da duyguları çok ama çok karışacak. Gelecek bölümlerde geçmişten bu tarz anıları Yaman ve Nana arasında daha çok göreceğiz. Bu da Yaman’ın Seher’in acısı ile yanan yüreğinin zamanla Nana tarafından iyileştirileceğinin en büyük kanıtları olacak. Şimdiden bu anları izlemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın