Esaret 6 Bölüm Fragmanı 28 Kasım Pazartesi – Hira Kendini Kanıtlamak İçin Savaşacak!

Esaret 6

Esaret 6.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 6.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 6.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 28 Kasım Pazartesi günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 6. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Orhun’un Hira’yı ele vermemesi konakta oldukça farklı anlaşıldı. Özellikle Afife Orhun’un bu tutumundan oldukça şüphelendi. Oğlunun Hira ile arasındaki bağı yok etmek işin harekete geçti. Ancak Hira’nın kararı konakta dengeleri tekrar sarsacak! Peki gelecek bölümde bizleri ne bekliyor? 

Hira vazgeçmiyor! Onlarca zorluk yaşayan Hira’nın konaktaki düşmanları giderek artıyor. Orhun’un eziyetleri yetmezmiş gibi önce Eda ardından da Afife kötü planlar yapmaya başladı!

İkilinin planları gelecek bölümlerde de devam edecek. Özellikle Afife Hira’yı konaktan yollamaya kararlı. Hira’ya yek destek ise Nurşah’tan geldi. Nurşah zorlu günlerde Hira’nın en büyük destekçisi olacak! Onun konumu oldukça önemli. 

Orhun şaşkın! Diğer tarafta yaptığı onca hakaret ve eziyete rağmen Hira’nın konağa geri dönmesi Orhun’u bir hayli şaşırttı. Bunca eziyete maruz kalan biti kaçmak varken neden geri dönmeyi tercih etmiş olabilir ki! 

İşte bu durum oldukça kritik. Orhun’un aklına ilk düşecek şüphe tohumu bu olacak. Gelecek bölümlerde Hira’nın bu güçlü tavrı Orhun’u şaşırtmaya devam edecek. Orhun ilerleyen bölümlerde Hira’nın aslında masum biri mi olduğu düşüncesine kapılacak. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 219th Episode Trailer -November 30th Thursday
  Hello Redemption fans! While Orhun and Hira are preparing for their wedding in Esaret, suddenly things took a turn for the worse. Cihangir and Neva cast a dark cloud over this family! While Afife tries to handle things in her own way, she ends up causing a lot of trouble for her son! Let’s see what awaits us in Episode 219 of Esaret. Feel free to share your thoughts and predictions for the upcoming episode in the comments…
 • Esaret 219. Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 219.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir