Esaret 6 Bölüm Fragmanı 28 Kasım Pazartesi – Hira Kendini Kanıtlamak İçin Savaşacak!

Esaret 6

Esaret 6.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 6.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 6.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 28 Kasım Pazartesi günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 6. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Orhun’un Hira’yı ele vermemesi konakta oldukça farklı anlaşıldı. Özellikle Afife Orhun’un bu tutumundan oldukça şüphelendi. Oğlunun Hira ile arasındaki bağı yok etmek işin harekete geçti. Ancak Hira’nın kararı konakta dengeleri tekrar sarsacak! Peki gelecek bölümde bizleri ne bekliyor? 

Hira vazgeçmiyor! Onlarca zorluk yaşayan Hira’nın konaktaki düşmanları giderek artıyor. Orhun’un eziyetleri yetmezmiş gibi önce Eda ardından da Afife kötü planlar yapmaya başladı!

İkilinin planları gelecek bölümlerde de devam edecek. Özellikle Afife Hira’yı konaktan yollamaya kararlı. Hira’ya yek destek ise Nurşah’tan geldi. Nurşah zorlu günlerde Hira’nın en büyük destekçisi olacak! Onun konumu oldukça önemli. 

Orhun şaşkın! Diğer tarafta yaptığı onca hakaret ve eziyete rağmen Hira’nın konağa geri dönmesi Orhun’u bir hayli şaşırttı. Bunca eziyete maruz kalan biti kaçmak varken neden geri dönmeyi tercih etmiş olabilir ki! 

İşte bu durum oldukça kritik. Orhun’un aklına ilk düşecek şüphe tohumu bu olacak. Gelecek bölümlerde Hira’nın bu güçlü tavrı Orhun’u şaşırtmaya devam edecek. Orhun ilerleyen bölümlerde Hira’nın aslında masum biri mi olduğu düşüncesine kapılacak. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Esaret 209. Bölüm Fragmanı – Esaret 16 Kasım Perşembe
  Esaret 209.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 209.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 16 Kasım Perşembe günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 209.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 16 Kasım Perşembe yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 209 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba
  Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba Orhun Şimdi Çok Öfkelendi! Esaret 208.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 208.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 15 Kasım Çarşamba günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 208.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 15 Kasım Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 208 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim Perşembe
  Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim PerşembeEsaret 179.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 179.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 5 Ekim Perşembe günü 179 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 179.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 179 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba
  Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba Hira Aslı’nın Gazına Geldi! Elektroşok Deneyecek! Esaret 178.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 178.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 4 Ekim Çarşamba günü 178 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 178.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 178 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı
  Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı Konakta Romantik Anlar! Esaret 177.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 177.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 3 Ekim Salı günü 177 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 177.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 3 Ekim Salı yaşanacaklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir