Emanet 469 Bölüm Fragmanı 30 Kasım Çarşamba – Yaman ve Nana’nın Ölümsüz Aşkı!

emanet 469

Emanet 469.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 469.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 469.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 469. bölüm izleme detayları sizlerle.

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Nana’nın ölümle mücadelesi mutlu sonla bitti. Hastanede yapılan müdahalelerden sonra toparlandı. Nana’nın bu iyi hali Yaman’ı çok ama çok mutlu etti. Yaman bunu açıkça göstermese de yüzünden anlamak çok kolay. Aynı şekilde Nana’da Yaman’ı görmekten çok mutlu. Peki gelecek bölümlerde bizi neler bekliyor?

Topal vazgeçmeyecek! Nana’nın Yaman’a can borcu epey birikti. Bu yüzden Nana her fırsatı değerlendiriyor. Özellikle Yaman’ın sırtına vurup öksürüğünü durdurması ve can borçlarımdan birini ödedim demesi bir hayli komi aynı zamanda romantikti. İkili ölüme meydan okuyarak ölümsüz aşkı bulacaklar desek abartmış olmayız.

Ön planda bu mutlu hava olsa da Yaman tetikte. Nana’nın peşinde olanları arayıp tarıyor. Bu alçakça saldırıları kimin yaptığını öğrenmek için elinden geleni yapacak. Nitekim Yaman Kırımlı sonunda o Topal alçağını da bulacak!

Aşk dolu bakışlar! Tabi Yaman Topal alçağını buluncaya dek alçak herif durmayacak. Nana’yı öldürmek için yeni planlar yapacak. Nana’ya kalan mirası almadan Topal’ın durmaya niyeti yok. Bu zorlukların yanı sıra aşk ise tüm hızıyla devam ediyor. İkili hastaneden eve kadar hep beraber olmaya devam edecekler. Yaman konakta da Nana’nın üzerine titreyecek. İkilinin birbirlerine aşk dolu bakışları hepimizi çok mutlu edecek.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 11.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 11. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 11. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 11.bölüm özetinde Haya’yı kıskanan Mirab, Murtasım’la yakından ilgilenmeye başlar. Öylesine Derin 11.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 10.Bölüm Özeti – 10 Temmuz Çarşamba
  Öylesine Derin 10. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 10. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 10.bölüm özetinde Selma Begüm, Mirab’ı evden kovar ve Murtasım’ı görmesine izin vermez. Kendisine gün doğan Haya ise Murtasım’ı Mirab’a karşı doldurarak ondan nefret etmesini sağlar. Öylesine Derin 10.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 3.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe
  Nefes 3. Bölüm Full İzle. Nefes 3.bölümde neler olacak? Nefes 3.bölüm özetinde Kiran, Ujala’nın piyango biletinden zengin olur. Nefes 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 2.Bölüm Özeti – 10 Temmuz Çarşamba
  Nefes 2. Bölüm Full İzle. Nefes 2.bölümde neler olacak? Nefes 2.bölüm özetinde anne ve kızı Ujala’nın sahip olduğu arsayı alabilmek için kıza iftira atacaklar. Nefes 2.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Kanal 7 Pakistan dizi serilerine devam ediyor. Evlat dizisinden sonra şimdi de sırada Nefes dizisi var. Yayınlandığı dönemde Pakistan’da oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşan Siyani dizisi Nefes adıyla Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor. Birbirine tamamen zıt karakterlere sahip iki genç kızın ilginç öyküsüne tanık olacaksınız.

Bir yanıt yazın