Emanet 469 Bölüm Fragmanı 30 Kasım Çarşamba – Yaman ve Nana’nın Ölümsüz Aşkı!

emanet 469

Emanet 469.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 469.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 469.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 469. bölüm izleme detayları sizlerle.

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Nana’nın ölümle mücadelesi mutlu sonla bitti. Hastanede yapılan müdahalelerden sonra toparlandı. Nana’nın bu iyi hali Yaman’ı çok ama çok mutlu etti. Yaman bunu açıkça göstermese de yüzünden anlamak çok kolay. Aynı şekilde Nana’da Yaman’ı görmekten çok mutlu. Peki gelecek bölümlerde bizi neler bekliyor?

Topal vazgeçmeyecek! Nana’nın Yaman’a can borcu epey birikti. Bu yüzden Nana her fırsatı değerlendiriyor. Özellikle Yaman’ın sırtına vurup öksürüğünü durdurması ve can borçlarımdan birini ödedim demesi bir hayli komi aynı zamanda romantikti. İkili ölüme meydan okuyarak ölümsüz aşkı bulacaklar desek abartmış olmayız.

Ön planda bu mutlu hava olsa da Yaman tetikte. Nana’nın peşinde olanları arayıp tarıyor. Bu alçakça saldırıları kimin yaptığını öğrenmek için elinden geleni yapacak. Nitekim Yaman Kırımlı sonunda o Topal alçağını da bulacak!

Aşk dolu bakışlar! Tabi Yaman Topal alçağını buluncaya dek alçak herif durmayacak. Nana’yı öldürmek için yeni planlar yapacak. Nana’ya kalan mirası almadan Topal’ın durmaya niyeti yok. Bu zorlukların yanı sıra aşk ise tüm hızıyla devam ediyor. İkili hastaneden eve kadar hep beraber olmaya devam edecekler. Yaman konakta da Nana’nın üzerine titreyecek. İkilinin birbirlerine aşk dolu bakışları hepimizi çok mutlu edecek.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir