Esaret 23.Bölüm Fragmanı 21 Aralık Çarşamba

emanet 23

Hira ve Orhun’un İlk Gecesi!

Esaret 23.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 23.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 21 Aralık Çarşamba günü 23.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 23.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 21 Aralık Çarşamba günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 23. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisi heyecanı tüm hızıyla sürüyor. Afife, Orhun ve Hira’nın sürpriz nikahından sonra yataklara düşmüş ağlanıp sızlanıyordur. Afife oğlunun dikkatini çekmeye çalışırken Orhun ise bu konudan asla taviz vermez. Afife sürekli Orhun ve Hira’nın evliliğine dair sahte olduğunu ima eder. Hatta bu konuda Nurşah’ı da dolduruşa getirir. Orhun bu evliliğe annesini ikna edebilecek mi? Esaret 23.bölüm fragmanına dair ayrıntılar yazımızda…

Nurşah abisinin davranışlarından anlam çıkarmaya çalışır. Evdeki bu mutsuz ve ölümlerden sonra Nurşah’ın tutunmak istediği bu dal kırılmak üzere midir? Orhun ise bu sahte evlilik dedikodularının üstünü örtmek için bir takım olaylara girişir.

Esaret

Oyunlar Orhun’u Centilmen Yaptı! Orhun, Hira’yla yakından ilgilenir. Evi adeta çiçek bahçesine çeviren Orhun, Hira’nın ayaklarına çiçekleri serer. Hira ise hala üzerindeki gerginliği atamaz. Orhun’dan ve sergilediği davranışlarından hala ürkmektedir. Orhun herkesin içinde ne kadar Hira’ya yakın olsa da yalnız kalınca dünyasını başına yıktığını çok iyi biliyordur.

Eda ise Orhun’un evliliğinden sonra yıkılan hayalleriyle baş başadır. Eda gururlu davranmaya çalışsa da hem annesi hem de parasal durumun yarattığı kaygılardan dolayı Hira ve Orhun’u ayırmak için enerjisini oraya yoğunlaştıracak.

Esaret 23 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 21 Aralık Çarşamba Esaret İzle!

Afife kaynanalık yapıyor! Orhun oyununu kime oynayacağını çok iyi biliyor. Kahyanın Afife’ye tüm olup biteni yetiştireceğini bildiğinden tüm oyununu onun gözünün önünde yapıyor. Afife ise Hira ve Orhun yakınlaşmasını kıskanıp yemek masasında onları yalnız bırakmıyor!

Peki Hira’nın diğer bir korkusu ise geceyi Orhun’la geçirecek olmak! Orhun Hira ile aynı yatağı paylaşmayacaktır.

Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 148 Watch Trailer – Thursday, September 21 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 148 Watch Trailer – Thursday, September 21 Trailer Oh Dilan! Tell Baran the Truth…Hello Blood Flowers lovers. The season started with annoying episodes. Dilan is determined to injure Baran even more by trying to convince him that he has escaped… What will happen in the 148th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments.
 • Kan Çiçekleri 148. Bölüm Fragmanı İzle – (21 Eylül Perşembe)
  Kan Çiçekleri 148. Bölüm Fragmanı İzle – (21 Eylül Perşembe) Ah Be Dilan! Söylesene Gerçekleri…. Kan Çiçekleri 128. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 21 Eylül Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 148. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 148. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 148 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Kan Çiçekleri Yeni Sezonda Neler Olacak?
  Kan Çiçekleri Yeni Sezonda Neler Olacak? Kan Çiçekleri Tüylerinizi Diken Diken Edecek! Merhaba Kan Çiçekleri severler. Geçen sezon Dilan ve Baran aşklarını itiraf etsin diye ecel teri dökmüştük. Güzel bir sezon finali beklerken yine ağzımız açık kalmış bu aşk yarım mı kalacak diye endişe etmiştik. Kan Çiçekleri yeni sezonda neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın