Emanet 483 Bölüm Fragmanı yayınlandı! 20 Aralık Salı

emanet bölüm özeti

Yaman ve Nana Aşkı Başlıyor!

Emanet 483.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 483 fragmanı geldi. Emanet 483.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 483.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 483. bölüm 20 Aralık Salı günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

Emanet 483.bölüm
Emanet 483.bölüm

Dizi Haberleri kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın. Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetlerimizde belirttiğimiz gibi Nana ve Yaman Topal belasından kurtuldu. İkilinin aşkı için artık hiçbir engel kalmadı. Bundan böyle büyük aşk gümbür gümbür geliyor. Peki gelecek bölümde neler olacak? İkili birbirlerine gerçek hislerini açıklayabilecek mi?

Artık ben yok biz var! Yaman ve Nana aşkının en büyük kilit noktasının kötülüklere karşı mücadele olduğunu söylemiştik. Yaşanan bu aksilikler en başta olumsuz gibi görünse de her zaman birleştirici rol oynamaya devam ediyor. Karamel Yapım bu seferde bu büyüyü bozmadı. Yaman ve Nana birlik olarak tüm kötülükleri aştı. Ve sevginin her zaman galip geleceğini bizlere gösterdi.

Çiftimiz için durum iyi gözükse de utangaçlıklar devam ediyor. Nana ve Yaman’ın bir türlü gerçek hislerini birbirlerine söyleyemiyor. İkilinin bu utangaç halleri çok ama çok romantik.

Emanet 483.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 20 Aralık Salı Emanet’te Yaşanacaklar!

Aşkını ilan edecek! Burada her zamanki gibi ikiliyi cesaretlendirecek rolü Yusuf üstlenecek. Hem amcasını hem de Nana’yı zorlayacak Yusuf ikilinin birbirlerine karşı hislerini dile getirmelerini sağlayacak. Böylelikle aşk rüzgarları dizide esmeye başlayacak.

Gelecek bölümlerde romantizm, tutku ve aşka doyacağız. Yaman ve Nana’nın büyüsü hepimizi saracak. Bunca kötülük ve entrikadan sonra bu anları hepimiz çok özlemiş ve hak etmiştik. Ancak çiftimizin utangaçlıklarını kırması için birazcık sabırlı olmamız gerekebilir. 

Emanet Dizisinin Konusu

Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Halil İbrahim Ceyhan

Nana Stambolishvili

Berat Rüzgar Özkan

Melih Özkaya

İpek Arkan

Sevda Karabulut

Ferda Işıl

Hülya Aydın

Ömer Gecü

Burhan Ökmen

Binnaz Ekren

Oğuz Yağcı

Zeynep Naz Eyüboğlu

Mehmet Ali Aslan

Özge Ağyar

Volkan Yıldırım

Erman Ersoy

Merdan Kardan

Seda Dadaşova

Emanet Dizisi Künyesi

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye YılmazSenaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir