Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma

Baran ve Dilan Masal Diyarında!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Kan Çiçekleri 199. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 1 Aralık Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’ın neden böyle davrandığını anlamaya çalışmasını vurgulamıştık. Kan Çiçekleri 199. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 199.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 199.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

kan çiçekleri 199
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 199 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde görsel şölene hazırlanın. Baran ve Dilan’ın uzun zamandır beklediğimiz Mardin bölümü yayınlanmaya başladı. Dilan masal gibi bir gün yaşıyor. Yaşanan onca olaydan sonra bu bölümler çok hakedilmişti.

Dilan ve Baran sahnelerinin sıcaklığını hissederken kötü günler acaba ne zaman kapıyı çalacak diye de bir irkilmiyor değiliz. Baran, Dilan’ı çocukluğuna götürüyor. İkili geçmişe uzanırken Dilan annesiyle ilgili bulmacayı çözebilecek mi? Esra Yılmaz’ın Sabiha olduğu ne zaman ortaya çıkacak?

Dilan ve Baran Mardin turuna çıkıyor. Dilan, Baran’ın çocukluğuna gidiyor. İkili kendini çok mutlu hissediyor. Dilan’ı ilk defa çocuklar kadar şen görüyoruz. Vee ilk defa gözü yaşlı değil!

Mardin seyahati sonrası bir bebek haberi gelir mi dersiniz?

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 199.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 1 Aralık Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 199 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Bir yanıt yazın

Kan Çiçekleri Dizisi Konusu

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın