Esaret 20 Bölüm Fragmanı 16 Aralık Cuma -Şok İtiraf! Hira’ya Aşık Oluyorum!

Esaret 20

Esaret 20.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 20.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 20.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 16 Aralık Cuma günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 20. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Hira’nın yavaş yavaş kendine gelmesiyle birlikte Orhun aklındaki plana devam etmeye başladı. Hira ile evlenmek. Orhun’un bu intikam planı ilerlerken yaşayacağı değişim onu büyük bir ikileme sokacak. Peki Orhun’u böyle değiştiren şey ne? Hepsi ve daha fazlası şimdi özetimizde. 

Bana neler oluyor? Geçmiş tahminlerimizde Orhun ve Hira arasında yaşanan yakınlaşmanın devam edeceğini vurgulamıştık. Nitekim olaylar tam da böyle ilerliyor. Orhun her geçen gün Hira’nın büyüsüne daha da çok kaplıyor ve kapılacak. 

Bu durumu sadece Hira’nın güzelliği ile açıklamak yanlış olur. Burada Orhun’un kalbine yönelik çok ince mesajlar var. Bu mesajlar ne derseniz şöyle açıklayabiliriz. 

Örneğin Hira Orhun’un gözünde kardeşini öldüren bir katil. Ama diğer yanda ise Hira minicik bir köpeğe dahi kıyamayan, gördüğü tüm kötülükleri düzelten şefkat dolu biri melek.

Bir melek mi? İşte bu ikilemler Orhun’u içten içe değiştirecek. Orhun Hira’ya karşı ne kadar öfke duysa da içine düşecek bu kuşku bu şüphe onu gerçeğe götürecek.

En vurucu an ise düğün günü yaşanacak. Orhun Hira’yı beyazlar içinde gördüğünde adeta bir rüyada gibi hissedecek. Çünkü beyazlar içinde Hira bir melekten farksız olacak!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption Episode 169 Trailer – Redemption Thursday, September 21
  Redemption Episode 169 Trailer – Redemption Thursday, September 21 Is Hira Falling in Love with Orhun Again?Hello Redemption lovers. Hira returned to the mansion in the Esaret series. Nurşah and Aliço were very happy about this situation. Asli does not intend to leave easily. Let’s see what awaits us in the 169th episode of Esaret. You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 169. Bölüm Fragmanı – Esaret 21 Eylül Perşembe
  Esaret 169. Bölüm Fragmanı – Esaret 21 Eylül Perşembe Hira Yeniden Orhun’a Aşık Mı Oluyor? Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Hira konağa döndü. Nurşah ve Aliço bu duruma çok sevindi. Aslı kolay kolay gitmeye niyetli değil. Bakalım Esaret 169.bölümdde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption Episode 167 Trailer – Redemption Tuesday, September 19
  Redemption Episode 167 Trailer – Redemption Tuesday, September 19 Enemies Are Around Hira! Redemption episode 167th trailer has been released! What will happen in the 167th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday 19, with its 167th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 167th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on, Tuesday 19th in Redemption…
 • Esaret 167. Bölüm Fragmanı – Esaret 19 Eylül Salı
  Esaret 167. Bölüm Fragmanı – Esaret 19 Eylül Salı Düşmanlar Hira’nın Etrafında! Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Hira konağa döndü. Afife, Orhun’a Aslı’ya verdiği sözü tutmasını söylerken Perihan, Hira’ya saldırıyor. Aslı ise gitmemekte ısrarcı. Bakalım Esaret 167.bölümdde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…

Bir cevap yazın