Esaret 20 Bölüm Fragmanı 16 Aralık Cuma -Şok İtiraf! Hira’ya Aşık Oluyorum!

Esaret 20

Esaret 20.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 20.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 20.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 16 Aralık Cuma günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 20. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Hira’nın yavaş yavaş kendine gelmesiyle birlikte Orhun aklındaki plana devam etmeye başladı. Hira ile evlenmek. Orhun’un bu intikam planı ilerlerken yaşayacağı değişim onu büyük bir ikileme sokacak. Peki Orhun’u böyle değiştiren şey ne? Hepsi ve daha fazlası şimdi özetimizde. 

Bana neler oluyor? Geçmiş tahminlerimizde Orhun ve Hira arasında yaşanan yakınlaşmanın devam edeceğini vurgulamıştık. Nitekim olaylar tam da böyle ilerliyor. Orhun her geçen gün Hira’nın büyüsüne daha da çok kaplıyor ve kapılacak. 

Bu durumu sadece Hira’nın güzelliği ile açıklamak yanlış olur. Burada Orhun’un kalbine yönelik çok ince mesajlar var. Bu mesajlar ne derseniz şöyle açıklayabiliriz. 

Örneğin Hira Orhun’un gözünde kardeşini öldüren bir katil. Ama diğer yanda ise Hira minicik bir köpeğe dahi kıyamayan, gördüğü tüm kötülükleri düzelten şefkat dolu biri melek.

Bir melek mi? İşte bu ikilemler Orhun’u içten içe değiştirecek. Orhun Hira’ya karşı ne kadar öfke duysa da içine düşecek bu kuşku bu şüphe onu gerçeğe götürecek.

En vurucu an ise düğün günü yaşanacak. Orhun Hira’yı beyazlar içinde gördüğünde adeta bir rüyada gibi hissedecek. Çünkü beyazlar içinde Hira bir melekten farksız olacak!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 219th Episode Trailer -November 30th Thursday
  Hello Redemption fans! While Orhun and Hira are preparing for their wedding in Esaret, suddenly things took a turn for the worse. Cihangir and Neva cast a dark cloud over this family! While Afife tries to handle things in her own way, she ends up causing a lot of trouble for her son! Let’s see what awaits us in Episode 219 of Esaret. Feel free to share your thoughts and predictions for the upcoming episode in the comments…
 • Esaret 219. Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 219.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir